Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Суспільство

ОБ’ЄДНАННЯ ДОДАЛО СИЛ
Осінь перевалила за кращу свою половину. За який тиждень-другий закружляє перший сніг, за яким до Нового року рукою подати. Тим часом «Сільський контроль» цього тижня завершує інспектувати останнє село з цьогорічної третьої десятки. Про її підсумки ми розповімо наступного тижня, а поки що зустрічайте останнього героя проекту 2017 року – село Пудлівці Гуменецької сільської ради.
Притулений до міста населений пункт, якому більше півтисячі літ, славився своїми кар’єрами, чорноземами і працьовитими людьми. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ГОЛОВА ЗАСТУПИВСЯ ЗА ЗАСТУПНИКА
8 листопада, за день після скандальної сесії міської ради, міський голова Михайло Сімашкевич дав прес-конференцію для журналістів з приводу подій, які відбулися на пленарному засіданні. Перше, що зробив міський голова – це наклав вето на два рішення сесії міської ради – про звільнення свого заступника Вадима Савчука і скасування пільги «Гіпсовику». І підписав це в присутності журналістів.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ГУРОМА & САВЧУК
7 листопада виповнилося 100 років від дня Великої Жовтневої революції і це, напевне, стало поштовхом до нових революційних подій під стінами білої хати. Цього разу пролетаріат, який зібрався там в особі студентської молоді, очолив депутат Степан Гурома. Молодики в білих халатах з логотипом «Радикальна партія» виступали проти корупції, про що мовили лозунги. А ще перед входом у міськвиконком стояв бак для сміття. Після вигуків «Слава Україні» і «Корупції – НІ», вони всі заполонили сесійну залу. Відчувався добрячий градус накалу.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПЕРШУ ПРОВЕЛИ
У понеділок, 6 листопада, відбулася перша сесія Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради першого скликання. Засідання відкрила голова сільської виборчої комісії Валентина Чечетова, яка оголосила результати виборів. Як ми вже писали, перемогу на виборах, що пройшли 29 жовтня, здобув Руслан Нестеров, який набрав 1362 голоси виборців. Також Валентина Станіславівна вручила 25 посвідчень депутатів сільської ради. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ОСІННІ КАНІКУЛИ
Щоб зробити дозвілля дитини цікавим і позитивним, дозволити їй не тільки відпочити від уроків і домашніх завдань, а й наповнити час канікул корисними справами та інформацією, в Центрі дитячої та юнацької творчості було розроблено низку заходів на канікулярний період.

ВІТАННЯ ДЛЯ СОЦСФЕРИ
Третього листопада в Гуменецькому сільському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери.
Учасників зустрічі привітали від імені голови Гуменецької сільської ради Інни Абдулкадирової начальник загального відділу Михайло Валяровський, директор комунальної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ольга Шевчук.

ПЕНСІЯ «ГУМАНІТАРІЯМ»
Пенсійний фонд України роз’яснює інформацію щодо права на пенсію за вислугу років, яке мають, зокрема, працівники освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення після досягнення 55 років і за наявності спеціального стажу роботи за переліком, що затверджується в порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України, за станом на 1 квітня 2015 р. – не менше 25 років та після цієї дати.

БЮДЖЕТ «ХУДНЕ», СКОРОЧЕННЯ НЕМИНУЧІ
9 листопада відбулося засідання 21-ої сесії районної ради 7-го скликання. Із майже двох десятків питань, запропонованих для розгляду депутатам на пленарному засіданні, ще на початку зняли медичні, зокрема про оптимізацію ліжкового фонду та внесення змін до структури Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні – закриття Жванецького терапевтичного відділення №2 та оптимізацію ліжкового фонду і структурних підрозділів Орининської лікарні №2. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

30 РОКІВ «ГРОСМЕЙСТРУ»
Шахи – найдавніша гра, яка підкорила мільйони людей і сьогодні, незважаючи на величезну популярність комп'ютерів і смартфонів, не втрачає своєї актуальності. Для розвитку розумового потенціалу дитини шахи так само важливі, як і заняття спортом для фізичного здоров'я.
Чому важливо вчити грати в шахи з дитинства?
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПРО ВОДУ ТА МІСТО, ДЕ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ
7 листопада в краєзнавчому відділі Центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи відбулось відкриття нової виставки фотохудожника Петра Ігнатьєва. Цього разу митець презентував добірку світлин, об’єднаних під назвою «Вода і місто, де мрії збуваються».
Автор:  Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ

ЛІТЕРАТУРНА КАВ'ЯРНЯ. ПРИДИБЕНЦІЇ
На літературну гостину до газети «КЛЮЧ» завітав талановитий гуморист, майстер журналістського пера Борис Урода. Борис Іванович не перестає тішити поціновувачів влучного слова дотепними гуморесками, придибенціями та невидуманими історіями. Двома із таких він цього тижня ділиться із читачами нашого часопису.

ДОПОМОГА З КАМ’ЯНЦЯ
Цього тижня волонтери з Кам’янця-Подільського від’їжджають на схід, щоб передати гуманітарну допомогу українським військовим. Окрім позицій на передовій, вони також відвідають дитячий будинок у селі Кримське Луганської області. Під час останньої поїздки на схід з дітьми цього закладу, а також жителями населеного пункту, мав зустріч міський голова Михайло Сімашкевич.

ДОНОРСЬКИЙ ДЕНЬ
Саме так останнім часом називає міський голова Михайло Сімашкевич особистий прийом мешканців. Старенькі приходять з ним просто поспілкуватися, бо не мають з ким, інші люди вимагають квартир, хтось звертається зі спорами між родичами... Це з тими питаннями, які невластиво вирішувати міському голові і владі.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

МИ БУДЕМО РОБИТИ ВСЕ, ЩОБ ВІДІРВАТИ ГОЛОВУ КОРУПЦІЙНІЙ ГІДРІ
Про роботу депутатської комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності Кам’янець-Подільської міської стоматологічної поліклініки та інші політичні перипетії сьогодні ми поговоримо з головою міської організації Радикальної партії Гуромою Анатолієм Степановичем.

ТЕПЛО БУДЕ
Днями пройшло засідання тимчасової контрольної комісії з перевірки готовності КП «Міськтепловоденергія» до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
Участь в обговоренні, окрім депутатського корпусу, взяли міський голова Михайло Сімашкевич та генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. Як запевнив присутніх Валерій Григорович, фактично лише декілька відсотків кам’янчан на сьогодні залишаються без опалення, головна причина – пориви, до ліквідації яких приступають без зволікань. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 1 — 15 з 1007
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

П’ЯТЬ АБЗАЦІВ ПРО ОСВІТУ
П’ЯТЬ АБЗАЦІВ ПРО ОСВІТУ Питання освіти завжди викликало навколо себе безліч думок. Не змінилася ситуація й досі. Новий час вносить нові моменти в обговорення та вибір освіти, проте актуальність цієї теми не згасає. Думки різні, але з тим, що освіченим має бути кожен, погоджуюся всі. Питання в іншому: «Яка саме?».
Ми звикли до того, що освіта створює відмінності між людьми, адже має різний рівень та профіль. А це, у свою чергу, породило масове явище навішування «ярликів» про освічену людину і неосвічену. Проте твердження,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.