Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2018

ЛІЦЕЙ «СЛАВУТИНКА»: НАВЧАННЯ В ЗАДОВОЛЕННЯ

славутинкаСтильно, сучасно, креативно, – саме такий підхід обрала дирекція ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка», облаштовуючи класи за вимогами Нової української школи. У закладі освіти не бояться експериментувати. Відтак атмосфера, в якій навчатимуться першокласники, буде по-справжньому комфортною.

Скільки учнів вперше переступлять шкільний поріг та що матимуть у користуванні в класних кімнатах, ми запитали в директора ліцею Олени Козлової.

– Олено Володимирівно, вітаю з перемогою. Ви таки відстояли початкову ланку в навчальному закладі. Чи встигли підготуватися до вимог Нової української школи?

– Дякую! Це перемога, в першу чергу, всього педагогічного колективу, небайдужих батьків, які увесь цей час у нас вірили і продовжують підтримувати улюблений заклад. Не секрет, особисто для мене рік був надзвичайно виснажливий, особливо морально, проте вірю, що час розставить все на свої місця і заплановане обов'язково втілиться в життя.

Цього року в перших класах уже ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка» навчатимуться 60 учнів. Щоб їх розмістити, ми облаштували абсолютно нові навчальні кабінети: замінили підлогу на сучасний ламінат, відшпаклювали стіни під італійські шпалери з 3D-ефектом, замовили в кам'янецьких виробників яскраві меблі. І освітній простір змінився до невпізнанності. 

– Це неможливо не помітити! Розкажіть детальніше, чим оснащені класні кімнати?

– У класі є місце для релаксу з м'якими пуфами-грушами, міні-бібліотечка, осередки для творчості, дослідів. Окремо, поруч з навчальними класами, облаштовано ігрову кімнату, де можна сховатися в кольоровому наметі-вігвамі, пострибати та пограти в ігри. Звичайно, маємо дидактичні матеріали, за якими навчатимуться учні. Вони всі цікаві, розвивальні, творчі. Думаю, першокласникам буде весело і пізнавально під час навчання.

– Про вчителів також подбали?

– Звісно. У кожному класі Нової української школи для послуг учителя новий ноутбук, кольоровий багатофункціональний принтер, ламінатор, акустична система, проектор, нові дидактичні матеріали. Фірма «Ланет» оперативно підключила нові кабінети до мережі інтернет. Також цього року ми суттєво оновили й інші навчальні кабінети. Зокрема на 400 тис. грн придбано обладнання для інноваційного тренінгового класу (інтерактивна панель, 27 планшетів, ноутбук, документ-камера, кольоровий лазерний БФП, мультимедійна акустична система). До речі, лише три обласні заклади будуть мати такий тренінговий клас, в тому числі й ліцей «Славутинка». 

Також придбано ще 4 мультимедійні комплекти для кабінетів фізики, біології, математики та німецької мови, нові цифрові мікроскопи, документ-камери, лазерні БФП, комплекти для лабораторних робіт тощо.

Наразі в школі мультимедійними інтерактивними комплексами облаштовано 11 кабінетів, учні користуються трьома комп'ютерними класами. Усього в школі до послуг дітей більше 100 компютерів (ноутбуків, нетбуків, планшетів). Цього року ми облаштували потужні Wi-Fi зони та нову внутрішню стаціонарну інтернет-мережу. Вього придбано комп'ютерного та інтерактивного обладнання майже на 800 тис. грн. 

І, головне, школа змінила статус! Тепер це ліцей І-ІІІ ступенів «Славутинка», але вже без слова «інтернат». Звичайно, що учні з сільської місцевості можуть і надалі користуватись послугами спального корпусу.

– Коли плануєте провести свято Першого дзвоника?

– Ми відмовилися від традиційної лінійки. У суботу діти з вчителями матимуть змогу зустрітися, поспілкуватися в невимушеній атмосфері, здійснити спільну прогулянку, поділитися враженнями від канікул, і налаштуватися на новий навчальний рік. Першокласників, звичайно ж, чекає цікаве свято, але поки що це секрет. А вже в понеділок, 3 вересня, розпочнемо навчальний процес, який, сподіваюся, пройде для всіх, як завжди, плідно, пізнавально та дружньо.

Теги: ліцей І-ІІІ ступенів «Славутинка», до навчального року готові

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

Качественные подставки для косметики из пластика. Смотреть в каталоге.
http://promplastic.com/content/29-podstavka-dlya-kosmetiki
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.