Перейти на мобільну версію сайту


17.03.2017

КВЕСТ «ЛІТЕРАТУРНА СПАДЩИНА КАМ’ЯНЦЯ»-8

квестТриває квест «Літературна спадщина Кам’янця» від Літературної зали Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника та газети «КлюЧ».

Детальні умови участі шукайте у номері газети «КлюЧ» від 20 січня (№2 (257), с. 6) та у офіційній групі Літературної зали у соціальній мережі «Facebook»: www.facebook.com/groups/litzala. Також звертайтесь на електронну скриньку galleryofart.kpdimz@gmail.com.

Троє кращих знавців літературної спадщини нашого міста отримають дипломи переможців, безкоштовні квитки на трьох осіб у Галерею мистецтв, передплату на газету «КлюЧ» та літературні новинки від сучасних українських авторів із автографами.

ВІДПОВІДЬ НА ЗАВДАННЯ №8
Будинок №4 по вулиці Татарській, що знаходиться у північно-західній частині Старого міста. Тут у 1875-1894 pp. жив і працював видатний польський історик, громадський діяч, лікар Юзеф Ролле. З 1875 року він почав видавати «Історичні оповідання», що принесли йому славу талановитого письменника.

ЗАВДАННЯ №9
(2 бали)


Середній навчальний заклад, у якому здобував освіту відомий український поет доби «Розстріляного відродження», перекладач, що 1904 року змушений покинути навчання за станом здоров’я (звільнений з четвертого класу на прохання свого батька) і переїхати до Лянцкоруня.

Постать згаданого письменника, життя якого трагічно обірвалося – КЛЮЧ до відгадки, а перша літера його прізвища – ще одна із необхідних для виконання завдання №10. Тож запам’ятайте її.

Відповіді на ЗАВДАННЯ №9 приймаються до 20 березня включно.


Теги: квест "Літературна спадщина"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.