Перейти на мобільну версію сайту


03.10.2014

ЗІНЬКОВЕЦЬКІ ДЕПУТАТИ СТАЛИ НА СТЕЖКУ ВІЙНИ З ДІТЬМИ

Зіньковецька сільська рада намагається позбавити дітей земельної ділянки, яка з 1980 року належить як правонаступнику ДНЗ «Кам’янець-Подільський центр професійно-технічної освіти».
2008 року директор ДНЗ Михайло Рущак звернувся до зіньковецьких депутатів з клопотанням про надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки 58,5 га, на якій розташована в с.Зіньківці філія №2 цього навчального закладу. Але отримав відмову. Мотивом прийняття такого рішення сільська рада вказала те, що ДНЗ «Кам'янець-Подільський професійний будівельний ліцей» не є сільським професійно-технічним училищем і не проводить ліцей.JPGдослідних та навчальних робіт, пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства. Ліцей програв суди усіх інстанцій.
Вважаючи таку відмову сільської ради неправомірною, прокурор Кам'янець-Подільського району звернувся до суду в інтересах ДНЗ «Кам’янець-Подільського професійного будівельного ліцею» з адміністративним позовом, але справа теж була програна. Суд зазначив, що, згідно з вимогами ч.1 ст.123 Земельного кодексу України, надання в користування земельної ділянки здійснюється на підставі рішення відповідного органу місцевого самоврядування, за наявності проектів землеустрою та технічної документації.
Зважаючи на відсутність звернення ДНЗ до сільради із відповідним клопотанням, в якому б містився орієнтовний розмір земельної ділянки та її цільове призначення, відсутність графічних матеріалів, на яких зображувалось бажане місце розташування та розмір земельної ділянки, суд прийшов до висновку про те, що відмова сільської ради щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою є правомірною.
Що цікаво, аби надати земельну ділянку в користування, потрібно виготовити графічне зображення, а на нього має дати погодження сесія сільради. Але ж депутати не дають дозволу! Отже виходить замкнуте коло.
Ця справа з оформленням землі тягнеться вже 7 років. Мотиви відмови в депутатів різні, то, мовляв, заклад не той, земля виділялася СПТУ №44, а потім його ліквідували і ще кілька разів перейменовували та перепрофільовували; то сільська рада вимагає документ, на який сама ж не дає згоди. На повідку йде і суд, який просто не хоче подивитися на проблему ширше. Як би там не було і яка б назва не була в навчального закладу, він все одно належить Міністерству освіти і є лише балансоутримувачем майна, яке передало йому міністерство. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки №504 від 5 червня 2008 р., майно з балансу ДПТНЗ «Кам’янець-Подільське вище професійне училище» передано на баланс ДПТНЗ «Кам’янець-Подільський будівельний ліцей», що знаходиться за адресою: вул.Підзамецька, 26, с.Зіньківці.
Ще однією відмовою депутів Зіньковецької сільради стало те, що нібито територія училища заросла бур’яном, що підприємець, який працює на території сільради, скидає нечистоти за огорожу ліцея...
Хоча навколо самої сільради бур’яни вище будівлі, навіть на даху. Тож своєї бровеняки в оці зіньковецькі обранці не побачили.
Та й взагалі до делегації з професійно-технічного закладу голова сільської ради поставивися досить агресивно, замість того, щоб конструктивно підійти до вирішення питання й зрештою дати дозвіл на виготовлення графічного зображення земельної ділянки. Напевне, хтось вже накинув оком на земельку...

Теги: ДНЗ «Кам’янець-Подільський центр професійно-технічної освіти», с.Зіньківці, війна за землю

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.