Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ЯКБИ Ж ТО ЗНАТИ, ДЕ ВПАДЕШ...
Чому заробітки бувають гіркими?
Ця історія розпочалася ще на початку 90-х минулого століття, в період, коли міцна країна-гігант зникла з мапи планети, а разом з нею зникли стабільність і впевненість у завтрашньому дні її громадян. Тоді чи не вперше покоління, народжене в період розквіту країни Рад, зіштовхнулося із страшною реальністю: як вижити?
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

«КАЗНІТЬ НЕЛЬЗЯ ПОМИЛОВАТЬ». СУД НАД МАКОЦЕЄМ ТРИВАЄ. ДОПИТАНІ СВІДКИ
25-27 грудня пройшла чергова серія судових засідань у справі щодо вбивства Павла Теплюка.
Розпочалося засідання допитом обвинувачуваного у вбивстві Сергія Макоцея, який постійно намагався затягувати час, відповідаючи на запитання, які йому ніхто не задавав. Він вибудовував свою версію вбивства, до якої нібито не причетний. Проте під кінець першого дня засідання підозрюваний зірвався і почав обзивати присутніх у залі. Після кількох попереджень головуючого, за непристойну поведінку Макоцея видалили із зали суду. Наступного дня він постав перед судом у новому образі - збрив бороду та коротко постригся. Цього ж дня суд приступив до допиту свідків. Першими опитували почергово Михайла та Людмилу Сохів. Варто віддати належне цим людям, які розповіли про події тієї ночі і те, що вони бачили на власні очі. Свідчення цих пенсіонерів майже ідентичні, за винятком тих моментів, коли Людмила Степанівна бігала до телефону викликати міліцію.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

БОЛИТЬ У МЕНЕ ГОЛОВА
Ще й ...нудить і трусить
Знайомий багатьом стан похмілля особливо актуальним буде вранці першого січня. Як допомогти людині у найкоротший термін повернутися до нормальної життєдіяльності? На це дають відповідь народні рецепти. Не просто перечитайте їх, а виріжте і покладіть у свій записничок. У вівторок вранці - як знайдете!

Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

НОВОРІЧНИЙ СТІЛ
Від чого варто відмовитися, а що, навпаки, прикупити
Уявити собі наш, радянський, новорічний стіл без легендарного олів’є та мандаринів неможливо. Я не обмовилася - саме «радянський», тому що саме в Радянському Союзі було створене шедевральне олів’є, про яке на Батьківщині цього салату, Франції, навіть не чули. Неймовірно смачний і зовсім некорисний салат з року в рік прикрашає новорічний стіл. Його незмінними супутниками також є холодець, заливна риба, тушкована свинина, у кращому разі, - курочка або індичка. І якшо вночі ми своїми очима «пожираємо» цю красу, то вранці - очі б наші на це все не дивилися! Що ж відбувається у нашому організмі за ці декілька годин і чи можливо прокинутися вранці Першого з гарним настроєм?
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

 ГОРОСКОП НА 2013 РІК
У Водяної Змії дуже багато позитивних якостей - це потяг до знань, самоосвіти, дослідницької діяльності.
Водяні Змії мають прекрасну пам’ять, вміють розбиратися у фінансових питаннях. Змії проявляють величезну відданість, коли мова йде про їх родину і друзів.
Водяна Змія – інтелігентна й добродушна, але разом з тим і дуже наївна. Завдяки сильному характеру вона може досягти практично всього у житті. Вона не відволікається від поставлених цілей і завжди знаходить можливість впливати на оточуючих. Але пам’ятай – Змія завжди залишається Змією...
Отож, що чекає різні знаки зодіаку в 2013 році?

