Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

КАЗНАЧЕЇ ЗЇХАЛИСЯ ПОДИВИТИСЯ НА КАМ’ЯНЕЦЬКІ ГРОШІ
20 жовтня в нашому місті пройшло засідання колегії Державної казначейської служби України під керівництвом її голови Тетяни Слюз.
До Кам’янця з’їхалися начальники головних управлінь казначейства зі всієї України. Обговорювали моніторинг виконання бюджетних програм головних розпорядників коштів Державного бюджету в контексті завершення бюджетного року, результати роботи головних управлінь за 9 місяців, використання місцевими бюджетами коштів офіційних трансфертів. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

«ЄВРОРЕГІОН» ДНІСТЕР» ПРИЙШОВ НА ПОДІЛЛЯ
17 жовтня міський голова Михайла Сімашкевича підписав угоду про співробітництво з громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».
Цією угодою сторони задекларували готовність до співпраці в таких сферах, як управління територіальною громадою, стратегічне планування, грантова діяльність, освіта, наука, культура і спорт; охорона здоров’я; розвиток туристичної привабливості територій, розвиток міжнародної співпраці.

АГРАРІЇ ПОВИННІ ВМІТИ ВСЕ
Вже втретє в ПДАТУ проводиться «AGROUNIFEST».
Започатковано фестиваль 2015 року задля об’єднання студентів, підвищення рейтингу освіти на Поділлі, активізації і популяризації творчої діяльності аматорських колективів у навчальних закладах. Фестиваль тривав 4 дні і до нього долучилися, окрім українських вишів Хмельницького, Житомира, Харкова, інших держав – Молдови та Румунії.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРОЕКТ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ
Що таке платформа для реалізації ідей громади і як стати її учасником? На ці запитання давала відповідь координатор проекту електронної системи «Громадський проект» Катерина Борисенко, яка перебувала в Кам'янці-Подільському. Під час презентації проекту пані Катерина наголосила на тому, що Громадський бюджет – це інструмент активних громадян для зміни свого міста на краще. Кам’янець-Подільський став 150-им містом, де реалізується ця ініціатива.

КАМ’ЯНЕЦЬ ВІДКРИТИЙ ДЛЯ СВІТУ
17 жовтня під головуванням міського голови Михайла Сімашкевича відбулося засідання Ради директорів промислових підприємств, до якої входить 47 представників. На початку зібрання Михайло Євстафійович представив нових членів Ради – директора КП «Кам’янець-Подільська міська друкарня» Миколу Гучика, генерального директора БК «Нова Будова» Олександра Зайця, в.о. директора ДП НТК «Завод точної механіки» Артура Ляшенка та начальника відокремленого підрозділу «КВС-УКРАЇНА» Юрія Хамайдюка.

ЯК ПО МАСЛУ
13 жовтня пройшло чергове засідання виконкому. На порядок денний було винесено більше чотирьох десятків питань.
Як завжди, члени виконкому погодили надання одноразової допомоги на поховання. Також погодили введення додаткових штатних одиниць у штатний розпис перинатального центру, адже там немає чергових лікарів, які би могли обслуговувати дітей. Особливо така потреба виникає в холодну пору року.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

КОЛУБАЇВЦІ ЗАПАЛЮЮТЬ ЗІРКИ
На Кам’янеччині є декілька населених пунктів з подібними назвами. Їх часто плутають, почувши вперше, хоч ті й знаходяться в різних куточках району. Наприклад, Суржа і Суржинці, Лісківці та Лисківці, Привороття і Привороття-2, Шустівці та Шутнівці, Колубаївці та Колибаївка. Складається враження, що одні села відрізняє між собою всього одна чи декілька літер, інші – віддаленість від Кам’янця на рівноцінну відстань, але в протилежних напрямках, чи, можливо, в людей, що їх колись населяли, була не надто бурхлива фантазія...
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГОЛОВА І ДЕПУТАТИ РОЗПОЧАЛИ З КЛАДОВИЩА
Минулої п’ятниці міський голова Михайло Сімашкевич разом із депутатами та журналістами оглянули п'ять об'єктів, де за останній час було проведено ремонтні роботи.
Розпочали оглядини з міського кладовища, якому вже понад сорок років. Цього року було виготовлено проект на його капітальний ремонт, який передбачав облаштування нових секторів. Також встановлено доріжки, частину огорожі, бортовий камінь. Отже, тепер місць на кладовищі вистачить ще на 25 років, а підготовленого сектору – на один рік.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

НОВОВВЕДЕННЯ З ПАСПОРТИЗАЦІЇ
19 жовтня управління надання адміністративних послуг(ЦНАП) Кам'янець-Подільської міської ради одне з перших в Хмельницькій області розпочало прийом документів з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID-картки.
На придбання і встановлення обладнання з міського бюджету було виділено 500 тис. грн. Поки що це одне робоче місце, але найближчим часом планується облаштування ще одного.

