Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

І ХУДОЖНИКИ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО БЛАГОДІЙНОСТІ
Справжнім новорічно-різдвяним настроєм ділилася 13 грудня у Виставковій залі група молодих художників під назвою «ARTистичнийMIX». На огляд присутніх вони презентували благодійний мистецький проект «Держись, Хома, іде зима!». Твори живопису та авторські різдвяні прикраси, виконані Наталією Гневуш, Нелею Сухорибою, Мариною Козловською, Оленою Косінською та Андрієм Васильєвим, були виставлені на продаж. Виручені кошти організатори пообіцяли передати благодійному фонду «Шанс».
Автор:  Віоліна СИТНІК

«РАДІО МАРІЯ» ВЖЕ У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ
Сучасне життя змушує кожну людину перейматися економічними, соціальними та політичними проблемами. В гонитві за матеріальним добробутом ми дуже часто забуваємо про ще одну, більш важливу складову нашого існування - духовність. А саме це, погодьтеся, робить нас людьми. Не забути про своє призначення на землі, долучитися до вищих істин, зрештою, прожити так, щоб потрапити у Вічність, вже котрий рік поспіль допомагає християнське «Радіо Марія». Сьогодні про нього детальніше розкажуть мої співрозмовники - промоутер радіо, сестра Люцина та ведучий Сергій Іваницький.
Автор:  Віоліна СИТНІК

КОЛИ ГОЛОВА НА МІСЦІ
Не минуло й двох років, як будинок на вул.Пушкінська, 38, змінив управлінця, вийшовши із ЖЕО ТСЖББ та створивши ОСББ. За цей час зроблено чимало, є про що розповісти і, як кажуть, не соромно показати.
Можливо тому, що мешканці будинку обрали тямущого голову ОСББ, котрий і у справі розбереться, і роботи не боїться.
Голова ОСББ «Пушкінська-38» Наталія Якубовська може бути своєрідним прикладом для інших голів таких об’єднань. З ранку до вечора вона «на посту». Знає про проблеми будинку і в будинку, ніколи не сидить, склавши руки.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

СЕРГІЙ БОДНАР ПРО СЕКРЕТИ УСПІХУ ВЛАСНИХ КНИГ
Деколи дивуєшся, скільки таємниць може бути приховано за цілком звичайною на вигляд людиною. Гадаєш, що перед тобою звичайний вчитель образотворчого мистецтва (що ж тут особливого?), а насправді спілкуєшся із прекрасним казкарем і фантазером, талановитим художником, який своїми оповідками та малюнками розфарбовує навколишній світ у барвисті кольори. Саме такі думки крутилися в моїй голові під час розмови із Сергієм Боднарем, автором та ілюстратором численних розмальовок, які, впевнена, вам не раз доводилося тримати в руках, адже їх щороку в День Знань безкоштовно роздають першачкам у навчальних закладах нашого міста такі відомі фірми, як «ВікноПлюс+», стейк-хаус «Лондон», «АгроБізнес», Перша Подільська фермерська кредитна спілка.
Автор:  Віоліна СИТНІК

ПОЕТЕСА ІЗ ДОСВІДОМ
Творчість цієї жінки не потребує особливих рекомендацій, адже за її плечима 17 років письменницького стажу. Авторка багатьох пісенних текстів, шести власних збірок поезії та двадцяти колективних збірників, член творчого клубу «Ліра» та поетичного клубу ради ветеранів «Джерела душі», героїня програми «Подолання», створеної Хмельницькою телерадіокомпанією «Поділля-центр». Сьогодні до нашої літературної кав'ярні завітала Людмила Кур'ян.
Автор:  Віоліна СИТНІК

ПАЛІНА РЭСПУБЛІКА: ЛІРИЧНО Й НЕ БЕЗ ПОЛІТИКИ
На концерт цієї співачки я потрапила зовсім випадково. У день її виступу отримала від подруги пропозицію сходити в «Ешер», що в готелі «7 днів», мовляв, там буде цікавий концерт. Оскільки спілкувалася з товаришкою в одній із соціальних мереж, вона прикріпила до повідомлення аудіозапис цієї виконавиці. Прослухавши його, була просто вражена. Навіть сумнівів не виникало, чи йти - однозначно «так»! Зачарувала мелодійність голосу, чистота, тембр, деякий час я навіть не могла зрозуміти, якою мовою співає дівчина: така милозвучна, ніжна, ніби й українська, але збивали з пантелику російські слова; інколи навіть виникали думки, що то польська.
Автор:  Віоліна СИТНІК

