Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ОДНИХ «ВКЛЮЧИЛИ», А ІНШИХ?..
Минулого тижня стартувало голосування за номінантів на міську премію «Відзнака року-2012». З кожним днем воно набирає все більше обертів. Віддати свій голос за претендента тієї чи іншої номінації можна, зайшовши на інтернет-сторінку нашої газети (klyuch.com.ua), сайт міської ради, або ж зателефонувавши нам за телефоном: 9-17-16.
І поки між номінантами йде запекла боротьба за перемогу, паралельно на інтернет-форумах і не лише висловлюються думки про, м’яко кажучи, занадто суб’єктивний підхід до списку номінацій на премію «Відзнака року-2012».
З цього приводу на адресу редакції надійшов лист:

БАТЬКІВСЬКА ПЛАТА ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ ЗРОСЛА
Наприкінці минулого тижня в редакцію зателефонувати декілька кам’янчанок з проханням з’ясувати, чому з 1 січня в дитячих садках зросла батьківська плата за харчування дітей. По коментар ми звернулися до спеціалістів міського управління освіти та науки.
Як повідомила головний спеціаліст з питань охорони дитинства Євгенія Калинюк, такі зміни відбулися згідно з рішенням міськвиконкому від 25 жовтня 2012 року. Відповідно до нього, з 1 січня 2013 року встановлена така вартість за харчування: у ДНЗ та групах загального типу при 3-разовому харчуванні - 9 грн (ясельні групи) та 12 грн (дошкільні групи); у ДНЗ компенсуючого типу та санаторних групах і групах спеціального призначення при 4-разовому харчуванні - 17 грн; у ДНЗ для груп, які перебувають на інтернатному режимі з 5-разовим харчуванням, - 21 грн.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

У ВИСТАВКОВІЙ ЗАЛІ - «ФІЛОСОФІЯ ЖИТТЯ»
Восени у нашому місті після п'ятирічної перерви відновила роботу виставкова зала. І враз стіни приміщення заповнились картинами. Це не дивно, адже художній потенціал кам'янчан великий.
Наприкінці року відбулося відкриття виставки трьох художників, жителів міста, наших сучасників   - Аркадія Данилюка, Миколи Рябого та Сергія Азєєва.
Виставка вирізняється тим, що автори робіт несуть зрілі погляди на життя міста і держави завдяки своєму життєвому досвіду. Її назва - «Філософія життя».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПІДСУМКИ 2012 РОКУ
Минулий 2012 рік видався насиченим на різноманітні події. Інколи здавалося, що їх би цілком вистачило на два, три роки чи навіть, на десятиліття. Нам же рік Дракона та Апокаліпсису запам’ятався народженням газети «Ключ», а ще...
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЯКБИ Ж ТО ЗНАТИ, ДЕ ВПАДЕШ...
Чому заробітки бувають гіркими?
Ця історія розпочалася ще на початку 90-х минулого століття, в період, коли міцна країна-гігант зникла з мапи планети, а разом з нею зникли стабільність і впевненість у завтрашньому дні її громадян. Тоді чи не вперше покоління, народжене в період розквіту країни Рад, зіштовхнулося із страшною реальністю: як вижити?
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

«КАЗНІТЬ НЕЛЬЗЯ ПОМИЛОВАТЬ». СУД НАД МАКОЦЕЄМ ТРИВАЄ. ДОПИТАНІ СВІДКИ
25-27 грудня пройшла чергова серія судових засідань у справі щодо вбивства Павла Теплюка.
Розпочалося засідання допитом обвинувачуваного у вбивстві Сергія Макоцея, який постійно намагався затягувати час, відповідаючи на запитання, які йому ніхто не задавав. Він вибудовував свою версію вбивства, до якої нібито не причетний. Проте під кінець першого дня засідання підозрюваний зірвався і почав обзивати присутніх у залі. Після кількох попереджень головуючого, за непристойну поведінку Макоцея видалили із зали суду. Наступного дня він постав перед судом у новому образі - збрив бороду та коротко постригся. Цього ж дня суд приступив до допиту свідків. Першими опитували почергово Михайла та Людмилу Сохів. Варто віддати належне цим людям, які розповіли про події тієї ночі і те, що вони бачили на власні очі. Свідчення цих пенсіонерів майже ідентичні, за винятком тих моментів, коли Людмила Степанівна бігала до телефону викликати міліцію.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