ІНІЦІЮЮТЬ РЕФОРМИ
Аграрна партія ініціює реформування шкільної освіти
17 жовтня в Кам'янець-По­діль­сь­кому національному університеті ім. І.Огієнка з ініціативи Ради з питань освіти і науки Аграрної партії пройшов круглий стіл «Реформуємо освіту знизу». У засіданні взяли участь лідер Аграрної партії Віталій Скоцик, голова Кам'янець-Подільської районної парторганізації Ігор Гай, освітяни, керівники навчальних закладів з різних регіонів України.  
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МІСТО ВІТАЛО ВЕТЕРАНІВ
2 жовтня в РЦКМ «Розмай» було велелюдно. Сюди з нагоди Дня ветерана прийшли ветерани війни та праці, на яких чекала підготовлена на професійному рівні культурно-масова програма від колективу ТЦСО (нсп) «Турбота», яким керує Валентина Солодковська.

ПИСАЛИ ПИСАКИ
Перевелись у наш атомний вік писарі, які славилися своєю манерою письма та чудовим каліграфічним почерком. Вимерли як мамонти. На заміну їм прийшла найдосконаліша техніка – друкарські верстати, комп’ютери. Писарі то зникли, а писаки залишилися. Це, насамперед, злісні аноніми, котрі не дають людям спокійно жити. Строчать у всі інстанції брехливі петиції, аби насолити сусіду, з яким не поділили межу, скомпрометувати чесних і порядних трудівників, які є законослухняними громадянами і в поті чола заробляють собі та сім’ї хліб та до хліба.

МІЦНІ, НАЧЕ ДУБ
Буває, їдеш у населений пункт з одними очікуваннями і стереотипами, натомість отримуєш зовсім інші. І добре, коли результати на краще, а не навпаки. Саме так сталося з нами цієї експедиції, коли ми вирішили проінспектувати село, не надто віддалене від міста з величною назвою Княгинин, котре нині входить до складу Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади. Ну, що, здавалося, той Княгинин? Що в ньому може бути цікавого? Були ми там якось взимку – сіро, точніше біло від снігу, похмуро й нічого вражаючого. Навряд чи могло би за менше ніж рік щось там так кардинально змінитися. А виявляється, що могло, ще й як!
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«ЛЮБОВ І ВІЙНА» ВІД ПАНТЮКА
5 жовтня в науковій бібліотеці ПДАТУ пройшла патріотично-лірична зустріч «Любов і війна» із українським поетом, журналістом, громадським діячем Сергієм Пантюком.
Сергій Дмитрович народився на Хмельниччині і деякий час жив у нашому місті. Він учасник бойових дій на сході України, учасник Євромайдану, Революції Гідності, українсько-російської війни у складі Добровольчого батальйону ОУН.

АНДРІЙ І ХАРД ВИБОРОЛИ СРІБЛО
Кам’янецькі військові кінологи Центру розмінування на відкритих змаганнях спеціальних розшукових собак на Кубок кінологічного центру Ягуар за програмою «Служба собак-детекторів» вибороли ІІ місце серед 25 кінологічних розрахунків різних силових відомств та цивільних організацій України. Вони брали участь у цих змаганнях. Учасників розподілили на три групи: А (виявлення вибухових речовин), Б (виявлення наркотичних речовин) та В (виявлення тютюнових виробів). 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 61 — 75 з 1043
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Одяг, взуття

Швейна фірма "Borenia" надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори - таблетки. Наносимо логотипи. Доставка кухарського одягу здійснюється будь-яким зручним...


 

ЧИ БУДУТЬ ДОСТУПНИМИ ЛІКИ?
ЧИ БУДУТЬ ДОСТУПНИМИ ЛІКИ? Днями Уряд ухва­лив рішення про розширення Національного переліку ліків, якими кожен медичний заклад має забезпечити кожного пацієнта на 100%. З 1 січня 2018 року він набере чинності, відтак пацієнти почнуть отримувати більше життєво необхідних ліків безоплатно.
Таку новину повідомила міністр охорони здоров’я Уляна Супрун. Також вона зазначила, що раніше медзаклади користувалися старою версією Національного переліку. Він включав понад 1000 лікарських засобів, багато з яких не є пріоритетними...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.