КОХАННЯ ONLINE
«Виктория. 25 лет. Хочешь познакомиться? Да. Отправить подарок? Улыбку и сердечко». Клікнув мишкою - готово! Яка гарнюня! Які звабливі фото! Почитаємо, що пише про себе. Весела, товариська. О, нарешті я знайшов жінку своєї мрії!» Отак сьогодні відбувається знайомство між чоловіком та жінкою. Всесвітня Інтернет-мережа дає унікальну можливість: не встаючи з-за комп’ютерного столу, познайомитися з жінкою, яка мешкає в іншому регіоні чи навіть країні. Декілька електронних листів, у кращому випадку - спілкування через скайп - і ти вже закоханий по самісінькі вуха! От тільки в кого? В образ, який спеціально для тебе створила мисливиця на чоловіків. Твоє бажання - якомога скоріше перетворити віртуальне кохання в реальне. А її - зробити з віртуальної побрехеньки реальні гроші.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

«НАШ ОРКЕСТР - ОДИН ОРГАНІЗМ, В ЯКОМУ Б’ЄТЬСЯ 50 СЕРДЕЦЬ!»
Як часто трапляється, коли не помічаєш того, що, здається, знаходиться, під самісіньким носом?.. Так і я несподівано дізналася про дитячий оркестр народних інструментів, створений на базі НВК №9 ім.А.Трояна, котрий успішно гастролює не лише Україною, прославляє наше місто та отримує різноманітні нагороди.
Про витоки та нинішні успіхи колективу нам погодилось розповісти творче подружжя - керівник оркестру Валентин Шумський та керівник ансамблю баяністів Валентина Крайняк.
Автор:  Віоліна СИТНІК

ГУДУТЬ МАЙДАНИ: «МИ Є ХТОСЬ!»
Нещодавно в мене гостювала подруга з Волинської області. Як вразлива й тонка натура, вона щиро перейнялася подіями, які нині вирують на Євромайдані. «Я обурена. Дивлюся на все, що коїться в країні, й не розумію, як же треба довести людей, щоб вони були готові до радикальних дій? Терпіння людське таки сягнуло межі», - коментує свої емоції в прозовій формі Ольга Сінькова. А в поетичній почуття вилилися в такі рядки:
А сивий дощ, мов істинний мудрець,
Хотів утечі...
Автор:  Віоліна СИТНІК

Минулого четверга, 28 листопада, у Виставковій залі першу персональну виставку «Театр живопису» презентував Мар’ян Стратійчук. Його роботи вражають оригінальністю, яскравістю кольорової гамми, творчим підходом, нестандартними рішеннями, ідеями та концепціями. Видно, що юнак встиг спробувати різні стилі - від академізму до сучасного мистецтва - формуючи власний стиль. Привітати зі святом молодого хлопця прийшли друзі-одногрупники, викладачі рідного вишу та родичі.
Автор:  Віоліна СИТНІК

НАД КАМ’ЯНЦЕМ НЛО?!
Двічі мені пощастило побачити неймовірне. Перший раз це було 17 років тому. Вклавши маленького сина спати та закінчивши хатні справи, я вийшла в двір, щоб розвішати білизну і побачила... прямо над моїм двором, зовсім низько, приблизно в 10 метрах, висів сяючий предмет. Його форма була чітко геометричною, а точніше це було коло, діаметром близько 10 м, по краях якого були прилаштовані маленькі кільця по метру в діаметрі (приблизно 6 чи 8 штук).
Чітке та яскраве коло висіло в темному небі прямо в мене над головою і ніби промовляло загадково усміхаючись: «Дивись на мене, я довіряю і я - є».

