Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

КОМПЕНСАЦІЯ ЄСВ – ВИГОДА ДЛЯ РОБОТОДАВЦЯ, ОФІЦІЙНЕ ОФОРМЛЕННЯ І ЗАРОБІТОК – ДЛЯ БЕЗРОБІТНОГО
Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості та роботодавцями. Одним з ефективних методів щодо стимулювання працедавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості.  

ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ
Роботодавець – ключова фігура у забезпеченні стабільності на ринку праці, розвитку системи трудових відносин на принципах соціального партнерства, порозуміння та злагоди у суспільстві. Саме він відіграє головну роль у збільшенні виробництва вітчизняної продукції, наповненні державної скарбниці, створенні нових робочих місць, організації постійної та тимчасової зайнятості для безробітних.

КАМ’ЯНЕЦЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ БЕРЕГТИМЕ ПРЕСВЯТА БОГОРОДИЦЯ
У місті перебував голова синодального управління військового духовенства, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан. До Кам’янця він прибув із важливою місією – передати військовим ікону Пресвятої Богородиці – покровительки українських воїнів.

ВИЗНАНІ ЕКОНОМІСТИ, АСТРОНОМИ І ЕКОЛОГИ
Юні кам’янчани стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад. 22 – 23 лютого було проведено ІIІ-й етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, астрономії. 
Призерами олімпіади з економіки стали: І місце посів Микола Посітко (11 кл., НВК №14), ІІ місце – Яна Королю (9 кл., НВК «Антей»); ІІІ місце – Акім Окарський (10 кл., НВК №14) та Катерина Сапожник (9 кл., НВК «Антей»).

БІЛЬШІСТЬ – ЗЕМЕЛЬНІ
Цього тижня відбувся черговий прийом громадян ГО «Ми – кам’янчани», який проводили мої помічники Сергій Тимчук та депутат міської ради Наталія Савчук. Сьогодні більшість людей зверталася за роз’ясненням земельних питань. Громадян, як міста, так і району цікавила процедура проведення приватизації земельних ділянок, отримання права на землеволодіння учаснику АТО, оформлення відповідних документів. Багато звернень щодо порядку нарахування та перерахування пенсій.

БУДЕ «ВІДКРИТА ШКОЛА»
Кам`янець-Подільська міська рада підписала з Херсонським обласним благодійним фондом «Об’єднання» меморандум про приєднання закладів освіти міста до нового сервісу освітнього моніторингу шкіл України «Відкрита школа».

РИНОК ЗМІНЮЄТЬСЯ
Щоб познайомити молодь з новими професіями, 26 лютого в рамках проєкту «Успішна молодь – успішна громада» відбувся урок «Професії майбутнього» у НВК №8 для 11 класу.
Фахівець з профорієнтації міського Центру зайнятості Леся Нечитайло розпочала захід із цікавої та корисної інформації про сучасні тенденції ринку праці, які будуть впливати на появу нових професій...

МОРОЗ – КРАЩИЙ ВИХОВАТЕЛЬ
18-20 лютого проходив міський конкурс професійної майстерності «Вихователь року – 2020».
У змаганнях взяло участь 18 вихователів закладів дошкільної освіти. 

ПРОВОКАЦІЯ НЕ ПРОЙШЛА. МАСЛО ДОСЛІДИЛИ
25 лютого відбулося публічне представлення результатів лабораторного дослідження масла, що постачається в дитячі садочки міста, на жиро-кислотний склад.
Продукція, зразки якої були відібрані фахівцями Держпродспоживслужби 11 лютого в трьох дошкільних навчальних закладах – ДНЗ №5, 18 і 23, відповідає вимогам ДСТУ. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

МАНІВСЬКІ ЛІДЕРИ
9 та 16 лютого 2020 року в м. Хмельницькому проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
МАНівські лідери зі всіх куточків нашої області протягом цих двох днів (контрольна робота та презентація власних наукових досліджень) змагалися за право представляти Хмельницьке територіальне відділення МАН Україна на ІІІ заключному етапі конкурсу МАН.

ГУМЕНЕЧЧИНА СПОРТИВНА
14 лютого у Гуменецькому сільському будинку культури особисто-командним чемпіонатом з шахів серед чоловіків та жінок розпочались комплексні змагання «Краще спортивне село Гуменецької сільської об’єднаної територіальної громади 2020 року». У змаганнях взяла участь рекордна кількість команд та учасників. Це 15 чоловічих та 7 жіночих команд з сіл громади. Загалом 41 учасник змагався за звання кращих шахістів громади.

ВЧИТЕЛІВ ПІД ЗАХИСТ
Багато і небезпідставно ми говоримо про образи і знущання в школах дітей між собою, учнів вчителями, розбирання батьків дітей між собою, але чомусь заплющували очі на образи і знущання над учителями з боку батьків, учнів і що найгірше адміністрації навчальних закладів та колег один над іншим.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

НОВА СЛУЖБА – НОВА ЯКІСТЬ ОСВІТИ
13 лютого на базі Гуменецького ліцею вперше в області пройшла розширена нарада із керівниками, заступниками директорів закладів загальної середньої освіти Гуменецької, Жванецької, Колибаївської, Китайгородської, Слобідсько-Кульчієвецької, Староушицької ОТГ Кам’янець-Подільського району на тему: «Внутрішня система забезпечення якості освітньої діяльності: стандарти та рекомендації», яку проводив директор новоствореного Управління Державної служби якості освіти Валерій Олійник.
Автор:  Ірина ФУРМАН

РЕБРА ЛЬОДОВОГО, ІНДУСТРІАЛЬНА + «ГІПСОВИК», ДАХИ…
19 лютого пройшла позачергова 87 сесія міськради, на яку виносилося лише шість питань, з яких два – земельні. Але розгляд основних питань розпочався аж через півтора години від початку засідання.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЗВЕРНЕННЯ-2
Міському голові Сімашкевичу М.Є.
Благоустрій доріг, тротуарів та внутрішньодворових проїздів завжди було і залишається болючим і актуальним питанням, яке потребує нагального вирішення.


Статті 31 — 45 з 1633
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ! Запорука існування нормального соціуму, на мою думку, залежить від правильно сформованих людських цінностей. З ними не народжуються, а просто з кожним прожитим днем, тижнем, місяцем, роком вони нашаровуються в кожної людини. І, звісно, у всіх це відбувається по-різному. В одних – засади цих цінностей залежать від виховання батьків, вчителів, друзів, у інших – це відбувається залежно від обставин, в які вони потрапляють. Вже самого оточуючого соціуму. І не завжди той досвід, який ми отримуємо, ма...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.