Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

100 РОКІВ – НЕ МЕЖА
Приємним є той факт, що на території району вкотре ми вітаємо сторічних ювілярів. На цей раз перший заступник голови адміністрації Ніна Фабіянська 4 травня вітала жительку с.Гуменці Ольгу Коцюбинську. Ольга Гаврилівна народилася у с.Колубаївці. Одружившись в 28 років, ювілярка переїхала жити та працювати в с.Гуменці, де й досі проживає разом зі своїми далекими родичами в сім’ї Станіслава Гужальського.

НАГОДУЄШ КОНЯ, ДОПОМОЖЕШ ДИТИНІ
ДЦП – моторошна абревіатура з присмаком приреченості, адже мова йде про невиліковну хворобу... Це горе для родини, в якої з’явилася дитина з таким діагнозом. Але втрачати надію не варто.
2006 року в подружжя Срібняків народився син Сімеон. Через декілька місяців лікарі поставили хлопчику страшний діагноз – ДЦП. При цьому запевнили батьків, що Сімеон ходити та розмовляти не зможе. Батьки не повірили і не змирилися.

МАРШ ПЕРЕМОГИ НА ЇХНЬОМУ РАХУНКУ
67-ма мирна весна прийшла на Кам’янеччину. За це ми вдячні їм - загиблим, померлим, живим воїнам, які захистили світ від коричневої фашистської чуми. Мільйони життів коштувала радянському народу Перемога 45-го. А ті, хто залишилися живими, продовжили іншу боротьбу - з післявоєнною розрухою. Вони голі, босі і голодні розбудовували країну і вивели її у наймогутнішу державу в світі. На їхньому героїчному подвигу виросло і виховане не одне покоління, але з кожним роком їх стає все менше та менше. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЗБЕРЕЖЕМО ПАМ'ЯТЬ ПРО ГЕРОЇВ
Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року 8 травня, напередодні Дня Перемоги, учні та вчителі ЗОШ І-ІІІ ст. №12 ім.Л.Дмитерка вшановують пам'ять своїх земляків, полеглих на полі бою. Цього року також відбувся мітинг–реквієм у с.Цибулівка. Біля пам’ятника загиблим односельчанам зібрались: учні школи, родичі загиблих, учасники війни. На мітингу були присутні Світлана Старченко, депутат міськради, начальник міського управління освіти та науки, Надія Підскоцька, голова Ради ветеранів селища цукрозаводу.

НАЙБІЛЬША КАРТОПЛЯ
Усі най-, най-, най-! Ми чекаємо на Вас! До нашої рубрики «Рекорди Кам’янеччини», на основі якої на початку наступного року ми плануємо опублікувати книгу під однойменною назвою, мають шанс потрапити усі найрізноманітніші досягнення та унікальні можливості, як природи та архітектури нашого краю, так і ваші особисті рекорди.
До основних картопляних жнив залишилося ще декілька місяців. Та ми вирішили не чекати їх результатів. Оскільки довідалися, що і минулорічна картопля заслуговує на те, щоб з’явитися у рубриці «Рекорди Кам’янеччини». Тим паче, коли вона видалася вагою майже в кілограм.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ГОЛОД – НЕ ТІТКА, ОДНАК АКЦІЯ ПРОТЕСТУ
Минулої суботи, 28 квітня, до Всеукраїнської акції протесту щодо нелюдського поводження із колишнім Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко долучився і міський осередок партії «Батьківщина».
Про акцію протесту організатори повідомили міського голову Михайла Сімашкевича відкритим листом. У суботу біля стін виконкому бютівці одразу встановила чотири намети.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ЯК ВІДЗНАЧАТИ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ?
Страшно подумати. У це страшно повірити. Але трагедію і мужність нашого народу, - 9 травня День Перемоги, - ми безболісно для власної гідності зуміли перетворити у танці на кістках, на споживання «фронтових сто грам» з проханням долити, на власний піар зі словами: «Они за нас воевали!», на протиставлення «Заходу» і «Сходу»…
Коли мова зайшла про 9 травня, моя знайома розповіла, що ніколи по-святковому цей день не сприймала. Напевне, як вона пояснила мені згодом, це їй передалося генетично, у спадок від покійного дідуся-фронтовика. На жаль, вона не застала його в живих.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ВЕСІЛЛЯ, ВЕСІЛЛЯ...
Кам’янець набирає фестивальних обертів. Кінець квітня - перший день травня перетворилися на весільну феєрію. Хоч і захід мав дещо приватний характер, його основним організатором виступила розважально-туристична агенція «Квітка на камені», та виявився досить вдалим. Особливо, на думку гостей заходу, другий день свята.
Ще зранечку 29 квітня Стара фортеця (саме тут відбувався 3-денний фестиваль) гуділа: розкрив свої обійми ремісничий майданчик. Народні умільці показували охочим майстер-класи з виготовлення прикрас, ляльок-мотанок, весільних віночків, бісероплетіння, вишиванки, вишивки стрічками та інших.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МАЙЖЕ РОКСОЛАНА ...Але замість палацу султана - полон Лівану-2
Продовження. Початок у номері за 27 квітня 2012 року.
8 жовня 1989-го літак «Москва-Бейрут» приземлився на ліванській землі. Маруан з дітьми похапцем рушив до трапу, Світлані ж кожен крок давався настільки важко, ніби її ноги обплутали міцні ланцюги. В аеропорту на довгоочікуваних гостей чекали батьки Маруана та його рідний брат, якому з першого ж погляду не сподобалася слов’янська зовнішність Світлани. Він в’їдливо зміряв її з голови до ніг, щось по-арабськи випалив батькам і пішов геть.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

