Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ГАБАРИТИ І ВАГА НА КОНТРОЛІ
2018 рік планує стати роком системного відновлення автошляхів країни, принаймні про це неодноразово запевняють в Уряді. Відтак на автомагістралях посилено роботу системи заходів контролю габаритно-вагових параметрів великогабаритного автотранспорту.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗА РІК ПЛАНУЮЮТЬ ПЕРЕДАТИ
На початку 2018 року в Уряді анонсували широкомасштабну акцію з передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність об'єднаних територіальних громад. Відповідне розпорядження Кабміну було підписане 31 січня. У лютому перші землі, що знаходилися за межами населених пунктів, перейшли у власність новостворених громад.
Процес передачі земельних ділянок розпочався й на Хмельниччині.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

16 МІЛЬЙОНІВ НА ІНФРАСТРУКТУРУ
У 2018 році об’єднані територіальні громади Кам’янець-Подільського району отримають майже 16 млн грн субвенції на розвиток інфраструктури.
4 квітня Уряд затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ. Загалом розмір субвенції складає 1,9 млрд грн. Ці кошти будуть розподілені між 665 об’єднаними громадами, створеними в 2015—2017 роках, пропорційно до площі території та кількості сільського населення у таких територіальних громадах з рівною вагою обидвох цих факторів. 

ОБ’ЄДНУЙСЯ, АБО ДОПОМОЖУТЬ
5 квітня у Вінниці під головуванням Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулася розширена урядова нарада «Децентралізація та регіональний розвиток», участь у якій взяли голова Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади Михайло Желізник та його заступник Дмитро Довганюк. На порядку денному розглядалися питання, що стосуються подальшого розвитку України в рамках загальнодержавної реформи з децентралізації.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЦЕНТРУ ДОСКОНАЛОСТІ БУТИ
На базі Центру розмінування планується створити Центр досконалості протимінної діяльності, який у перспективі має стати кращим у Європі. Ми маємо такий досвід – це Міжнародний центр миротворчості та безпеки на Львівщині. Про це 30 березня під час робочого візиту до Кам’я­нець-Подільського військового гарнізону повідомив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко.

ПИЛИП ГУК ОТРИМАВ МЕДАЛЬ
2 квітня в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України медаллю НАТО «За особливі заслуги під час проходження служби» нагороджено інструктора відділення спеціальної підготовки лейтенанта Пилипа Гука. Як зазначено в нагородному листі, перебуваючи в складі Міжнародних сил зі сприяння безпеки в Ісламській Республіці Афганістан, лейтенант Пилип Гук дотримувався найкращих традицій Альянсу, демонструючи надзвичайну хоробрість і вагомий внесок при виконанні поставленого завдання, за які він отримав повагу та визнання серед усіх представників Альянсу.

ДОГРАЛИСЯ
4 квітня відбулася зустріч міського голови з керівниками промислових та будівельних підприємств міста, яка була зумовлена тим, що нині в Кам'янці відчувається дефіцит робочої сили, кам’янчани масово виїжджають на роботу за кордон. Тобто йде тотальний відтік виробничих кадрів. Підприємці та очільник міста радилися, як затримати людей в Україні. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПІВЕНЬ ДЗЬОБНУВ
Доки смажений півень не дзьобне, мужик не перехреститься. Мова йтиме про пожежну безпеку та безпеку людей зокрема. Події в Кемерово та масова загибель людей у розважальному центрі наробили шуму на весь світ. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман провів засідання Кабміну, на якому наголосив про тотальні перевірки всіх без винятку закладів і, в першу чергу, дитсадків, шкіл, навчальних, медичних, культурних закладів, а також магазинів і різних торгівельних установ.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

НАПЕВНО, Я ВИНЕН...
У понеділок допис міського голови Михайла Сімашкевича у соціальній мережі викликав справжнісіньку хвилю емоцій серед кам'янчан, заледве не поділивши місто на симпатиків і противників очільника Кам'янця.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДОЖИЛА ДО 100 ЛІТ-1
24 березня гарного та сонячного весняного дня 100-річний ювілей відзначила жителька нашого району Чорна Лідія Миколаївна, яка проживає у селі Подільське.
На своєму життєвому шляху вона пережила безліч різних як щасливих, так і важких моментів. 

