Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

КАУЧСЕРФІНГ: НОВИЙ ВИД ТУРИЗМУ
Чи змогли б ви отак просто, без усіляких сумнівів та переживань, впустити до свого будинку зовсім сторонню, незнайому вам людину? Хоча впустити – то одне, а дати прихисток на кілька днів, де переночувати, а то й нагодувати? А до того ж та особа може зовсім не володіти вашою мовою, а якщо й ви не поліглот, то порозумітися вам може бути ой як непросто. Упевнена, більшість з вас зараз крутить пальцем біля скроні і гадає, чому я таке дивне запитую. Хоч для нас із вами такі питання є незрозумілими, а от для каучсерферів...
Автор:  Віоліна СИТНІК

«АРТ-СХОВИЩЕ»: НОВА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА ПЛАТФОРМА
Надзвичайно приємно, коли місто розвивається в комунальному та соціальному планах, але не менш важливо, щоб воно мало ще й культурне життя. Саме на його брак скаржиться молодь Кам’янця-Подільського. Хоч у нас і нерідко проводяться якісь заходи, проте юне покоління вважає, що цього не достатньо, адже немає такого місця, у якому могли би відбуватися різноманітні концерти, виставки, інсталяції, літературні та музичні вечори, презентації книг, майстер-класи та лекції (заходи некомерційного характеру). Звісно, не всім творчим особам по кишені оплатити оренду Виставкової зали чи приміщення якоїсь кав’ярні на певний термін. Саме вирішенням цієї проблеми пропонують зайнятися ідейні натхненники проекту «Арт-сховище». Журналісти «КлюЧа» поспілкувалися з координатором цього проекту Дмитром Романцем.
Автор:  Віоліна СИТНІК

ЯК ВИХОВАТИ ПАТРІОТА?
Колись, читаючи Ірину Вільде, натрапила на цікаві слова про те, що не всі можуть бути героями, але хтось має народжувати їх. Ось і зараз, переглядаючи новини, вчергове бідкаюся й хапаюся за голову: що твориться в нашій країні?! Коли ж при владі будуть патріоти, люди, які дбатимуть про благо своє держави, а не своїх кишень? Чи ми й далі блукатимемо, наче сліпі кошенята, в тенетах брехні, в яку нас так успішно заплутують наші керманичі? Невже нам, як іудейському народу під проводом Мойсея, потрібно сорок років (чи треба більше?), щоб вимерло плем’я рабів, а у нашому випадку – заляканих радянською системою, байдужих, вихованих під девізам: «Моя хата скраю...» та «Аби не гірше!»
Автор:  Віоліна СИТНІК

СПРАВА НАБРАЛА 8 ТОМІВ. І ЩЕ НЕ КІНЕЦЬ...
26 липня, ще до початку судового засідання у справі жорстокого вбивства Павла Теплюка в коридорі суду було вчинено напад на журналіста газети «КлюЧ», котра вже понад рік висвітлює перебіг подій цієї справи.
Співмешканка підозрюваного у вбивстві несподівано наскочила на мою колегу з шаленими викриками, нецензурною лайкою (хоча, чому ж тут дивуватися, їй було в кого вчитися). Та найжахливішими видалися страшні погрози жінки, до речі, матері двох дітей.
Автор:  Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА

«Я МАТИМУ ЗА ЧЕСТЬ НОСИТИ ВАШЕ ПРІЗВИЩЕ!»
Впевнено сказала найстарша з прийомних дітей родини М’ялковських Ліля.
Чи можна замінити дітям справжніх батьків? Навряд чи. Батьків не можна замінити – ними треба стати!
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ВОДНІ РОЗВАГИ ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ
28 липня біля скверу «Гунські криниці» для місцевої молоді відбувся розважальний флешмоб «Водяна Битва 2», який зібрав близько 250 учасників. Організацією дійства займалися активні студенти Кам’янець-Подільського коледжу культури і творчості. Зважаючи на шалений успіх минулорічних флешмобів, друзі вирішили і цього року створити схожий захід. Довго не думаючи, вони почали займатися організацією дійства. Саме така активна молодь Кам’янця добре розуміє необхідність проведення розважальних заходів, адже виросла і живе в нашому місті, тому знає, наскільки гостро стоїть проблема відсутності культурних розваг у Кам’янці-Подільському.

ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ: МИНУЛЕ І МАЙБУТНЄ
Як відомо, 28 липня минуло 1025 років з Дня хрещення Київської Русі. Цю дату, як свято, почали відзначати на офіційному рівні зовсім недавно, хоча прославляє вона подію величезного значення, яка відбулася завдяки зусиллям князя Володимира Великого в далекому 988 році. Без перебільшення, хрещення стало ключовим і вирішальним в подальшому розвитку всієї Київської Русі. Не дивно, що наше місто також долучилося до всеукраїнського святкування. Різноманітні цікаві заходи почалися ще задовго до останньої неділі липня і триватимуть аж до грудня.
Автор:  Віоліна СИТНІК

«ПОГЛЯД» ВІДСВЯТКУВАВ П’ЯТИРІЧЧЯ
30 липня в міському Будинку культури відбулося відкриття виставки творчої фотографії, присвяченої п’ятій річниці з Дня заснування фотоклубу «Погляд». Здавалося б, дата зовсім невеличка, але результати діяльності – вражаючі! За 5-літній період фотоклуб презентував вдячним поціновувачам 69 виставок (серед них – 3 міжнародних!), взяв участь у 21 фотопленері, зустрівся з майстрами фото з України, Словаччини, Чехії, Польщі та Росії. А восени п’ятеро представників «Погляду» на запрошення міжнародної організації «Європейські фотозустрічі» поїдуть у м.Жиліна (Словаччина) на черговий пленер «Схід-Захід».
Автор:  Віоліна СИТНІК

ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ
У гаражі Володимира Сергійовича з селища Першотравневе оселилася сойка.
... Чутно було як хтось підійшов упритул до дверей. Дзеленькнули ключі, а потім щось клацнуло двічі. Пташка сховалася в кутку поміж залізяччя. Двері в гараж обережно відчинилися, на порозі з’явилась постать чоловіка.
- Де ти, бідолахо? - проворкотів він у темряву, тримаючи в руках кусень хліба.
Пташеня стрепенулося і висунулося з кутка, радо настявляючи дзьоба. Зараз будуть готувати!
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГРОМАДА ВИМАГАЄ: «ВБИВЦІ - ДОВІЧНЕ!»
25 липня пройшло чергове судове засідання у справі вбивства неповнолітнього Павла Теплюка.
Під будинок суду прийшли друзі, однокласники, товариші вбитого. Усі в один голос упродовж усього судового засідання скандували: «Вбивці - довічне!!!».
Незважаючи на те, що на минулому судовому засіданні судді вирішили видалити до кінця судового слідства підсудного за неприпустиму поведінку, все ж таки конвой його доставив до зали суду.
Автор:  Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА

ЗУСТРІНЕМОСЬ У ПАБІ
23 липня в одному із львівських ресторанів відбулася презентація книги «Зустрінемось в пабі» відомого британського письменника, який спеціалізується на пивній тематиці, журналіста та блогера Піта Брауна. Спонсором цього заходу виступила ТМ «Львівське».
Відверто кажучи, до прихильників пива мене зарахувати важко, скоріше навіть навпаки, ніколи не розуміла, що ж такого неповторного знаходять у цьому напої його палкі поціновувачі. Проте мушу зізнатися, після такої динамічної презентації книги та дегустації пива, моя думка дещо змінилася.
Автор:  Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА

ГРЕЦЬКІ КАНІКУЛИ ДИТЯЧОГО ОРКЕСТРУ
Ласкаве сонечко Греції і блакитні хвилі Егейського моря тепло прийняли зразковий дитячий оркестр народних інструментів НВК №9 (керівник Валентин Шумський) наприкінці минулого місяця в місті Паралія Катеріні на Міжнародному фестивалі дитячої творчості.
Перш за все, - це фестиваль дружби. Адже мета кожного фестивалю - об'єднати дітей з різних країн, різних національностей та поділитися професійною майстерністю.

ОБ’ЄДНУЄМОСЯ ЗАРАДИ ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ
Здоров’я дітей - це фундамент здоров’я нації, тому сьогодні педагоги повинні володіти методами роботи з формування здорового способу життя особистості, наповну використовувати сучасні підходи.
 Мережа навчальних закладів нового типу – Школа сприяння здоров’ю - створювалася в місті з 2001 року. Загалом, вона нараховує 24 дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних заклади, які не один рік займаються впровадженням здоров’я, мають власні, апробовані на практиці, напрямки роботи: СЗОШ №7, №10 - члени Національної мережі Шкіл сприяння здоров’ю; НВК №9, 13, ЗОШ №12, 15, 16, СЗОШ №14, гімназія, ДНЗ №2, 9, 5 - члени обласної мережі Шкіл сприяння здоров’ю; СЗОШ №1, 2, 6, 11, НВК №3, 8, 17, ДНЗ №21, СЗОШ №5, ліцей, міський ЕНЦУМ, ДЮСШ №2 – члени міської мережі Шкіл сприяння здоров’ю.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГЕТЬ ІЗ ЗАЛИ!
Нарешті, 8 липня, з’явилися до суду всі сторони в кримінальній справі щодо вбивства Павла Тепляка. Головуючий суддя Іван Драч не встиг оголосити про початок засідання, як підозрюваний почав перебивати його різними клопотаннями. Зокрема, найголовнішим, яке він вважав, була заява про відвід свого адвоката-захисника пані Скрижалевської. Натомість, у якості захисників він вимагав призначити матір та дружину (співмешканку). Скільки не намагалися судді та правоохоронці заспокоїти підозрюваного, це їм не вдавалося. Головуючий судового засідання зміг лише повідомити про те, що мати і співмешканка не можуть бути захисниками, бо вони є свідками у справі. Та підсудний не хотів нічого чути і наполягав на своєму.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА / Романа НЕВМЕРЖИЦЬКА

САМ ДЛЯ СЕБЕ НЕ ЗРОБИШ, НІХТО НЕ ЗРОБИТЬ
або Як зробити дорогу і не вкрасти 4 мільйони...
Про дороги, або їхню відсутність вже писано й переписано, але від того вони не стають кращими і найближчим часом через відсутність фінансування такими не стануть. Першими це зрозуміли директори наших міських підприємств – господарі, які вміють рахувати гроші. Цього року вони вирішили за власний кошт провести ямковий ремонт найбільш розбитих ділянок міських доріг. Аргумент такої ініціативи був доволі простим: краще полагодити дорогу, ніж гробити своїх залізних коней та бути постійними покупцями магазинів автозапчастин.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 961 — 975 з 1200
Початок | Поперед. | 63 64 65 66 67 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ПАСАЖИРИ
ПАСАЖИРИ Чого тільки не наслухаєшся і на що тільки не надивишся у наших маршрутках. Іноді сам дивуєшся тому, що стає частинкою твого життя, коли прямуєш у звичайному маршрутному транспорті до місця призначення. Тут неймовірно величезний спектр тем та подій. Що не пасажир, то унікальна особистість, що ненароком входить у наші життя. А деякі значно частіше. Бо впродовж життя ми використовуємо одні й ті ж маршрути.
Частенько в дорозі трапляється щось таке, що закарбовується в пам’яті на певний час – день-два,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.