Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ, ЯК І ЗВИЧАЙНІ
Головний сервісний центр МВС оприлюднив показники електромобілів на дорогах в Україні, що були зареєстровані вперше протягом 2016 року та І кварталу 2017 року: статистика реєстрації за регіонами та календарним роком, популярні марки авто та, навіть, їх кольори. Загальна кількість зареєстрованих вперше електромобілів за цей період становить 2284. Впродовж останніх років в Україні, як і загалом у всьому світі, спостерігається стрімке зростання попиту на електромобілі, які мають низку переваг перед бензиновими чи дизельними моторами.

ЗАЧЕПИЛИСЯ НА ЛАГЕРНОМУ І ШЕПТИЦЬКОГО
26 квітня відбулася чергова сесія міської ради. На розгляд було представлено понад 100 питань.
Депутати затвердили звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку за 2016 рік, Програму залучення інвестицій в економіку міста на 2017-2020 роки, звіти КП «Комбінат благоустрою» та «Комунтранссервіс» про фінансово-господарську діяльність у 2016 році. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ДИВОВИЖНИЙ СВІТ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ
25 квітня Кам'янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв запросила громадськість на ювілейний концерт «Дивовижний світ мистецтва» з нагоди 25-ої річниці з Дня заснування.
 Ювілярів привітав секретар міської ради Дмитро Васильянов, який передав вітання учасникам святкового концерту від міського голови Михайла Сімашкевича та вручив нагороди викладачам школи. 

ЧОРНОБИЛЬ – ТРАГЕДІЯ, ПОДВИГ, ПАМ'ЯТЬ
26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася найбільша в історії атомної енергетики аварія. Ця катастрофа спричинила великі людські жертви. Чорнобиль почав символізувати атомну небезпеку у світовому масштабів. Але це не лише велика трагедія, але й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших співвітчизників.
У честь річниці пам'яті Чорнобильської трагедії у Слобідсько-Рихтівській ЗОШ відбулася зустріч з учасником ліквідації наслідків Чорнобильської АЕС Анатолієм Вакаром.

БЕЗ ВЗАЄМОДІЇ НІЯК
26 квітня в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в Довжоцькому ДНЗ «Веселка» було велелюдно. Продемонструвати малечі, як працюють служби взаємодії, прибули рятувальники, поліцейські та медики. 101, 102, 103, 104 - ось головні телефони, за якими варто телефонувати у випадку непередбачуваних ситуацій. Відтепер малюки їх пам’ятатимуть, адже не тільки прослухали лекції від гостей, а й змогли побачити, як працюють рятувальники, перевірити, чи одягають поліцейські броніжилети і ми мають медики засоби першої необхідності.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

БУЛА КУЗНЯ, А СТАНЕ КОЛИСКОЮ
Потужний військовий потенціал, який був зосереджений в нашому місті, безглуздим рішенням високопосадовців Міноборони було знищено вщент. Головну базу, кузню інженерних військ – військовий інститут, Центр підготовки інженерних військ, понтонний полк пустили під ніж. Військовий полігон, де практикувалися курсанти, сержанти та солдати відточували свої навички, теж зазнав руйнації. Якби не Центр розмінування, який ця доля знищення обійшла стороною, то й цього б не залишилося. З міста майже зникли люди у військовій формі, які колись були взірцем для багатьох чоловіків.

ОПТИМІЗАЦІЯ НЕМИНУЧА
27 квітня під керівництвом т.в.о. першого заступника голови, керівника апарату адміністрації Маріанни Великохатько відбулося засідання колегії РДА. На порядку денному розглядалися питання оптимізації мережі закладів охорони здоров’я та мережі загальноосвітніх навчальних закладів району, а також організація харчування в ЗОШ району.  У зв’язку зі створенням госпітального округу, питання оптимізація мережі закладів охорони здоров’я району на сьогодні є найбільш актуальним. 
Автор:  Ірина ФУРМАН

КОРИСТЬ УСІМ
У Центрі розмінування відбувся черговий випуск спеціалістів, які під керівництвом канадських інструкторів пройшли курс навчання помічника оператора зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв. Сертифікати про успішне закінчення навчань отримали 8 військовослужбовців Центру розмінування. Заступник начальника Центру з морально-психологічного забезпечення підполковник Богдан Беркута, вітаючи військовослужбовців із закінченням курсу й отриманням міжнародного сертифіката.

