Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ОЦЕ ТАК ПОДАРУНОК!
28 лютого в Хмельницькому перебувала делегація з Литви, яка привезла свої ІТ-розробки в Україну. У презентації литовської електрон­ної системи охорони здоров'я взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, заступник голови ОДА Валерій Олійник та директор департаменту охорони здоров'я ОДА Яків Цуглевич. Представники влади сподіваються на всебічне сприяння у впровадженні електронної системи охорони здоров'я в регіоні. Литовці мають великий досвід у цьому напрямку, їхню систему охорони здоров'я вважають однією з кращих у Європейському Союзі.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ФЕСТИВАЛЬ «МИСТЕЦТВО РЕМЕСЕЛ»
22 лютого на базі Довжоцького НВК відбувся районний конкурс-фестиваль технічної творчості «Мистецтво ремесел». Конкурс проходив у трьох номінація: «Народна лялька», «Ужиткове приладдя», «Ярмарок народних промислів». Фестиваль розпочався ярмарком виробів, учасники захищали свої роботи у театралізованій формі. 

«ЖИВИ, КОБЗАРЕ, В ПАМ’ЯТІ ЛЮДСЬКІЙ!»
20 лютого Центр дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської ради провів І етап обласного фестивалю читців, присвяченого Шевченківським дням «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!»
У конкурсі взяли участь учні закладів середньої освіти та вихованці ЦДЮТ Гуменецької сільської ради. Конкурсна програма відбулася в 2-ох вікових категоріях.

КАМ’ЯНЕЦЬКІ ЮННАТИ КРАЩІ
У Києві завершився фінальний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок, який нещодавно проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

ТРИ ПЕРЕМОГИ МАНІВЦІВ
17-18 лютого в Хмельницькому проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
Наше місто представляла команда у складі 30 юних науковців-манівців (31 наукова робота).

МАСЛЯНУ ПРОВОДЖАЛИ
Масляний тиждень, що символізує проводи зими і радісне очікування весни, служить підготовкою до останньої неділі – Прощеної. Масляну також називають Сирним тижнем, Млинницею, Колодієм, і припадає вона щороку на різні дати, в залежності від того, на який день випадає Великдень. Цього року Масляниця припала на 12-18 лютого.

СПОЧАТКУ ЛЮБ’ЯЗНОСТІ, А ПОТІМ ЧЕРГА
14 лютого пройшла 51 позачергова сесія міської ради, на порядок денний якої виносилося 10 питань, головне з яких – зміни та доповнення до міського бюджету. Воно викликало найбільше обговорень, навіть попри те, що розглядалося на всіх депутатських комісіях та фракціях.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПОГОВОРИЛИ ПРО ВАЖЛИВЕ
13 лютого відбулося розширене засідання комітету ветеранів війни, військової служби та правоохоронних органів. В обговоренні питань наради активну участь взяли заступник голови ради ветеранів правоохоронних органів Василь Жураківський та заступник директора департаменту гуманітарної політики міськради Петро Гаврилюк.
Відкрив засідання голова комітету, полковник у відставці Валерій Перевознюк.

МАЙБУТНЄ ВАРТО ПЛАНУВАТИ
Сучасний прогрес та новітні технології досить жваво проникли у повсякденний побут українців. На жаль, у питаннях планування сім’ї українці залишаються консервативними. Перерваний статевий акт (як засіб планування сім’ї) та аборт (як метод контролю над народжуваністю) – ось арсенал сучасної сім’ї.

ПОСТИТИ, ЩОБ НЕ НАШКОДИТИ
19 лютого, за сім тижнів до Великодня, починається Великий піст. Він складається з чотиридесятниці – сорока днів – і Страсної седмиці – тижня перед самою Пасхою, яка цьогоріч припадає на 8 квітня.
Піст – це відмова не тільки від певної їжі, але й від усіх шкідливих звичок та веселощів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ. СЕМІНАРИ
Цікаво і різноманітно у міській дитячій художній школі 9 лютого пройшов навчально-методичний семінар «Естампна графіка у дитячій художній школі». 
У програмі семінару відбулося відкриття виставки уч­нівських естампів, май­с­тер-класи заслуженого художника України Бориса Негоди, викладачів школи Оксани Фльорчук та Ольги Поритко. 

ЗУСТРІЧ ЧЕРЕЗ 10 РОКІВ
У першу п’ятницю лютого вже традиційно в НВК №9 ім.А.М.Тро­яна відбувся День відкритих дверей для випускників школи. Завжди приємно бачити колишніх учнів школи та порадіти їхнім успіхам. Важливим є той факт, що зараз у школі працюють випускники колишніх років – Валентина Когунь, Ярослав Нетеча, Тетяна Грубій, Тетяна Хамелюк, Вікторія Марікуца, Наталія Пазинюк, Світлана Остапова, Олена Янюк, Олена Овчаренко, Ганна Пленсак, Аліна Пасімішина.

«ВЕЛИКЕ ВЕСІЛЛЯ» В КАМ’ЯНЦІ
14 лютого, в День Валентина, Кам’янець-Подільський перетворився на справжнє місто закоханих, кожна вулиця якого випромінювала любов і романтику, а особливо його серце – Старе місто. Тут, під пильним поглядом фотокамер, в присутності кам’янчан і гостей під відкритим небом відбулася велика церемонія одруження 20 пар.  

ВКРАДЕНА ЮНІСТЬ
15 лютого 2018 року виповнилося 29 років відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Не можуть матері забути загиблих та покалічених синів, а дружини та діти – своїх чоловіків і батьків. Ми маємо знати про страшні події афганської війни і вшановувати пам’ять наших співвітчизників, які несли службу в «гарячих» точках світу, рятуючи життя та майбутнє мільйонів людей. В історію вже канула безглузда афганська війна, яка забрала сотні тисяч безвинних чоловіків, юнаків, які ще не встигли пізнати життя, кохання, завести сім’ю, народити дітей. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

АЖІОТАЖ НА РІВНОМУ МІСЦІ
Перед приїздом першої леді країни, голови Благодійного фонду Петра Порошенка Марини Порошенко журналістам мали провести акредитацію і, о диво, газету «КЛЮЧ» вирішили не пропустити. Виявляється, наші журналісти неугодні декому з місцевих клерків, тому ті билися в істериці, аби головний редактор та його заступник не змогли потрапити на зустріч з приводу рядового приїзду благодійниці, яка опікується інклюзивною освітою. Зрозуміло, не дуже хотілося, щоб «КЛЮЧ» висвітлив той ажіотаж, що створився навколо цих відвідин.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 61 — 75 з 1180
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ГАЛЬМО НА ХВИЛІ
ГАЛЬМО НА ХВИЛІ Час, що рухається з прискореною швидкістю, змушує нас підлаштовуватися під його ритм. Молодість, зрілість, старість – процеси невідворотні, до яких ми підсвідомо готові. Можливо, щось не сприймаємо одразу, до чогось категоричні, а в чомусь мусимо пройти отих п’ять стадій усвідомлення проблеми (заперечення, гнів, торги, депресія, прийняття), аби зрештою зрозуміти – інакше не буде ні сьогодні, ні завтра.
П’ять стадій нині переживають усі, для кого процес реформування в країні став наріжним каменем....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.