КИЇВ ЗНОВУ ЗАГОВОРИВ ПРО САДИСТСЬКЕ ВБИВСТВО У КАМ’ЯНЦІ
17 грудня на телеканалі «Інтер» відбулися зйомки популярної передачі «Про життя» з Андрієм Пальчевським. Понеділкову тему телеведучий назвав «Казнить нельзя помиловать». Вона була присвячена жорстокому вбивству нашого земляка Павла Теплюка.
Розпочалася передача хвилиною мовчання у пам’ять про загибель двох десятків діток та шістьох дорослих у початковій школі містечка Ньютаун штату Коннектикут (США). Жорстоку розправу над безневинними людьми влаштував місцевий 20-річний житель.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

21.12.2012, або Апокаліпсис відміняється?
Для одних, напевно, це звичайнісінький день, який не відрізняється від решти, прожитих раніше. Інші роблять вигляд, що їм все одно, який нині день, хоча десь глибоко у серці затаїлась думка: «А хто його знає? Поживемо - побачимо...». Є й такі, котрі панічно боялись цієї п’ятниці. Вам навряд чи вдасться побачити їх нині. Ті, що більш грошовиті, відсидять добу в бункерах, спеціально збудованих для такої події. У кого гаманці скромніші, перечекають цей день у підвалах, льохах, власноруч викопаних землянках. Є й такі, котрі вирішили відсидітися у власному помешканні разом з усією сім’єю, мовляв, якщо кінець, то хоч триматимемось за руки з найріднішими людьми. Особливо передбачливі заздалегідь насушили сухарів, поповнили домашні запаси солі, сірників, свічок, господарського мила та різноманітних круп.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

КОЛИ ХОБІ СТАЄ ПРОФЕСІЄЮ...
Мабуть, кожен із нас задумувався над питанням, чи щасливий він і чи займається тією справою, яка приносить йому задоволення? Що може бути кращим від усвідомлення того, що ви повністю реалізовуєте свій потенціал серед інших представників соціуму? А ще, коли ваша улюблена справа (і за сумісництвом - професія) приносить прибуток, то можна із упевненістю сказати: «Життя вдалося!»
Зізнаюся, мене завжди цікавили люди, які вміють робити прекрасне своїми руками. І байдуже, чи то прикраси з полімерної глини чи бісеру, чи вишиті картини, чи духмяне мило, зварене вдома... Головне те, що ці вироби приносять у наше життя красу. Останнім часом у моду ввійшло все те, що іменують хенд-мейдом (від англ. hand made – ручна робота).

НОВИЙ РІК. ЯК, ДЕ І З КИМ ЗУСТРІЧАТИ
Щоб увесь рік був успішним, і удача не поверталася до вас спиною, Новий 2013 рік потрібно зустрічати правильно.
2013 рік пройде під покровительством Змії. На відміну від своєї попередниці Білої Металевої Змії, яка приходила до нас 12 років тому, цьогорічна Змія буде Чорною та ще Водяною. Але, незважаючи на зовнішні зміни, свій характер вона не поміняє - буде такою ж обережною, мудрою, неквапливою. Не забувайте, що за цим вдаваним холодом і навіть деякою байдужістю приховується холодний розум, ясний погляд та гарна пам’ять.
Найбільше за все Змія цінує ретельність і неквапливість у веденні справ. Тому варто розпочати готуватись до Нового року заздалегідь.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

 ВІД БУДІВЕЛЬНОГО ДО ХУДОЖНЬОГО - ПОНАД ПІВВІКУ
У цей навчальний заклад мені завжди подобається приходити, хоч я тут і не навчалася. Його директор завжди радий гостям. Скажу без перебільшення, цей заклад є одним із найстаріших професійно-технічних закладів Поділля.
Мова, звичайно, про Кам’янець-Подільський професійний художній ліцей, що розташований на вул.Червоноармійська, 43. Директором ліцею ось уже 21 рік є Іван Яловий.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НАРЕШТІ! СУДОВЕ СЛІДСТВО ПОЧАЛОСЯ
На 11 грудня було призначено чергове засідання суду в кримінальній справі щодо вбивства Павла Теплюка. Цього разу доправленням підсудного до зали суду та забезпеченням правопорядку під час судового засідання займався спецпідрозділ «Беркут», працівники якого носять на обличчі маски. Таке рішення суддів дуже позитивно позначилося на поведінці підозрюваного Сергія Макоцея. Він не вів себе так агресивно й зухвало, як раніше, не плювався на присутніх. Натомість, обрав іншу тактику. Підозрюваний провокував присутніх у залі перемовинами з мамою та дружиною, у яких зазначав, що в камері ізолятора тимчасового тримання йому дуже добре: тут євроремонт, для нього створені всі умови, є телевізор з кабельним телебаченням, душ з гарячою водою, годують тричі на добу, ще й дуже добре. Одним словом, у камері, як на курорті...
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЧОРНО... БІЛЬ. НЕ СТИХНЕ НІКОЛИ
14 грудня ми вшановуємо тих, хто віддав життя, приборкуючи мирний атом. Дзвони Чорнобиля ще довго битимуть у грудях, а їх відлуння котитиметься світом із неприхованим жахом.
 На жаль, мусимо визнати, що світ заговорив про Україну після аварії, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.
 Наймасштабніша техногенна катастрофа сучасності підірвала здоров’я та забрала життя у чималої кількості людей.
Серед них і кам’янчани, що, навіть не замислюючись, йшли у горнило смерті...
 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