НАЙБІЛЬША АВТОМОБІЛЬНА АВАРІЯ
Усі най-, най-, най-! Ми чекаємо на Вас! До нашої рубрики «Рекорди Кам’янеччини», на основі якої на початку наступного року ми плануємо опублікувати книгу під однойменною назвою, мають шанс потрапити усі найрізноманітніші досягнення та унікальні можливості, як природи та архітектури нашого краю, так і ваші особисті рекорди.
На щастя, на звання найбільшої аварії аж ніяк не претендує автомобільна пригода із багаточисельними жертвами та травмованими. Навпаки, ця аварія відбулася лише пошкодженням залізних коней. А до рекордів вона потрапила завдяки кількості автомобілів, які стали учасниками цього ДТП.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

А ЩО НАЙЦІННІШЕ ДЛЯ ТЕБЕ?
Давно-давно жив на світі один допитливий чоловік, якого цікавили найрізноманітніші питання. На всі складні він знайшов відповідь, а от, здавося б, на найпростіші, ніяк не міг відповісти: яка справа у житті головна, яка людина найдорожча і який день найважливіший? Перевернувши гору літератури, він натрапляв на різні відповіді, але, як правило, вони були настільки суперечливими, що чоловік врешті зовсім розгубився і зневірився. Так минали дні, місяці, роки...
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

У ХОТИНІ ОБГОВОРЮВАЛАСЬ ДОЛЯ НАШОЇ ВЛАДИ
Турсезон-2012 для журналістів розпочався ще 20 квітня з поїздки у Хотинську фортецю. Там делегацію зустріли господар Хотина Геннадій Варгуляк та його заступник Микола Головльов. Після екскурсії міський голова влаштував для гостей прийом.
А під час екскурсії нам вдалося підслухати, як міський голова Михайло Сімашкевич із своїм заступником Василем Сукачем обговорювали можливий переїзд міської влади в приміщення Ратуші. Можливо, це просто був жарт…

Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

НАЙБІЛЬШІ ВЕСІЛЬНІ АКСЕСУАРИ, РОЗМІРОМ У 138 ТА 5 МЕТРІВ
Усі най-, най-, най-! Ми чекаємо на Вас! До нашої рубрики «Рекорди Кам’янеччини», на основі якої на початку наступного року ми плануємо опублікувати книгу під однойменною назвою, мають шанс потрапити усі найрізноманітніші досягнення та унікальні можливості, як природи та архітектури нашого краю, так і ваші особисті рекорди.
Звичайно, цього номера ми не змогли оминути рекорду, який був встановлений минулого тижня у нашому місті в рамках відкриття туристичного сезону-2012. Тим паче, цей рекорд реєстровано в «Книзі рекордів України». Мова йде про найбільші весільні аксесуари.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

МАЙЖЕ РОКСОЛАНА ...Але замість палацу султана - полон Лівану
Ця історія розпочалася в 70-х роках минулого століття. Коли вона закінчиться? Ми не знаємо. Як не знає про це і головна героїня цього життєпису. Пані Світлана Буйницька погодилася розповісти про все, що з нею трапилося, заради однієї мети: вберегти від страшних помилок нинішніх юних українок. Після майже 4-годинного інтерв’ю ми із захопленням вигукнули: «Та про вас у Голлівуді можна зняти та-а-акий фільм! Оскар гарантовано!» «Оскар..., - зажурено повторила Світлана Василівна. - Нікому б не побажала такої відзнаки, якою нагородило мене життя»...
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

СТРАШНО УЯВИТИ СУДНИЙ ДЕНЬ
Святкування Пасхи в мене породило дуже багато запитань. Вони були давно, просто це свято їх оновило, вип’ятило з новою гостротою на поверхню. Ні! У жодному випадку мова не йде про факт Воскресіння Сина Божого. Це питання віри. Віри кожного із нас.
Мене турбують більш земні та прості проблеми.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ


Статті 1231 — 1245 з 1281
Початок | Поперед. | 81 82 83 84 85 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!


 

ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ
ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ Нещодавній виступ у Верховній Раді переможця премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паула Пшенічки зібрав шквал коментарів і обговорень у інтернет-мережі. Присутні аплодували звичайному шкільному вчителю стоячи. Як так сталося? Що такого сказав учитель, викликавши своєю промовою загальне захоплення?
Ось уривок із його монологу: «Ніколи не думав, що таке станеться в моєму житті. 25 років я подорожую з нашими дітьми по різних форумах, знайомий з колегами з 30 країн світу. Проблеми освіти скрізь...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.