Перейти на мобільну версію сайту


26.07.2019

МАРЧУК ПЕРЕМІГ І ЗАПИТАЄ З УСІХ

вибори22 липня сталася історична подія. Народ України та кам'янчани зробили свій вибір і визначили долю своєї держави. До парламенту більшістю увійшла партія «Слуги народу». В округах підтримка коливається від 47 до 52%. По нашому 193 виборчому округу теж перемогу отримала президентська партія «Слуга народу», а також депутатом, який представлятиме нас у Верховній Раді України, став Ігор Петрович Марчук. Він йшов від «Слуги народу». Партія має більшість у парламенті і, швидше за все, об’єднуватися ні з ким не збирається.

СТО ДЕВ’ЯНОСТО ТРЕТІЙ
На ранок 23 липня Центральна виборча комісія опрацювала 98,14% електронних протоколів нашого 193 округу (центр – Кам’янець-Подільський). За даними з офіційного сайті ЦВК, кандидат від партії «Слуга народу» Ігор Марчук набрав 35,41% (24 586 голосів). Його найближчий переслідувач – чинний нардеп Володимир Мельниченко має підтримку 31,85% виборців (22 117 голосів). Замикає трійку лідерів «свободівець» Михайло Посітко (7,04% або 4 888 голосів). ЦВК залишилися опрацювати 1,86% протоколів, частину з яких окружком відправив на уточнення.

І дійсно, затримка була за протоколами трьох кам’янецьких дільниць: 337-ій (школа №17), 359-ій (лікарня на Матросова), 537-й (Підпилип’я). У 337-ій дільниці уточнювали протоколи, а в двох решті і уточнювали, і перераховували. Що цікаво, дільниця з Підпилип’я, яка знаходиться за десятки кілометрів від ОВК, впоралася з уточненнями швидше за міські дільниці. Ніяк не могли заповнити протоколи відповідальні особи з дільниці на Матросова. Спочатку заступниця голови обурювалася з приводу очікування роботи окружної комісії, яка дійсно ніяк не могла зібратися і почати засідання. Крім того, комісія стверджувала, що системний адміністратор захворів і без нього немає доступу до сервера. Хоча, як пізніше з’ясувалося, його присутність там не була обов’язковою. Кандидати в депутати, які були присутні на засіданні комісії, вимагали зв’язатися з нашим куратором з ЦВК, аби питання зрушити з місця. Проте комісія ніяк не могла зважитися на його прийняття. Потім у заступниці голови з Матросова різко піднявся тиск і вона відмовлялася працювати далі. Але після того, коли дільниця вже остаточно внесла уточнення і прибула до окружкому, вона все ж таки пішла додому. Хоча по великому рахунку можна було викликати швидку допомогу для покращення стану здоров’я жінки. Крім того, незрозуміло чому такі хворі люди беруть на себе такий непосильний труд і таку серйозну відповідальність, навіть не боячись кримінальної відповідальності і неба у клітинку.

Складалося враження, що затягування уточнень наближали до ночі і тоді очікувалися провокації. Але, на щастя, минулося.

Проте незрозумілим залишається, чому окружна комісія прийняла рішення спочатку підраховувати результати воєвиявлення далекої Нової Ушиці, хоча місто Кам’янець-Подільський під боком, і поки Нова Ушиця добиралася до нашого міста, то голови комісій вже могли здати свої звіти, а не марудити їх майже добу.

ЧИНОВНИКИ ПРОЙДУТЬ КРІЗЬ СИТО
Наступного дня переможець перегонів, кандидат у депутати до Верховної Ради України Ігор Марчук дав прес-конференцію для журналістів:

– Друзі, ми з вами подолали непростий шлях, але завдяки вашій підтримці ми перемогли, – зазначив Ігор Пет­рович. – Ми здолали іще одну суттєву частину старої системи, яка стримувала розвиток. І хоч як не старалася протистояти нам система – ми перемогли! І це заслуга кожного з нас. Під час спілкування з людьми протягом усієї кампанії ми відчували вашу підтримку, але одночасно у багатьох людей проявлявся сильний страх перед тоді ще діючим депутатом, люди потерпали від неприхованого тиску, погроз про звільнення з роботи, залякування. Наша першочергова задача – докорінно змінити такий стан справ. Наші жителі повинні високо підняти голови і вдихнути на повні груди. І ми докладемо всіх зусиль, щоб якомога швидше повернути людям це відчуття справжньої свободи. І обов'язково реалізуватимемо все, що запланували разом із вами – на наших зустрічах, у наших розмовах. Ми докладатимемо всіх зусиль для розвитку нашого краю, для розквіту Кам'янця-Подільського, для розвитку Нової Ушиці, для відродження сіл обох районів. Але головне, спільно працюватимемо над тим, щоб наш регіон став частиною відродженої і квітучої держави. І я хочу запевнити вас, що для мене не існує моїх або не моїх виборців. Я обраний жителями нашого регіону для того, щоб представляти інтереси всіх жителів, і я обіцяю вам, що у Верховній Раді захищатиму інтереси усієї громади. І зроблю все можливе, щоб виправдати довіру тих, хто підтримав мене, і заслужити довіру тих, хто поки у мені сумнівається. Я щиро вірю у нашу команду і у те, що ми зуміємо по-справжньому змінити цю країну – і збудувати країну мрії не для окремих кланів, а для нашого народу. 

На запитання журналістів стосовно обіцянок виборцям щодо особистої відповідальності кожного посадовця Ігор Петрович сказав, що це перший пункт його передвиборчої позиції. І що має бути персональна відповідальність кожного і що з кожного будуть питати по всій суворості закону. Також запитають і з тих, які до цього не несли жодної відповідальності, а просто грабували громаду, бо знали, що все зійде з рук. Але пан Марчук запевнив, що з рук нікому нічого не зійде. Отже, жоден негідник, який обкрадав громаду, без покарання не залишиться. І процес вже пішов. Усі чиновники пройдуть через сито.

24 липня Центральна виборча комісія опрацювала 100% електронних протоколів нашого 193 округу. Кандидати від партії «Слуга народу» Ігор Марчук набрав 35,58% (25 430 голосів), а чинний нардеп Володимир Мельниченко – 31,64% виборців (22 613 голосів). Варто зазначити, що «Слуга народу» Марчук переміг у Мельниченка на 42 із 45 дільниць в Кам’янці-Подільському. Але цього ж дня паперові протоколи з мокрими печатками не відправилися до ЦВК, їх охороняли до ранку.


Теги: вибори-2019, Марчук - переміг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.