Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ДИТИНСТВО БЕЗ НАСИЛЬСТВА
Більше сотні медиків зі всієї країни об’єдналися в боротьбі з насильством щодо дітей. Згідно з дослідженнями Ради Європи, 21% українських дітей (кожна п’ята дитина) зазнає різних форм сексуального насильства: від розбещення до зґвалтування. Кожна третя дитина стає жертвою фізичного насильства, а кожна друга – психологічного. 23 тренери зі всієї України в 2018 році стануть змінотворцями у своїх громадах. Вони пройшли навчання в «Міжнародному центрі розвитку і лідерства» України у рамках проекту «Дитинство без насильства».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДЕКЛАРАЦІЇ ПОДАВАЙТЕ ВЧАСНО
Правоохоронні органи Хмельниччини, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, продовжують роботу з виявлення порушень вимог антикорупційного законодавства та вживаютьзаходи для притягнення винних осіб до визначеної Законом відповідальності. Законодавство передбачає обов’язок посадовців відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

НАШ ОСТАННІЙ ШАНС!
Вік нашої Землі оцінюється в 4-5 млрд років, а всієї галактики – 6-7 млрд років. За цей період відбулися страшні катаклізми як із землею, так і з тими мешканцями, що проживали. 
Описувати все, що відбувалося, немає сенсу, бо займе багато сторінок. Хочу тільки відмітити, що люди «сонячного культу» значно порядніші, ніж люди «місячного культу» по відношенню до природи і до себе.

ЖИВЕ КОБЗАРЕВЕ СЛОВО
У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Григоровича Шевченка. Скільки років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.
Одним із найцікавіших заходів, що сприяють розвитку духовних цінностей, є відзначення Шевченківських днів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«МІС ВЕСНА» І ВЕСНЯНИЙ НАСТРІЙ
Святом ніжності і краси розпочинається весна. Весело, креативно та співочо її зустрчали в Гуменецькій громаді.
Напередодні жіночого свята, 7 березня, в Гуменецькому будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

СЛАВИЛИ ЖІНКУ
Напередодні Міжнародного жіночого дня, 7 березня, в залі Смотрицького сільського клубу відбувся святковий урочистий вечір відпочинку «Прийшла весна – жіноче свято принесла!».
Під керівництвом завідувача сільського клубу Романа Захарова та спільно з бібліотекарем Смотрицької сільської бібліотеки Тамарою Яскун учасники гуртків народного та естрадного співу «Смотрицьке сузір’я», «Зоренята» та театрального гуртка підготували святковий урочистий концерт «Ми жінку-матір славимо в віках!».

УСПІХИ В МАЛОІНВАЗИВНІЙ ГІНЕКОЛОГІЇ
За минулий рік Центральна районна лікарня отримала кошти з районного та обласного бюджету на розвиток. Завдяки фінансуванню вдалося дещо покращити матеріально-технічну базу медзакладу та придбати нове обладнання, яке, в свою чергу, дало можливість збільшити спектр надання послуг лікарями.
Сьогодні районні медики здійснюють чимало оперативних втручань, які раніше були доступними, як мінімум на обласному рівні.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ОБГОВОРЮВАЛИ БЕЗ ПРЕСИ
13 березня відбулося засідання депутатського клубу, на порядок денний якого виносилися питання про будівництво сміттєсортувальної лінії на території міського полігону ТПВ, створення реабілітаційного центру для учасників АТО. Також була презентація ДП «Сетам» щодо можливостей залучення до продажу комунальної власності, а от коли дійшли до питання про визначення капітальних і поточних ремонтів об’єктів благо­устрою на 2018 рік (депутатський корпус незрозуміло що хоче приховати), то не забажали, щоб про це чули журналісти і залишилися наодинці.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

