Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

МІЙ РІДНИЙ КРАЙ – МОЄ СЕЛО

смотричСвяткова програма була складена так, що не було зайвої хвилини на паузи чи перерви, неможливо було відірвати очей від дійства, яке проходило на очах глядачів. 

Зустріли запашним короваєм голову Колибаївської об’єднаної громади Михайла Желізника, заступника голови Дмитра Довганюка, начальника районного відділу соціального захисту населення Віктора Хусточкіна та шановних гостей – керівний апарат сільської ради.

Щирі привітання та найкращі побажання прозвучали присутнім на святі від голови селищної ради Михайла Желізника, Дмитра Довганюка. Не менш цікавою подією свята стала церемонія нагородження, де на сцену в цей день були запрошені всі, хто своєю щоденною копіткою працею примножує потенціал громади для її подальшого розвитку.

Це працівники Смотрицького фельдшерсько-акушерського пункту Оксана Ключник, Валентина Степанкова; соціальний працівник Валентина Семенюк; завідувач Смотрицьким сільським клубом Роман Захаров; ПП готелю «Садиба» Володимир Нановський; колектив народного та естрадного співу «Смотрицьке Сузір’я», що діє при сільському клубі (керівник Роман Захаров).

А Інна Левицька, молодий спеціаліст, фельдшер-акушер Смотрицького фельдшерсько-акушерського пункту, привітавши усіх мешканців села зі святом, подарувала ніжне, пісенне вітання, виконавши пісню «Та не спить кохання».

Чудові концертні програми подарували смотричанам і гостям свята колектив «Смотрицьке сузір’я», гурт «Зоренята», учасники художньої самодіяльності театрального гуртка «Вікторія», що діють при Смотрицькому сільському клубі; учасники художньої самодіяльності Ходоровецького будинку культури – вокально-хореографічний ансамбль «Перлина» (керівник Марина Гончар), учасники художньої самодіяльності Княгининського та Острівчанського сільських клубів. Піднесла всім настрій цікаво, талановито поставлена постановка «Ярмарок. Як жінки чоловіків продавали», під час якої всі охочі мали змогу скуштувати хто яблуко, а хто і грушу чи сливу, радісно усміхалися та гучно аплодували виступаючим».

І нарешті кульмінацією свята став виступ учасників народного театру пісні «Пісенне мереживо» районного центру культури і мистецтв «Розмай» (керівник Володимир Кусік). Їх задушевні пісні лунали в один голос із глядачами, які не могли не підспівувати їм. Учасники виступу дійсно «запалювали» кожного своїми ритмічними сучасними українськими мелодіями, молодою енергією, азартом, артистичною красою. 

У залі було тісно від кількості присутніх, але на це ніхто не звертав уваги, тому що атмосфера свята, гарного настрою сама підштовхувала до пісні, танцю. Закінчилося святкування масовим гулянням, запальними танцями під супровід живої, гучної музики. На тереторії сільського клубу працював виїзний місцевий магазин.
В організації свята взяли активну участь сільський голова Михайло Желізник, сільські депутати Роман Захаров, Юрій Захаров, Тетяна Захарова, Тамара Яскун.

Доречно, що напередодні святкового дійства до дня села Смотрич сільський голова Михайло Желізник разом із головою спілки ветеранів відвідали та привітали з днем народженя найстаршого жителя села Смотрич, ветерана війни Анатолія Іваніцкого, якому виповнилося 90 років.

Тамара ЯСКУН. 


Теги: свято села, с.Смотрич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.