БОЛИТЬ У МЕНЕ ГОЛОВА
Ще й ...нудить і трусить
Знайомий багатьом стан похмілля особливо актуальним буде вранці першого січня. Як допомогти людині у найкоротший термін повернутися до нормальної життєдіяльності? На це дають відповідь народні рецепти. Не просто перечитайте їх, а виріжте і покладіть у свій записничок. У вівторок вранці - як знайдете!

Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

НОВОРІЧНИЙ СТІЛ
Від чого варто відмовитися, а що, навпаки, прикупити
Уявити собі наш, радянський, новорічний стіл без легендарного олів’є та мандаринів неможливо. Я не обмовилася - саме «радянський», тому що саме в Радянському Союзі було створене шедевральне олів’є, про яке на Батьківщині цього салату, Франції, навіть не чули. Неймовірно смачний і зовсім некорисний салат з року в рік прикрашає новорічний стіл. Його незмінними супутниками також є холодець, заливна риба, тушкована свинина, у кращому разі, - курочка або індичка. І якшо вночі ми своїми очима «пожираємо» цю красу, то вранці - очі б наші на це все не дивилися! Що ж відбувається у нашому організмі за ці декілька годин і чи можливо прокинутися вранці Першого з гарним настроєм?
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

 ГОРОСКОП НА 2013 РІК
У Водяної Змії дуже багато позитивних якостей - це потяг до знань, самоосвіти, дослідницької діяльності.
Водяні Змії мають прекрасну пам’ять, вміють розбиратися у фінансових питаннях. Змії проявляють величезну відданість, коли мова йде про їх родину і друзів.
Водяна Змія – інтелігентна й добродушна, але разом з тим і дуже наївна. Завдяки сильному характеру вона може досягти практично всього у житті. Вона не відволікається від поставлених цілей і завжди знаходить можливість впливати на оточуючих. Але пам’ятай – Змія завжди залишається Змією...
Отож, що чекає різні знаки зодіаку в 2013 році?

КИЇВ ЗНОВУ ЗАГОВОРИВ ПРО САДИСТСЬКЕ ВБИВСТВО У КАМ’ЯНЦІ
17 грудня на телеканалі «Інтер» відбулися зйомки популярної передачі «Про життя» з Андрієм Пальчевським. Понеділкову тему телеведучий назвав «Казнить нельзя помиловать». Вона була присвячена жорстокому вбивству нашого земляка Павла Теплюка.
Розпочалася передача хвилиною мовчання у пам’ять про загибель двох десятків діток та шістьох дорослих у початковій школі містечка Ньютаун штату Коннектикут (США). Жорстоку розправу над безневинними людьми влаштував місцевий 20-річний житель.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

21.12.2012, або Апокаліпсис відміняється?
Для одних, напевно, це звичайнісінький день, який не відрізняється від решти, прожитих раніше. Інші роблять вигляд, що їм все одно, який нині день, хоча десь глибоко у серці затаїлась думка: «А хто його знає? Поживемо - побачимо...». Є й такі, котрі панічно боялись цієї п’ятниці. Вам навряд чи вдасться побачити їх нині. Ті, що більш грошовиті, відсидять добу в бункерах, спеціально збудованих для такої події. У кого гаманці скромніші, перечекають цей день у підвалах, льохах, власноруч викопаних землянках. Є й такі, котрі вирішили відсидітися у власному помешканні разом з усією сім’єю, мовляв, якщо кінець, то хоч триматимемось за руки з найріднішими людьми. Особливо передбачливі заздалегідь насушили сухарів, поповнили домашні запаси солі, сірників, свічок, господарського мила та різноманітних круп.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

