Перейти на мобільну версію сайту


28.04.2017

ЛИЦАР СІРОЖКА ЗІБРАВ ДРУЗІВ

сірожкаДо відкриття туристичного сезону, що відбулося в Кам’янці-Подільському під гаслом «Кам’янець – активний! Кам’янець – спортивний!», у Галереї мистецтв К-ПДІМЗ організували справжнє свято для юних кам’янчан – 22 квітня пройшов дитячий літературний квест «Лицар Сірожка та його друзі», який зібрав чимало юних поціновувачів серії книжечок художника та письменника Сергія Боднара про пригоди лицаря Сірожки у місті над Смотричем.

Пізнавальні змагання, проведені Літературною залою, відбулися на території Старого міста. Усі завдання квесту приховували в собі те чи інше місце, де побував Сірожка та його друзі. Учасникам потрібно було відгадати локації, а потім зафіксувати її відвідини на знімках. Найкмітливіших і визнали переможцями.

Серед шести команд, що брали участь у квесті, місця розподілилися так: І місце виборола команда «Сміливчики», ІІ місце – команда «Котівки», ІІІ місце – «Веселунчики». Лауреатами стали «Лицарі ордену курдупликів», «Срібні вовки» та «Соколи».

Надзвичайно приємно було спостерігати за згуртованою і командною роботою дітей, неймовірним запалом, з яким вони взялися до виконання завдань квесту і пронесли крізь увесь захід, паросткам любові до рідного міста, що проростають змалечку. Помітно, що юне покоління кам’янчан не просто відмінно знає твори про лицаря Сірожку, а й прагне пізнати своє місто, знову й знову відкривати для себе щось нове, раніше невідане. Саме до цього у своїх творах і закликає письменник Сергій Боднар.

Усі команди дитячого літературного квесту «Лицар Сірожка та його друзі» нагороджені дипломами, фігурками лицаря Сірожки та його вірного пса Цьопки, наборами розвивальних ігор від Першої Подільської Фермерської Кредитної Спілки та смаколиками від ТОВ «Агробізнес».

На завершення квесту на юних читачів, батьків та педагогів чекав ще один приємний сюрприз – безкоштовне відвідування Старої фортеці, де на той час проходив фестиваль експериментальної археології «Археологічний пікнік». Кожен мав змогу не тільки вчергове полюбуватися фортецею та краєвидами, які відкриваються з її башт, а й ознайомитися з процесам кузні XVII століття, набивання тканини, навчання каліграфічного письма, виготовлення лучин, деревообробки, фарбування тканини. Окрім того, діти відчули себе справжніми археологами, адже відвідали майданчик юного археолога, де кожен, провівши невеличкі розкопки, знайшов свій «скарб». Відвідали учасники квесту й нові виставки, представлені на території фортеці.


Теги: дитячий літературний квест «Лицар Сірожка та його друзі»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.