Перейти на мобільну версію сайту


21.02.2020

КОЛИБАЇВСЬКА ОТГ ОТРИМАЄ ЯКІСНІ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ЗАВДЯКИ ПІДТРИМЦІ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»

КолибаївкаДля голови Колибаївської ОТГ Михайла Желізника завжди основним пріоритетом в роботі було створення належних умов для забезпечення добробуту жителів його громади. Він завжди наголошує на відповідальності, яку сам несе за долю людей, які його обрали.

За цей час громада, освоїла великі кошти, побудувала інфраструктуру. З нуля було сформованоно місцеву пожежну команду та амбулаторію за євростандартами, є служба цивільного захисту, поліцейська станція, побудувано до 10 кілометрів доріг, відремонтувано два будинки культури, базова школу, до якої щодня курсує шкільний автобус, що довозить учнів. «Зробивши це все, залишилася ще одна ключова ділянка роботи громади – питання наближення надання послуг до всіх і кожного. Для цього було роблено чимало», – так стверджує Михайло Дмитрович.

Такий меседж був головною темою конференції «Наближаючи послуги», що проходила 18 лютого в Українському домі в м.Київ. Вона зібрала понад 400 лідерів громад, серед яких голова Колибаївської ОТГ Михайло Желізник, керівників ЦНАПів та експертів у сфері надання адміністративних послуг.

На ній відбулася церемонія вручення меморандумів про співпрацю 134 громадам-партнерам третього раунду Програми за участі високих представників Уряду України, Представництва ЄС в Україні та керівництва U-LEAD. Такі меморандуми отримали Колибаївська ОТГ та Довжоцька сільська рада.


Теги: адмінпослуги в Колибаївській ОТГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.