Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ЗА ДОВЖОЦЬКОЮ ОТГ –  ДО ПРЕЗИДЕНТА
Реформа децентралізації, яку вкотре активно обговорювали кілька місяців тому і яка наробила чимало галасу в місті та районі, здається, що впала в зимову сплячку. Та насправді процеси укрупнення та об’єднання громад протягом цього часу не припинялися, навпаки, аби зменшити соціальну напругу, їх доопрацьовували за зачиненими дверима у вищих владних кабінетах.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВАЖЛИВО, ЩОБ НЕ БУЛО ПАНІКИ
Кожного дня вірусна пневмонія, яку ми вже звикли називати коронавірусом, стрімко поширюється світом. Після величезної кількості хворих у Китаї, вона поволі перейшла в Європу. А цей тиждень ознаменувався вражаючим і неприємним для нас українців фактом – хвороба перетнула наші кордони. Для нашого міста і району це створило зону високої соціальної напруги – перший випадок зафіксований зовсім поряд – в місті обласного значення Чернівцях.

ВОНИ ПОРУЧ ІЗ НАМИ
У лютому 2020 року минуло 33 роки від дня створення ветеранської організації міста. Люди, які в ній працювали, зуміли заслужити повагу у жителів всього Подільського краю. Вони сьогодні – це яскравий приклад того, як треба любити свою Батьківщину, свій народ.

СЕСІЮ ВКОТРЕ ПЕРЕТВОРИЛИ НА ПОЛІТИЧНІ ЧВАРИ
Чергове сесійне засідання міської ради відбулося 3 березня. На порядку денному обговорювалося понад 180 питань, більше 140 – земельних. 
На початку сесії було представлено нового депутата Володимира Маліновського, який замінив померлого Миколу Нюсовича Розбама.

Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО ГОЛОВУ, ПРИЙНЯЛИ ПРОГРАМИ, ЗАТВЕРДИЛИ ЗВІТ
Вчора відбулося засідання сорок другої сесії районної ради VII скликання, на початку якого було офіційно представлено нового голову Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Анатолія Бернашевського. Звертаючись до депутатського корпусу, начальників структурних підрозділів виконавчої гілки влади, він озвучив свої основні напрямки роботи, які планує реалізувати під час своєї каденції.
Автор:  Ірина ФУРМАН

СКАРБ ТАМПЛІЄРІВ ПРИВЕЗУТЬ ДО КАМ’ЯНЦЯ!
Сьогодні, 28 лютого, у Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відбудеться презентація нового історичного роману «Скарб тамплієрів» Ярослави Матічин – письменниці зі Львова, яка уже вкотре знайомить кам’янчан зі своєю творчістю. Зокрема, у місті над Смотричем авторка презентувала вже 5 своїх книги: «Veritas», «Quo vadis, Львове», «На війні, як на війні» та «Шляхами Первозванного», «Лицар Крові чи смертельне танго Чуми». 
Автор:  Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ

ВАУЧЕР НА НАВЧАННЯ
Сучасний світ розвивається дуже швидко, постійно змінюються технології, з’являють нові винаходи, і, відповідно, нові можливості. Важливою умовою для життя людей стає швидка адаптація до нової інформації. Розвинуті країни світу змінюють освітню систему, дотримуючись тези, що протягом усього життя потрібно навчатись.

КОМПЕНСАЦІЯ ЄСВ – ВИГОДА ДЛЯ РОБОТОДАВЦЯ, ОФІЦІЙНЕ ОФОРМЛЕННЯ І ЗАРОБІТОК – ДЛЯ БЕЗРОБІТНОГО
Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості та роботодавцями. Одним з ефективних методів щодо стимулювання працедавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості.  

ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ
Роботодавець – ключова фігура у забезпеченні стабільності на ринку праці, розвитку системи трудових відносин на принципах соціального партнерства, порозуміння та злагоди у суспільстві. Саме він відіграє головну роль у збільшенні виробництва вітчизняної продукції, наповненні державної скарбниці, створенні нових робочих місць, організації постійної та тимчасової зайнятості для безробітних.

КАМ’ЯНЕЦЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ БЕРЕГТИМЕ ПРЕСВЯТА БОГОРОДИЦЯ
У місті перебував голова синодального управління військового духовенства, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан. До Кам’янця він прибув із важливою місією – передати військовим ікону Пресвятої Богородиці – покровительки українських воїнів.

ВИЗНАНІ ЕКОНОМІСТИ, АСТРОНОМИ І ЕКОЛОГИ
Юні кам’янчани стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад. 22 – 23 лютого було проведено ІIІ-й етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, астрономії. 
Призерами олімпіади з економіки стали: І місце посів Микола Посітко (11 кл., НВК №14), ІІ місце – Яна Королю (9 кл., НВК «Антей»); ІІІ місце – Акім Окарський (10 кл., НВК №14) та Катерина Сапожник (9 кл., НВК «Антей»).

БІЛЬШІСТЬ – ЗЕМЕЛЬНІ
Цього тижня відбувся черговий прийом громадян ГО «Ми – кам’янчани», який проводили мої помічники Сергій Тимчук та депутат міської ради Наталія Савчук. Сьогодні більшість людей зверталася за роз’ясненням земельних питань. Громадян, як міста, так і району цікавила процедура проведення приватизації земельних ділянок, отримання права на землеволодіння учаснику АТО, оформлення відповідних документів. Багато звернень щодо порядку нарахування та перерахування пенсій.

БУДЕ «ВІДКРИТА ШКОЛА»
Кам`янець-Подільська міська рада підписала з Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання» меморандум про приєднання закладів освіти міста до нового сервісу освітнього моніторингу шкіл України «Відкрита школа».

РИНОК ЗМІНЮЄТЬСЯ
Щоб познайомити молодь з новими професіями, 26 лютого в рамках проєкту «Успішна молодь – успішна громада» відбувся урок «Професії майбутнього» у НВК №8 для 11 класу.
Фахівець з профорієнтації міського Центру зайнятості Леся Нечитайло розпочала захід із цікавої та корисної інформації про сучасні тенденції ринку праці, які будуть впливати на появу нових професій...

МОРОЗ – КРАЩИЙ ВИХОВАТЕЛЬ
18-20 лютого проходив міський конкурс професійної майстерності «Вихователь року – 2020».
У змаганнях взяло участь 18 вихователів закладів дошкільної освіти. 


Статті 31 — 45 з 1640
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ
ВСІХ ГРОШЕЙ НЕ ЗАРОБИШ

З 5 вересня офіційно стартувала передвиборча кампанія, а це означає, що з кожним днем з усіх можливих і неможливих медійних ресурсів і соціальних мереж ми будемо чути цілу купу обіцянок, звинувачень у бік опонентів, діставання з чужих шаф брудного одягу та ще багато іншого. А найпарадоксальніше те, що більшість людей не лише до цього звикли. Вони цього ще часто-густо з нетерпінням чекають. Тому що це дає привід зайвий раз відволіктися від головних проблем сьогодення і забити цим голову. Так простіше....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.