НЕЙМОВІРНІ ПРИГОДИ ІТАЛІЙЦЯ В КАМ’ЯНЦІ
9 років тому він приїхав у досі невідому йому країну. Не знаючи мови, культури, менталітету, він вирішив осісти в Кам’янці-Подільському, місті, яке своїм рельєфом нагадувало рідну місцевість. На березі Смотрича, в районі Білановецької набережної, він придбав напіврозвалену хатину, зарослу непрохідними хащами, і вже за рік перетворив її на райський куточок. Борючись з бюрократизмом, нахабністю чиновників, нерозумінням місцевих мешканців, він намагався відкрити власний бізнес. Двічі його спіткала невдача, та фортуна посміхається цілеспрямованим. Сьогодні він має не лише бізнес, а й кохану дружину, яку зустрів у нашому місті. 8 років поспіль у щасливому шлюбі живе інтернаціональне подружжя українки Людмили Худик та італійця Лучано Делла Коста. «КлюЧ» завітав у гості до цієї неординарної родини, аби з’ясувати, чи не найважливіше питання: чому в період тотальної еміграції українців в Європу, європеєць, навпаки, мігрує в Україну і знаходить тут те, чого наші земляки так і не помітили = нормальне життя й достатній заробіток?
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

«ТИ ЩЕ НЕ ЗДОХЛА?» - запитав «турботливий» син стареньку матір, яка ледве дихала...
75-літня Марія Йосипівна (від ред.: усі імена змінені з етичних міркувань) п’ятий рік поспіль судиться з рідним сином, який свого часу запроторив батька в Скаржинецьку психлікарню, а матір, немов собаку, викинув на вулицю. Чотири роки жінка поневірялася по чужих хатах: хто прихистить, у того й жила. Їй вдалося, пройшовши через судове пекло, відсудити частину власної хати. Рідний син відгородився від матері височезним 3-метровим забором. Щодня він погрожує їй розправою, а на брамі розклеює листівки провокативного або навіть непристойного змісту на адресу рідної неньки.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

МАЛО МРІЙ, БІЛЬШЕ ДІЙ
Сьогоднішня героїня «Літературної кав’ярні» Оленка - дуже мила і вразлива дівчина. Вона захоплюється кулінарією, фотосправою та читанням.
«Мені 25, і я мало мрію, бо вважаю це марним заняттям, віддаю перевагу конкретним планам та діям. Люблю життя і людей, які є в моєму житті», - стверджує юнка.
Автор:  Віоліна СИТНІК

ПЛАСТИЛІНОВИЙ ЖИВОПИС ВІД АЛЛИ ВОСТРЯКОВОЇ
Побачити мальовничі пейзажі різних куточків нашої країни та світу, архітектуру Венеції, Києва чи рідного Кам’янця, порелаксувати під тужливу мелодію саксофона, поласувати вишуканими закусками у стейк-хаусі, пройтися червоною доріжкою під спалахи фотокамер - ні, це не мрії, а реальність звичайного суботнього дня. Хоча не зовсім звичайного, адже не щодня в Кам’янці відбувається презентація виставки пластилінового живопису. Захід саме під такою назвою пройшов 16 листопада у стейк-хаусі «Лондон».
Про те, що буде щось грандіозне, ненав’язливо нат
Автор:  Віоліна СИТНІК


Статті 961 — 975 з 1261
Початок | Поперед. | 63 64 65 66 67 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Продажа и производство торговых витрин из пластика и оргстекла.
Любые размеры под заказ и со склада.
витрины из пластика
http://promplastic.com/content/14-vitriny-iz-plastika-i-orgstekla


 

СОНЦЕ МАЄ БУТИ ЗАВЖДИ З ВАМИ
СОНЦЕ МАЄ БУТИ ЗАВЖДИ З ВАМИ За іронією долі наш внутрішній стан завжди чомусь пов’язаний з погодніми умовами. Я думаю, що багато людей зі мною в цьому погодяться. Йде дощ – ностальгуєш або роздумуєш на філософські теми, світить сонце – радієш кожному промінчику, і неважливо, яка це пора року, дме вітер – намагаєшся акумулювати в собі всі сили на боротьбу з чимось або кимось. І так далі. 
Після похмурих холодних днів настало тепле бабине літо. Поволі змінився настрій, бо дуже хочеться це тепло пропустити через себе, зігріти...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.