Перейти на мобільну версію сайту


29.09.2017

ДЕПУТАТИ ЦІКАВИЛИСЯ ПІДГОТОВКОЮ ДО ЗИМИ

комісіяПостійна комісія з питань ЖКГ і комунальної власності розглянула підготовку до роботи в осінньо-зимовий період.

За інформацією заступника міського голови Сергія Бабія, загальна кількість житлових багатоповерхових будинків у Кам’янці – 686, з них 489 обслуговують ЖБК і 191 – ОСББ. Підготовка житлового фонду до зими виконувалася як за рахунок фінансування міського бюджету, так і коштів, зібраних від квартирної плати мешканців, коштами балансоутримувачів та власників житлових будинків.

Цьогоріч на підготовку до зими з міського бюджету було мобілізовано понад 4 млн 700 тис. грн. В основному кошти використовувалися на виконання капітального ремонту основних конструктивних елементів житлових будинків та заходи з підвищення енергоефективності огороджувальних конструкцій житлових будинків. 

У рамках програми «Теплий дім» виконано утеплення 7 фасадів. Також відремонтовано покрівлі 2 житлових будинків на вул.Зантуська, 1 та Привокзальній, 12, пошкодження яких відбулось внаслідок буревію в червні. Планується відремонтувати дах ще одного житлового будинку по вул.Каліська, 10.

Відремонтовано 11 ліфтів у шести будинках на вул.Миколи Гордійчука, 3; Хмельницьке шосе, 12; Хмельницьке шосе, 14, вул.Гагаріна, 65, 67, 69. Планується відновити роботу ще 3 ліфтів житлового будинку на вул.Молодіжна, 11 за рахунок виділення додаткових коштів.

На сьогодні вже встановлено 15 додаткових атракціонів на дитячих майданчиках у рамках відповідної програми. Роботи продовжуються.

Крім того, відремонтовано 12 внутрішньодворових проїздів. Здійснено капітальний ремонт тротуарів на вул.Князів Коріатовичів, Огієнка, на алеї по просп.Грушевського.
КП «Комбінат благоустрою» до роботи в осінньо-зимовий період підготувало 21 одиницю спецтехніки. Департамент ЖКГ придбав 140 тонн солі та оголосив тендер на придбання 4500 т відсіву.

Теги: засідання комісії з питань ЖКГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

Качественные подставки для косметики из пластика. Смотреть в каталоге.
http://promplastic.com/content/29-podstavka-dlya-kosmetiki
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.