Перейти на мобільну версію сайту


07.09.2018

ІНКЛЮЗІЯ ЗАПРАЦЮВАЛА В МІСТІ І РАЙОНІ

четвер-ірц-131 серпня у с.Довжок відбулося урочисте відкриття районного інклюзивно-ресурсного центру, який створено з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами, віком від 2 до 18 років, щодо отримання дошкільної та загальної середньої освіти.

У заході взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля, голова РДА Василь Сукач, перший заступник голови РДА Маріанна Великохатько, начальник міського управління освіти Світлана Старченко, Довжоцький сільський голова Руслан Рябий.

Районний інклюзивно-ресурсний центр надаватиме послуги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються в освітніх закладах Кам'янець-Подільського району та об'єднаних територіальних громадах. Центр розмістився у Довжоцькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум». Наразі в.о. директора ІРЦ призначено Наталію Стрільчук.
У центрі працюватимуть логопед, дифектолог, практичний психолог, діятиметь кабінет лікувальної фізкультури. Спеціалісти надаватимуть якісні корекційно-розвиткові послуги та психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, розроблятимуть рекомендації щодо програми навчання кожної дитини, консультуватимуть батьків та педагогів закладів освіти району.

четвер-ірцНа ремонтні роботи з районного бюджету виділено 250 тис. грн та 60800 грн – на придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку для дітей з особливими освітніми потребами. За кошти, виділені з Держбюджету, замовлено спеціалізоване обладнання на суму 126 тис. грн. Також тренажер для діток презентував під час відкриття народний депутат Володимир Мельниченко.

У м.Кам'янець-Подільський аналогічний інклюзивно-ресурсний центр відкривали третього вересня. В урочистостях взяли участь народний депутат Володимир Мельниченко, директор обласного департаменту освіти і науки Олег Фасоля, секретар міської ради Дмитро Васильянов, начальник міського управління освіти і науки Світлана Старченко.

Подарунки для Центру від Володимира Володимировича телевізор і принтер та від Дмитра Сергійовича і депутатського корпусу – кулер отримувала директор Лариса Ільницька.

четвер-ірц-2Для відкриття ІРЦ, який дислокується в приміщенні міськвно, знадобилося більше 1,3 млн грн з міського бюджету та 150 тис. грн з обласного. За ці кошти облаштовано залу для очікування, залу лікувальної фізкультури, кабінети дефектологів, логопедів, практичного психолога. Діти з особливими освітніми потребами зможуть отримати психолого-педагогічний супровід, корекційно-розвиткові послуги та послуги з реабілітації і лікувальної фізкультури.


Теги: відкриття, інклюзивно-ресурсний центр

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.