Перейти на мобільну версію сайту


29.09.2017

ДО ПІДВИЩЕННЯ ГОТОВІ

Фото КацапУсі ЗМІ висвітлюють заяви перших осіб країни щодо проведення пенсійної реформи, зокрема, осучаснення пенсій. Однак, депутатський корпус цей законопроект минулого тижня не розглянув. На що сподіватися пенсіонерам, ми поцікавилися в начальника Кам'янець-Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Зої Кацап.

– Зоє Володимирівно, чи буде проведено перерахунок пенсій з 1 жовтня поточного року?

– Ми дійсно чекали прийняття закону щодо проведення пенсійної реформи в Україні та осучаснення пенсій. Органами Пенсійного фонду України була здійснена відповідна підготовча робота щодо перерахунку пенсій з 1 жовтня: розроблено програмне забезпечення, проведено попередні перерахунки, перевірки тощо. Тобто, органи Фонду готові до того, щоб пенсіонери Кам'янеччини отримали підвищені розміри пенсій уже в жовтні цього року. 

Хочу зазначити, що щомісячна підготовка виплатних документів займає в середньому 4-5 днів, а в разі проведення масового перерахунку цей процес триває 10-12 днів. І в разі прийняття депутатами Закону 21 вересня, ми би встигли зробити цей перерахунок. Сьогодні вже сформовано виплатні документи з пенсіями у старих розмірах, адже виплатний період розпочинається з 4 жовтня.

– То пенсіонери можуть сподіватись у жовтні на отримання пенсій у нових розмірах?

– Урядом поставлено завдання провести осучаснення пенсій саме в цьому місяці і в разі прийняття закону про пенсійну реформу третього жовтня ми докладемо всіх зусиль, щоб більша частина пенсіонерів міста та району отримала підвищені розміри своїх пенсійних виплат уже в жовтні. І хочу зазначити, що в такому випадку доплата буде проведена додатковою відомістю.

– Чи можна заспокоїти наших пенсіонерів, що в них буде шанс отримати підвищені пенсії уже в жовтні?

– Так, я сподіваюся, що депутатський корпус прийме це доленосне рішення третього жовтня, а ми в свою чергу зробимо все можливе, щоб пенсіонери отримали довгоочікуване підвищення.

Теги: пенсії, Зоя Кацап

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

Качественные подставки для косметики из пластика. Смотреть в каталоге.
http://promplastic.com/content/29-podstavka-dlya-kosmetiki
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.