МІТИНГ ПАМ'ЯТІ
Героїчні події Другої світової війни, визволення Кам’янець-Подільського району (23 березня – 4 квітня 1944 року) від німецько-фашистських загарбників навічно залишаться в історії українського народу, а подвиги воїнів, що звільняли і загинули за наш край, ніколи не зітруться з нашої пам’яті. В районі немає сім’ї, яка б не втратила в ті грізні роки рідних та близьких, полеглих смертю хоробрих на полях битв. Тож визволення від фашистської неволі чекали з нетерпінням у кожному селі.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВЕСІЛЬНИЙ ПЕРЕПОЛОХ
8 квітня закінчується Великий піст, після якого розпочнеться сезон весіль. Як підготуватись до щасливої події у своєму житті, які сукні будуть модними в 2018 році та на яких головних моментах варто закцентувати увагу, аби весілля перетворилося у справжню казку? Про все це читайте в нашій статті.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«КАМ’ЯНЕЦЬ МАГІЧНИЙ!»
Квітка на камені, «острів скарбів» знову широко відкриває усі ворота для туристів. Гостинні кам’янчани 21 квітня оголошують про відкриття туристичного сезону. Традиція проводити відкриття туристичного сезону у вигляді повномасштабного фестивального заходу зародилася в Кам’янці в 2009 році і цьогоріч є ювілейною подією. За 10 років місто приготувало для туристів такі туристичні продукти, як «Фестивальний календар», «Кам’янець – місто закоханих», «Кам’янець крізь віки», «Кам’янець ретро», «Кам’янець активний». 

«ТУРБОТА» ВИЯВИЛАСЯ НА ВИСОТІ
Напевне, вже завершилися баталії навколо Центру соціального обслуговування «Турбота», які тривали кілька років поспіль між центром та кам’янчанином Повозніковим. На жаль, у місті є з десяток «правдошукачів», які не дають спокійно працювати нікому. Де вони з’являться, там одразу виникають проблеми на рівному місці. Отже, пан Повозніков за кілька років закидав листами всі інстанції, і жодного разу скарги щодо «Турботи» не підтвердилися. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ШУХАНОВ НА СТОРОЖІ ЗДОРОВ'Я КАМ'ЯНЧАН
З 1 квітня має розпочатися кампанія з підписання договорів (декларацій) з сімейними лікарями. Їх у нашому місті є 36 при потребі в 50. 2000 року міська влада одна з перших пішла на перехід медицини міста на нові рейки. Почалося зі створення амбулаторій сімейної медицини, нині їх у місті 11. Та зрушення йшли дуже кволо, принципово для пацієнта не змінилося майже нічого, окрім того, що наблизили лікаря до пацієнта в кроковій доступності. 2003 року міська влада навіть доклала максимум зусиль, аби запросити викладачів Дніпропетроського медичного університету, щоб спростити навчання і підготувати перших 30 лікарів сімейної медицини. Навчання для лікарів було безоплатне, за це платили з міської казни. Та далі справа чомусь не пішла.


Статті 31 — 45 з 1180
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ГАЛЬМО НА ХВИЛІ
ГАЛЬМО НА ХВИЛІ Час, що рухається з прискореною швидкістю, змушує нас підлаштовуватися під його ритм. Молодість, зрілість, старість – процеси невідворотні, до яких ми підсвідомо готові. Можливо, щось не сприймаємо одразу, до чогось категоричні, а в чомусь мусимо пройти отих п’ять стадій усвідомлення проблеми (заперечення, гнів, торги, депресія, прийняття), аби зрештою зрозуміти – інакше не буде ні сьогодні, ні завтра.
П’ять стадій нині переживають усі, для кого процес реформування в країні став наріжним каменем....Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.