ВИБРАЛИСЯ ІЗ ЗБРУЧІВ, ТА НЕ У ВСЬОМУ
Чим більш віддалений населений пункт від адміністративного чи районного центру, тим менше в нього шансів на бурхливе життя. Тихе і спокійне, розмірене й трохи відлюдькувате - ось доля сіл, для котрих віддаленість стала головним орієнтиром географічної приналежності. Подібне можна приписати селу Збруч, що розташувалося на березі однойменної річки Збруч - найбільшої лівої притоки Дністра, яка витікає з болотних луків (у народі - збручів). Цьому населеному пункту більше півтисячі віку, проте нинішню назву воно носить не більше ніж півстоліття.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

АБО В АРМІЮ, АБО В ТЮРМУ
Повним ходом йде призовна кампанія, яка має закінчитися 1 травня. На комісію до військкомату було запрошено близько 1000 призовників з міста та району, які вже пройшли медкомісію. Картина, скажемо, невтішна, а, можливо, для когось і втішна, бо через хвороби не піде служити в армію.  З тих, хто пройшов медкомісію, 40% мають терапевтичні хвороби, в тому числі 10 – вроджені вади, неврологічні хвороби мають 30% юнаків, а психіатричні – 10%. Серед призваних на комісію 50% мають відстрочку для продовження навчання.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ВЕЛИКОДНІ ЗАБАВИ
З Великоднем пов’язано багато народних традицій, звичаїв та розваг. Свято Пасхи багате величними Богослужіннями, радісними співами і глибоко символічними обрядами, розмаїтими народними звичаями.
У селі Смотрич за організації завідувача сільським клубом та бібліотекаря Смотрицької сільської бібліотеки в поливаний понеділок молодь села Смотрич, дружньо зібравшись, вийшли на Великодні розваги. У сільській бібліотеці відбулася тематична літературна година та народознавчий квест. 

ДІАМАНТ, ЩО ЧЕКАЄ НА КАРБІВКУ
Усього 18 км відділяє Кам’янець-Подільський від надзвичайно мальовничого місця в регіоні - села Суржинці, за яким закіріпилася назва Подільської Швейцарії. Розділене тонкою цівкою річки Тернавка, воно й саме, наче крихітка, заховалося поміж верболозами та соснами, де-не-де оголюючи свою красу крислатими городами та дахами сільських осель.
Хоч згадка про Суржинці з’явилася в історичних документах в другій половині 17 століття, але нині вона здається не більше, ніж міфом.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«ШЛЯХ ДО УСПІХУ» ВИВЧАЛИ В ГУМЕНЦЯХ
20 квітня на базі Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради на чолі з керівником Лілією Срібняк організували засідання творчої майстерні керівників шкіл «Шлях до успіху». Сільські педагоги обговорили, як побудувати розвивальне середовище регіональної освіти в умовах становлення нової української школи.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«КАМ’ЯНЕЦЬ АКТИВНИЙ! КАМ’ЯНЕЦЬ СПОРТИВНИЙ!»
21-23 квітня в місті пройде відкриття туристичного сезону. Подія обіцяє бути насиченою різноманітними заходами. Аби скрізь встигнути і все побачити, візьміть із собою програму свята.

«CELENTANO» - НЕКОТРОЛЬОВАНА ФРАНШИЗА?
Свого часу міграція українців до Європи мала не лише економічні, а й гастрономічні наслідки. Із країни-чобітка, що так зручно розтягнувся на мапі світу, господині, разом із подарунками та смаколиками, привозили рецепти національних страв - піци, пасти, різноманітних салатів, які так легко вписалися в український побут, що заледве не стали його частиною. Про пасту, яка в нас просто макарони, годі говорити, а от піцу в своєму житті пробувала приготувати навіть найлінивіша й абсолютно позбавлена кулінарного хисту хазяйка.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 61 — 75 з 826
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями


 

ЧАС ПРОКРАСТИНАЦІЇ?
ЧАС ПРОКРАСТИНАЦІЇ? Наразі освітній простір пропонує безліч можливостей. Низка навчальних закладів, різноманітні онлайн курси, блоги, електронні книги, усілякі підкасти і вебінари дають можливість отримати знання практично у будь-якій сфері. Проте результати навчання чомусь усе частіше набувають форми прокрастинації.
Ми нібито й не сидимо на місці, адже постійно знаходимось у пошуку чогось нового, щодня витрачаємо багато вільного часу на навчання і самоосвіту. Але в результаті, отримавши величезний багаж, не доводимо...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.