16.09.2016

ГОРДІСТЬ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ

Єлизавета ЧиколаєваУспішні талановиті, розумні, наша надія й наше майбутнє - усе це діти нашого міста і району. Вони - еліта України, яка, віримо, змінить її на краще.

Нова рубрика від «Сільського контролю», яка має назву «Гордість Кам’янеччини», розповідатиме вам, шановні читачі, про дітей, які щоденною працею, цілеспрямованістю та новими ідеями змінюють наш світ.

Сьогодні ми пишаємося досягненнями чотирьох учнів школи-інтернату «Славутинка», які у напівмарафонському забігу «Intersport Україна-2016» вибороли для навчального закладу 20 тис грн, які підуть на придбання спортивного інвентаря.

Знайомтеся, Єлизавета Чиколаєва, 13 років, учениця 8 класу, с.Ластівці. Ось уже 2 роки, як дівчинка професійно займається легкою атлетико, вона першорозрядниця з бігу на 800 м, 2-разова чемпіонка області з бігу на 800, 400 м, чемпіонка міста з кросу та бігу на 800 і 400 м.

8-класник Ілля Лученко, 13 років, с.Абрикосівка - бігун на довгі дистанції, переможець з кросу в міських змаганнях, бронзовий призер області, має ІІІлля Лученко, Іоан Огойко, Богдана Циганюк розряд. 7-класниця Богдана Циганюк, 12 років, с.Оленівка - срібна призерка області зі спортивної ходьби, срібна призерка міста з кросу та переможець міста зі спортивної ходьби. Ілля та Богдана другий рік поспіль професійно займаються легкою атлетикою в ДЮСШ №1, тренує спортсменів Михайло Моспан.

Професійний боксер Іоан Огойко лише з 1 вересня цього року почав займатися легкою атлетикою, а вже має перші серйозні досягнення. 8-класник Іоан, родом із с.Лісківці, бронзовий призер України з боксу серед юніорів, багаторазовий чемпіон міста та області.

Єлизавета, Богдана, Ілля та Іоан серед 40 команд зі всієї України здобули золото, показавши результат у 12,85 хв. Другими були бігуни з Вінниці, ІІІ місце - у львів’ян.