Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

«ОПЕРА» ФОРПОСТУ НАД СМОТРИЧЕМ
15 квітня, у 99-річчя з Дня заснування карного розшуку в Україні, в Кам'янці-Подільському відбулася презентація книги «Опера» Форпосту над Смотричем. Історія та сучасність карного розшуку Кам'янеччини».
У конференц-залі готелю «Клеопатра» зібралися аксакали карного розшуку, які своє життя віддали служінню міліції, а тепер – поліції. На зустріч завітали міський голова Михайло Сімашкевич, легенда карного розшуку Кам'янеччини Йосип Жезіцький, заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, директор Музею історії ОВС Хмельниччини Дмитро Корнацький та ін.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«НАША БЕЗПЕКА – В НАШИХ РУКАХ»
Життя та здоров’я людини – найцінніший скарб! Щоб його зберегти, треба вміти розпізнавати види небезпек, що нас оточують, знати причини їх виникнення та способи захисту. Завдання освітніх закладів – привернути увагу дітей до безпеки життєдіяльності; поглибити знання з основ безпечної поведінки; формувати вміння оцінювати ступінь небезпеки та визначати алгоритм своїх дій; виховувати почуття відповідальності за власне здоров’я та життя. Ці завдання реалізовувались в рамках тижня безпеки життєдіяльності в Колубаївському НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

БЛАГОДІЙНІСТЬ – ОСНОВА ЛЮДЯНОСТІ
18 квітня у Довжоцькому ДНЗ «Веселка» (директор Людмила Желізник) відбулася зустріч представників Кам'янець-Подільської районної організації товариства Червоного Хреста України (керівник Євгена Борилюк) з батьками та вихованцями закладу. Всесвітньовідома волонтерська організація Червоного Хреста цьогоріч перейшла 100-літній рубіж.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ІНВЕСТОР ПРИЙШОВ У ГРОМАДУ
11 квітня у смт Стара Ушиця пройшли громадські слухання, під час яких інвестор, що має намір працювати в громаді, представив проект облаштування сонячної фотоелектростанції. Компанія «Еко-Фотуре», яка також розпочала будівництво подібної станції у с.Рихта, планує не лише встановити СЕС, потужністю 6 мВт, а й створити нові робочі місця для жителів новоспеченої громади.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЩЕ ДОВЕДЕТЬСЯ ПОЯСНЮВАТИ
12 квітня пройшло 17 засідання депутатського клубу. Цього разу темою стали поетапні зміни в системі охорони здоров’я на муніципальному рівні. Донести ази реформи первинної медико-санітарної допомоги, зокрема, підписання декларації з лікарями і передислокації медичних закладів та те, як це має працювати, було важко до окремих депутатів. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПОСІВНА СТАРТУВАЛА
Аграрії Кам'янеччини розпочали посівну кампанію 2018 року з ранньої групи зернових та зернобобових культур. Першими в поле вийшли ВК «Іскра 2007», ПП «Глорія Дей», ПП «Гринчуцьке» та інші.
 Погода сприяє не лише проведенню агротехнічних заходів, а й посівам.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДОВЖОК ЗАЗЕЛЕНІВ
«Зрубав дерево – посади два!» – каже народна мудрість. Із нею охоче погоджуються в Довжоцькому ДНЗ «Веселка».
10 квітня і дорослі, і малі провели акцію з озеленення прилеглої території. Дошкільнята разом з батьками, дідусями та бубусями під керівництвом працівників дитсадка садили молоді деревцята. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЖИВИХ ЛИШЕ ШЕСТЕРО
З нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських концтаборів у сквері Васильєва 11 квітня пройшов мітинг.
– Щорічно в цей день Україна та інші держави вклоняються людям, які пройшли крізь жахіття війни і тортур. Їх біографії – справжні уроки мужності для молодого покоління, – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич. 