КОЛИ ХОБІ СТАЄ ПРОФЕСІЄЮ...
Мабуть, кожен із нас задумувався над питанням, чи щасливий він і чи займається тією справою, яка приносить йому задоволення? Що може бути кращим від усвідомлення того, що ви повністю реалізовуєте свій потенціал серед інших представників соціуму? А ще, коли ваша улюблена справа (і за сумісництвом - професія) приносить прибуток, то можна із упевненістю сказати: «Життя вдалося!»
Зізнаюся, мене завжди цікавили люди, які вміють робити прекрасне своїми руками. І байдуже, чи то прикраси з полімерної глини чи бісеру, чи вишиті картини, чи духмяне мило, зварене вдома... Головне те, що ці вироби приносять у наше життя красу. Останнім часом у моду ввійшло все те, що іменують хенд-мейдом (від англ. hand made – ручна робота).

НОВИЙ РІК. ЯК, ДЕ І З КИМ ЗУСТРІЧАТИ
Щоб увесь рік був успішним, і удача не поверталася до вас спиною, Новий 2013 рік потрібно зустрічати правильно.
2013 рік пройде під покровительством Змії. На відміну від своєї попередниці Білої Металевої Змії, яка приходила до нас 12 років тому, цьогорічна Змія буде Чорною та ще Водяною. Але, незважаючи на зовнішні зміни, свій характер вона не поміняє - буде такою ж обережною, мудрою, неквапливою. Не забувайте, що за цим вдаваним холодом і навіть деякою байдужістю приховується холодний розум, ясний погляд та гарна пам’ять.
Найбільше за все Змія цінує ретельність і неквапливість у веденні справ. Тому варто розпочати готуватись до Нового року заздалегідь.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

 ВІД БУДІВЕЛЬНОГО ДО ХУДОЖНЬОГО - ПОНАД ПІВВІКУ
У цей навчальний заклад мені завжди подобається приходити, хоч я тут і не навчалася. Його директор завжди радий гостям. Скажу без перебільшення, цей заклад є одним із найстаріших професійно-технічних закладів Поділля.
Мова, звичайно, про Кам’янець-Подільський професійний художній ліцей, що розташований на вул.Червоноармійська, 43. Директором ліцею ось уже 21 рік є Іван Яловий.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НАРЕШТІ! СУДОВЕ СЛІДСТВО ПОЧАЛОСЯ
На 11 грудня було призначено чергове засідання суду в кримінальній справі щодо вбивства Павла Теплюка. Цього разу доправленням підсудного до зали суду та забезпеченням правопорядку під час судового засідання займався спецпідрозділ «Беркут», працівники якого носять на обличчі маски. Таке рішення суддів дуже позитивно позначилося на поведінці підозрюваного Сергія Макоцея. Він не вів себе так агресивно й зухвало, як раніше, не плювався на присутніх. Натомість, обрав іншу тактику. Підозрюваний провокував присутніх у залі перемовинами з мамою та дружиною, у яких зазначав, що в камері ізолятора тимчасового тримання йому дуже добре: тут євроремонт, для нього створені всі умови, є телевізор з кабельним телебаченням, душ з гарячою водою, годують тричі на добу, ще й дуже добре. Одним словом, у камері, як на курорті...
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 961 — 975 з 1114
Початок | Поперед. | 63 64 65 66 67 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

НЕ ЛІЗЬТЕ В ДУШУ!
НЕ ЛІЗЬТЕ В ДУШУ! Бувають же капосні люди. До болю капосні. Як не нашкодять комусь – не живуть. От дай їм заклювати когось – і все тут. А вони ж набридають іншим, жити не дають. Усі живуть як люди, а когось капосник перестрів. «І хто ж їх таких вигадав? Та як взагалі земля їх носить? – думаєш не раз. – І користі з них катма. І беруть вони більше, ніж віддають». «Така натура», – чуєш у відповідь не раз, і твій спротив ніби трохи згасає. Проте коли знову зачеплять, то хоч плач...
От клюють вони когось, клюють, ...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.