Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

НАПЕВНО, Я ВИНЕН...
У понеділок допис міського голови Михайла Сімашкевича у соціальній мережі викликав справжнісіньку хвилю емоцій серед кам'янчан, заледве не поділивши місто на симпатиків і противників очільника Кам'янця.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДОЖИЛА ДО 100 ЛІТ-1
24 березня гарного та сонячного весняного дня 100-річний ювілей відзначила жителька нашого району Чорна Лідія Миколаївна, яка проживає у селі Подільське.
На своєму життєвому шляху вона пережила безліч різних як щасливих, так і важких моментів. 

МІТИНГ ПАМ'ЯТІ
Героїчні події Другої світової війни, визволення Кам’янець-Подільського району (23 березня – 4 квітня 1944 року) від німецько-фашистських загарбників навічно залишаться в історії українського народу, а подвиги воїнів, що звільняли і загинули за наш край, ніколи не зітруться з нашої пам’яті. В районі немає сім’ї, яка б не втратила в ті грізні роки рідних та близьких, полеглих смертю хоробрих на полях битв. Тож визволення від фашистської неволі чекали з нетерпінням у кожному селі.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВЕСІЛЬНИЙ ПЕРЕПОЛОХ
8 квітня закінчується Великий піст, після якого розпочнеться сезон весіль. Як підготуватись до щасливої події у своєму житті, які сукні будуть модними в 2018 році та на яких головних моментах варто закцентувати увагу, аби весілля перетворилося у справжню казку? Про все це читайте в нашій статті.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«КАМ’ЯНЕЦЬ МАГІЧНИЙ!»
Квітка на камені, «острів скарбів» знову широко відкриває усі ворота для туристів. Гостинні кам’янчани 21 квітня оголошують про відкриття туристичного сезону. Традиція проводити відкриття туристичного сезону у вигляді повномасштабного фестивального заходу зародилася в Кам’янці в 2009 році і цьогоріч є ювілейною подією. За 10 років місто приготувало для туристів такі туристичні продукти, як «Фестивальний календар», «Кам’янець – місто закоханих», «Кам’янець крізь віки», «Кам’янець ретро», «Кам’янець активний». 

«ТУРБОТА» ВИЯВИЛАСЯ НА ВИСОТІ
Напевне, вже завершилися баталії навколо Центру соціального обслуговування «Турбота», які тривали кілька років поспіль між центром та кам’янчанином Повозніковим. На жаль, у місті є з десяток «правдошукачів», які не дають спокійно працювати нікому. Де вони з’являться, там одразу виникають проблеми на рівному місці. Отже, пан Повозніков за кілька років закидав листами всі інстанції, і жодного разу скарги щодо «Турботи» не підтвердилися. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ШУХАНОВ НА СТОРОЖІ ЗДОРОВ'Я КАМ'ЯНЧАН
З 1 квітня має розпочатися кампанія з підписання договорів (декларацій) з сімейними лікарями. Їх у нашому місті є 36 при потребі в 50. 2000 року міська влада одна з перших пішла на перехід медицини міста на нові рейки. Почалося зі створення амбулаторій сімейної медицини, нині їх у місті 11. Та зрушення йшли дуже кволо, принципово для пацієнта не змінилося майже нічого, окрім того, що наблизили лікаря до пацієнта в кроковій доступності. 2003 року міська влада навіть доклала максимум зусиль, аби запросити викладачів Дніпропетроського медичного університету, щоб спростити навчання і підготувати перших 30 лікарів сімейної медицини. Навчання для лікарів було безоплатне, за це платили з міської казни. Та далі справа чомусь не пішла.