НАСТАВ ЧАС ГОДУВАТИ
Кінець лютого й початок березня виявився по-справжньому зимовим. Зима навідріз відмовлялася здавати свої позиції, лякаючи всіх хурделицею і сильними морозами. Настали скрутні часи для тварин, особливо диких. Найбільш ваажко при мінусових температурах виживати птахам, для яких обов’язковою умовою зимівлі є відкрита водойма. На допомогу пернатим прийшли члени районної організації УТМР.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПАН: ІВАН, ДИВАН, РЕСТОРАН
Розтовкмачте мені, тату, ато ніяк не второпаю: бідуємо, злидарюємо, ходимо з простягнутою рукою, випрошуємо у багатих країн милостиню, кредити, за рівнем життя хронічно пасемо задніх не лише в Європі, а Україну називають не жебрачкою, а «Пані Україна». Бо кланів, синку, в нас наплодилося, мабуть, більше ніж у панській Польщі. Не лише олігархів, мільйонерів, крутих бізнесменів, які купаються в розкошах. 

ПЛІДНИЙ РІК ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ
З кожним роком роль громадянського суспільства набуває все більшої ваги. Сьогодні громада має достатньо важелів впливу, аби не лише контролювати рішення чиновників, а й впливати на стратегічний розвиток держави. Саме з цією метою при органах влади створюються громадські ради. Уже рік, як при Хмельницькій облдержадміністрації працює Громадська рада. Приємно, що її очолює наш земляк, кам'янчанин Володимир Юр'єв.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

СТАРТУВАВ СІМЕЙНИЙ КЛУБ
27 лютого в Довжоцькому ДНЗ відкрився сімейно-родинний клуб знатоків «Я і з мамою, і з татом знаємо всього багато». Його перше засідання було присвячене темі «Наші четвероногі друзі: знай, люби і бережи». Десять веселих, активних, розумних і допитливих дошкільнят старших груп демонстрували досвідченому журі свої знання про тварини нашої планети, їхні звички, місце проживання та спосіб життя. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВІД СМІТТЯ ДО «ЗЕЛЕНИХ» ПРОЕКТІВ
Про перспективи зменшення споживання газу, проекти з використанням «чистих» джерел енергії, «теплі кредити» та переробку сміття на біогаз 23 лютого говорили в Хмельницькому. Обласний центр обрали майданчиком інформаційного марафону «Енергоефективність та відновлювана енергетика на користь громадам», який організували Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Державне агентство з енергоефективності та Український освітній центр реформ.

ГЕНДЕРНІ АСПЕКТИ
У Кам’янці-Подільському пройшов інтерактивний семінар для голів судів першої інстанції Хмельниччини «Гендерні аспекти діяльності голови суду».
«Суспільство виробляє жорсткі стандарти. Якщо людина не відповідає їм, то воно з нею розправляється», – зазначає тренер Тетяна Фулей, начальник відділу наукових досліджень проблем судочинства та його вдосконалення НШСУ, кандидат юридичних наук.

ВДОСКОНАЛЮВАЛАСЯ ТЕРОБОРОНА
Минулої п'ятниці на Навчальному полігоні військової частини проведено «Єдиний всеукраїнський стрілецький день» з організаційним ядром військовозобов’язаних підрозділів територіальної оборони південної частини Хмельницької області Кам'янець-Подільського ОМВК, Городоцького РВК, Віньковецького РВК, Дунаєвецького РВК, Новоушицького РВК, Чемеровецького РВК.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 46 — 60 з 1180
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ГАЛЬМО НА ХВИЛІ
ГАЛЬМО НА ХВИЛІ Час, що рухається з прискореною швидкістю, змушує нас підлаштовуватися під його ритм. Молодість, зрілість, старість – процеси невідворотні, до яких ми підсвідомо готові. Можливо, щось не сприймаємо одразу, до чогось категоричні, а в чомусь мусимо пройти отих п’ять стадій усвідомлення проблеми (заперечення, гнів, торги, депресія, прийняття), аби зрештою зрозуміти – інакше не буде ні сьогодні, ні завтра.
П’ять стадій нині переживають усі, для кого процес реформування в країні став наріжним каменем....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.