ГАБАРИТИ І ВАГА НА КОНТРОЛІ
2018 рік планує стати роком системного відновлення автошляхів країни, принаймні про це неодноразово запевняють в Уряді. Відтак на автомагістралях посилено роботу системи заходів контролю габаритно-вагових параметрів великогабаритного автотранспорту.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗА РІК ПЛАНУЮЮТЬ ПЕРЕДАТИ
На початку 2018 року в Уряді анонсували широкомасштабну акцію з передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність об'єднаних територіальних громад. Відповідне розпорядження Кабміну було підписане 31 січня. У лютому перші землі, що знаходилися за межами населених пунктів, перейшли у власність новостворених громад.
Процес передачі земельних ділянок розпочався й на Хмельниччині.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

16 МІЛЬЙОНІВ НА ІНФРАСТРУКТУРУ
У 2018 році об’єднані територіальні громади Кам’янець-Подільського району отримають майже 16 млн грн субвенції на розвиток інфраструктури.
4 квітня Уряд затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ. Загалом розмір субвенції складає 1,9 млрд грн. Ці кошти будуть розподілені між 665 об’єднаними громадами, створеними в 2015—2017 роках, пропорційно до площі території та кількості сільського населення у таких територіальних громадах з рівною вагою обидвох цих факторів. 

ОБ’ЄДНУЙСЯ, АБО ДОПОМОЖУТЬ
5 квітня у Вінниці під головуванням Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулася розширена урядова нарада «Децентралізація та регіональний розвиток», участь у якій взяли голова Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади Михайло Желізник та його заступник Дмитро Довганюк. На порядку денному розглядалися питання, що стосуються подальшого розвитку України в рамках загальнодержавної реформи з децентралізації.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЦЕНТРУ ДОСКОНАЛОСТІ БУТИ
На базі Центру розмінування планується створити Центр досконалості протимінної діяльності, який у перспективі має стати кращим у Європі. Ми маємо такий досвід – це Міжнародний центр миротворчості та безпеки на Львівщині. Про це 30 березня під час робочого візиту до Кам’я­нець-Подільського військового гарнізону повідомив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко.

ПИЛИП ГУК ОТРИМАВ МЕДАЛЬ
2 квітня в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України медаллю НАТО «За особливі заслуги під час проходження служби» нагороджено інструктора відділення спеціальної підготовки лейтенанта Пилипа Гука. Як зазначено в нагородному листі, перебуваючи в складі Міжнародних сил зі сприяння безпеки в Ісламській Республіці Афганістан, лейтенант Пилип Гук дотримувався найкращих традицій Альянсу, демонструючи надзвичайну хоробрість і вагомий внесок при виконанні поставленого завдання, за які він отримав повагу та визнання серед усіх представників Альянсу.

ДОГРАЛИСЯ
4 квітня відбулася зустріч міського голови з керівниками промислових та будівельних підприємств міста, яка була зумовлена тим, що нині в Кам'янці відчувається дефіцит робочої сили, кам’янчани масово виїжджають на роботу за кордон. Тобто йде тотальний відтік виробничих кадрів. Підприємці та очільник міста радилися, як затримати людей в Україні. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 46 — 60 з 1203
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

На жаль, сталася помилка при авторизації на сервісі Twitter.

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЗРОБИ ДОБРО, ЩЕ Й ВИННИМ ЗАЛИШИШСЯ
ЗРОБИ ДОБРО, ЩЕ Й ВИННИМ ЗАЛИШИШСЯ Життя так влаш­товане, що є люди добрі і злі, є небайдужі й аморфні та прикро, що небайдужі, дієві зазвичай, страждають, бо вони незручні ні для кого.
Минулого тижня мешканець Тімірязєва, 86 вкопав біля бордюру шину і пофарбував її, щоб автівки не заїжджали на зелену зону прибудинкової території. Але сусідам це не сподобалося, бо навпроти під’їзду він постійно ставить машину і понівечив траву. На тому місці навіть утворилася яма, яка наповнюється водою і потім за колесами з багнюкою розвозиться...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.