Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2018

16 МІЛЬЙОНІВ НА ІНФРАСТРУКТУРУ

отгУ 2018 році об’єднані територіальні громади Кам’янець-Подільського району отримають майже 16 млн грн субвенції на розвиток інфраструктури.

4 квітня Уряд затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ. Загалом розмір субвенції складає 1,9 млрд грн. Ці кошти будуть розподілені між 665 об’єднаними громадами, створеними в 2015—2017 роках, пропорційно до площі території та кількості сільського населення у таких територіальних громадах з рівною вагою обидвох цих факторів.

Як пояснила косультант з бюджетних питань проекту «ПУЛЬС» при Хмельницькому РВ АМУ Олена Бохонська, кошти субвенції можуть бути спрямовані на розроблення проектної, містобудівної та планувальної документації; підвищення якості надання адміністративних послуг; створення сучасних систем організації управління громадою; будівництво, реконструкцію, ремонт доріг; закупівлю транспортних засобів для підвезення дітей до навчальних закладів, транспортних засобів спеціального призначення тощо.

Також Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання такої субвенції. Відповідно до постанови Кабміну і внесених змін, виконкоми міських, селищних, сільських рад матимуть два місяці на подання проектних заявок на увесь обсяг коштів, передбачений об’єднаним територіальним громадам на відповідний бюджетний період.

Кошти субвенції відтепер можна спрямовувати і на капітальний ремонт об’єктів комунальної інфраструктури, а також на капітальний, а не поточний, ремонт вулиць і доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення.

Крім того, відтепер субвенція може бути використана для співфінансування інших програм і проектів, що реалізуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

Загалом Хмельниччина, де нараховується 39 ОТГ, у 2018 році отримає 143,3 млн грн субвенції на розвиток інфраструктури. Із цієї суми об’єднаним громадам Кам’янеччини перепаде майже 16 млн грн. Так, Гуменецька ОТГ матиме 4752,1 тис. грн на розвиток, Слобідсько-Кульчієвецька ОТГ – 2754,2 тис. грн, Жванецька ОТГ – 2506,1 тис. грн, Китайгородська ОТГ – 2262,3 тис. грн, Староушицька ОТГ – 1990,2 тис. грн, Колибаївська ОТГ – 1678,3 тис. грн.

Теги: ОТГ, субвенції на розвиток

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Продажа и производство торговых витрин из пластика и оргстекла.
Любые размеры под заказ и со склада.
витрины из пластика
http://promplastic.com/content/14-vitriny-iz-plastika-i-orgstekla
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.