В’ЯЗНІ, ПРИКУТІ ЛАНЦЮГАМИ, або Що сковує наші рухи?
Більшість з нас, напевно, вже відчула на собі, яким нестерпним є біль у суглобах, коли крижі, ніби обвиті цупкими ланцюгами, в ногах - сотні тоненьких голок, які не дають ступнути, а руки терпнуть при найменшому навантаженні. Кожен третій українець бодай раз відчував щось подібне. Після серцево-судинних та онкологічних захворювань, порушення опорно-рухового апарату посідають «почесне» третє місце у всьому світі. Якщо раніше хвороби суглобів дошкуляли в основному людям старшого віку, то нині вони захоплюють у свій полон все більше молоді. Які ж основні причини цього недугу, і чи можливо йому запобігти, розповідає лікар-травматолог травмопункту міської лікарні Віталій Суховерко.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ЛІКУЄМО ХВОРІ СУГЛОБИ
Людям, які схильні до хвороб опорно-рухового апарату, потрібно щодня з’їдати 2-3 волоських горіхи. Наш найпоширеніший продукт - картопля - також допоможе позбутися болю в суглобах. Головне правильно її приготувати: 1-2 картоплини помити, просушити, змастити олією, у декількох місцях проколоти виделкою й запекти у духовці. Важливо їсти картоплю зі шкіркою. Лікувальний ефект буде сильнішим, якщо до готової картоплі додати трішки нерафінованої олії, кропу, петрушки, ріпчастої цибулі чи часнику.
Дуже корисним для зняття больового синдрому в суглобах є вживання кураги та родзинок.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ХОЧЕШ СТАТИ МІЛЬЙОНЕРОМ – ЗНАЙ УКРАЇНУ
Нещодавно всі ми стали свідками величезного рекламно-пізнавального проекту «Знай Україну» від національного оператора мобільного зв’язку «Київстар». Та якщо для більшості із нас і справді підходить означення «свідки», або ж «споглядачі» проекту «Знай Україну», то тисячі людей стали безпосередніми учасниками цього інтелектуального конкурсу. Серед них і 36-річний кам’янчанин Юрій Харитошин. Він став не тільки учасником конкурсу, а й головним переможцем національного проекту «Знай Україну», здобувши супер-приз конкурсу – один мільйон гривень.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ


Статті 1096 — 1110 з 1245
Початок | Поперед. | 72 73 74 75 76 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!


 

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СВОЇ ЦІННОСТІ
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ СВОЇ ЦІННОСТІ Думала, що з роками не лише приходить життєвий досвід і змінюються цінності, але зі всього набутого формується інший вимір життя. Виявилося, не завжди. Досвід, можливо, так, але про цінності ми чомусь забуваємо. Для мене це літо стало справжнім випробовуванням: важ­ка хвороба найріднішої людини, про яку я до останнього намагалася нічого не говорити; втрата друзів, яких я так називала для себе і могла горло за них перегризати; непростий підлітковий період дитини, до якого, думаю, ні одна мати не ...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.