ДИТИНСТВО БЕЗ НАСИЛЬСТВА
Більше сотні медиків зі всієї країни об’єдналися в боротьбі з насильством щодо дітей. Згідно з дослідженнями Ради Європи, 21% українських дітей (кожна п’ята дитина) зазнає різних форм сексуального насильства: від розбещення до зґвалтування. Кожна третя дитина стає жертвою фізичного насильства, а кожна друга – психологічного. 23 тренери зі всієї України в 2018 році стануть змінотворцями у своїх громадах. Вони пройшли навчання в «Міжнародному центрі розвитку і лідерства» України у рамках проекту «Дитинство без насильства».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДЕКЛАРАЦІЇ ПОДАВАЙТЕ ВЧАСНО
Правоохоронні органи Хмельниччини, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, продовжують роботу з виявлення порушень вимог антикорупційного законодавства та вживаютьзаходи для притягнення винних осіб до визначеної Законом відповідальності. Законодавство передбачає обов’язок посадовців відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

НАШ ОСТАННІЙ ШАНС!
Вік нашої Землі оцінюється в 4-5 млрд років, а всієї галактики – 6-7 млрд років. За цей період відбулися страшні катаклізми як із землею, так і з тими мешканцями, що проживали. 
Описувати все, що відбувалося, немає сенсу, бо займе багато сторінок. Хочу тільки відмітити, що люди «сонячного культу» значно порядніші, ніж люди «місячного культу» по відношенню до природи і до себе.

ЖИВЕ КОБЗАРЕВЕ СЛОВО
У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Григоровича Шевченка. Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.
Одним із найцікавіших заходів, що сприяють розвитку духовних цінностей, є відзначення Шевченківських днів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«МІС ВЕСНА» І ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ
Святом ніжності і краси розпочинається весна. Весело, креативно та співочо її зустрчали в Гуменецькій громаді.
Напередодні жіночого свята, 7 березня, в Гуменецькому будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

СЛАВИЛИ ЖІНКУ
Напередодні Міжнародного жіночого дня, 7 березня, в залі Смотрицького сільського клубу відбувся святковий урочистий вечір відпочинку «Прийшла весна – жіноче свято принесла!».
Під керівництвом завідувача сільського клубу Романа Захарова та спільно з бібліотекарем Смотрицької сільської бібліотеки Тамарою Яскун учасники гуртків народного та естрадного співу «Смотрицьке сузір’я», «Зоренята» та театрального гуртка підготували святковий урочистий концерт «Ми жінку-матір славимо в віках!».

УСПІХИ В МАЛОІНВАЗИВНІЙ ГІНЕКОЛОГІЇ
За минулий рік Центральна районна лікарня отримала кошти з районного та обласного бюджету на розвиток. Завдяки фінансуванню вдалося дещо покращити матеріально-технічну базу медзакладу та придбати нове обладнання, яке, в свою чергу, дало можливість збільшити спектр надання послуг лікарями.
Сьогодні районні медики здійснюють чимало оперативних втручань, які раніше були доступними, як мінімум на обласному рівні.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ОБГОВОРЮВАЛИ БЕЗ ПРЕСИ
13 березня відбулося засідання депутатського клубу, на порядок денний якого виносилися питання про будівництво сміттєсортувальної лінії на території міського полігону ТПВ, створення реабілітаційного центру для учасників АТО. Також була презентація ДП «Сетам» щодо можливостей залучення до продажу комунальної власності, а от коли дійшли до питання про визначення капітальних і поточних ремонтів об’єктів благо­устрою на 2018 рік (депутатський корпус незрозуміло що хоче приховати), то не забажали, щоб про це чули журналісти і залишилися наодинці.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 61 — 75 з 1202
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ПАСАЖИРИ
ПАСАЖИРИ Чого тільки не наслухаєшся і на що тільки не надивишся у наших маршрутках. Іноді сам дивуєшся тому, що стає частинкою твого життя, коли прямуєш у звичайному маршрутному транспорті до місця призначення. Тут неймовірно величезний спектр тем та подій. Що не пасажир, то унікальна особистість, що ненароком входить у наші життя. А деякі значно частіше. Бо впродовж життя ми використовуємо одні й ті ж маршрути.
Частенько в дорозі трапляється щось таке, що закарбовується в пам’яті на певний час – день-два,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.