Перейти на мобільну версію сайту


15.09.2017

ЗНІМІТЬ СОРОМ НАШОГО МІСТА

12 вересня пройшло чергове засідання постійної комісії міськради з питань землекористування, архітектури, будівництва т екології. На порядок денний було винесено 12 основних питань, а перед ними було обговорення питання щодо будівництва в місті стаціонарних вбиралень. Найближчим часом вони мали би з’явитися на вул.Шевченка (поблизу соцбезу), у відпочинковій зоні мікрорайону Жовтевий. 

Мова йшла про сучасні туалети з кабінками, душовими, пеленальним столиком тощо. Можливо, такий туалет незабаром функціонуватиме в Старому місті, на території міської друкарні, адже саме там потрібна така вбиральня, бо це є туристичним шляхом. Гроші на це є – 300 тис. грн, їх передали музею. Уже розроблено проектно-кошторисну документацію (36 тис. грн). Тобто об’єкт має власника, має гроші, але немає декларації на початок робіт через те, що споруді потрібна адреса, а це робиться через структуру Держмайна. Під час обговорення питання капітального будівництва туалету виникла пропозиція в заступника міського голови Сергія Бабія про встановлення модульного поблизу Гунських криниць, адже там постійно велике скупчення людей, особливо дітей. Ціна такої модульної вбиральні недорога, приблизно 120-150 тис. грн. Її за потреби можна буде переносити в інше місце. Таких модулів у місті має бути більше, щоб на свята не везти зі столиці біотуалети і не витрачати гроші.  

Щодо першої вбиральні, то її мав профінансувати Василь Строяновський, для цього лише необхідно виділити землю.

Заступник міського голови Григорій Горшунов зазначив, що Кам’янець вже 7 років говорить про туалети, а питання не зрушується. Місту потрібно 27 вбиралень. Він закликав: «Зніміть сором нашого міста». До проблеми з будівництва туалетів можуть приєднатися і підприємці. Це може бути їхнім бізнесом. Влада піде на зустріч.

Члени комісії надали погодження на місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул.Уральській, навпроти піцерії «Мак-Смак». Мова йде про автомобіль з продажу морозива. Також дали дозвіл на встановлення сцени на площі Польський ринок. Але не погодили місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності - кавової майстерні на вул.Огієнка, неподалік будинку №59, та встановлення кавомашини на розі Данила Галицького і просп.Грушевського. Також не дозволили на Соборній, 29 встановити рекламу типу «вказівник». Не отримав дозвіл і підприємець, який хотів встановити батут у сквері «Гунські криниці».

Теги: вбиральні, земельна комісія

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


 1. ВИБОРИ 29 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ
  17.10.2017 15:50:00 - 26.10.2017 15:50:00
  Голосів: 3
  1. 29 жовтня відбудуться перші місцеві вибори Слобідко-Кульчиєвецької об’єднаної територіальної громади.
   На посаду сільського голови балотуються п’ятеро кандидатів. За кого б ви віддали голос, якщо би голосували?
   Ігор Гай (Аграрна партія України)
    2 (67%)
    
   Не підтримую жодного з кандидатів.
    1 (33%)
    
   Олег Стебницький (ВО "Свобода).
    0 (0%)
    
   Руслан Нестеров (БПП "Солідарність")
    0 (0%)
    
   Руслан Мельник (ВО "Батьківщина)
    0 (0%)
    
   Михайло Мікшанський (самовисування)
    0 (0%)
    
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.