Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2013

З МІСЬКОЇ ПОЛІКЛІНІКИ МОЖЕШ ВИЙТИ ІНВАЛІДОМ...

Вирішили з колегою піти навчатися на водійські курси. У автошколі нам надали перелік документів, які необхідно було принести для зарахування на курси. Одним із них була довідка про проходження медичної комісії, за яку потрібно було заплатити 120 грн. Дякувати, що ми встигли віддати в касу необхідну суму, адже наступного дня цей тариф підвищився десь на 40 грн...
Незважаючи на постійну зайнятість і нестачу часу, ми твердо вирішили самостійно IMG_0708.JPGобійти усю лікарську комісію. А вона за списком виявилася чималою!
Потрапивши у міську поліклініку, ледве не стали інвалідами. Відразу у напівтемному коридорі перечепилися за виступ у підлозі і... носом у стіну. Роздивилися уважніше, за що перечепилися. Припущення виявилося таке: тут, напевне, колись щось довбали,  потім не вистачило сили відновити підлогу. З тієї пори люди й шпортаються.
З вікна другого поверху побачили, як козирок над дверима чорного входу заріс мохом. Здивувалися, як таке може бути в лікарняному закладі, де все має бути охайним і, в першу чергу, стерильним! За звичкою почали нишпорити і, в першу чергу, зазирнули в туалет. Були приємно вражені, що на кількох поверхах проведено капітальний ремонт вбиралень, при чому, робилося це не так давно. Але без неприємного супроводжувального запаху вбиралень не обійшлося, тож швиденько зачиняли двері й затуляли носа.
Надзвичайно бридко було братися за дверну ручку до флюорографічного кабінету та багатьох інших. Дверне полотно навколо цих ручок було добряче засмальцьоване. Навряд чи таке десь можна побачити, навіть, у громадських місцях з величезним IMG_0706.JPGскупченням людей. А тут - медичний заклад!
Коли проходили флюорографію, до кабінету заходили й зазирали всі, кому не ліньки. Уявіть: стоїш оголена до пояса, а двері защораз рип та рип. Можливо, комусь і приємно, що його оглядають сторонні чоловіки... З цього приводу ми почали обурюватися, але й обурився міліціонер, який зайшов підписувати документи на супровід людини в якусь лікарню. Витіснивши нас з черги, мовляв, йому потрібно терміново, підписував у лікаря папірці.
І поки ми, «посунуті», чекали своєї черги, щоб зайти до кабінету, туди весь час шастали люди в білих халатах, намагаючись поза чергою провести «своїх». В очікуванні, сидячи в коридорі на «радянських» стільцях, мали змогу зазирнути до кабінету обстеження чоловіків, коли там раз за разом відчинялися двері.
Картина, як і попередні, виявилася неприглядною: одразу біля входу - обдерті стіни, напевне, колись були побиті грибком. Цікаво, куди дивиться господарська служба? Невже не можна знайти відро розчину і позаліплювати це неподобство? Зрозуміло, що медицина бідна, але ж не на стільки!
Агов, шановні будівельні компанії, подаруйте відро будівельного розчину для міської IMG_0712.JPGполіклініки! А про стільці-інваліди вже мовчатиму. Так, як на них сидіти, то краще вже стоячи очікувати на свою чергу.
У наших планах було обійти всіх лікарів за 2-3 дні. Та не так сталося. Шалені черги до невропатолога, лора... Зазвичай, і до офтальмолога теж багато людей, але тут нам пощастило потрапити без черги.
Для людей, котрі зранку до вечора на роботі, висиджувати під кожними дверима лікарів величезні черги - неймовірна розкіш. Та й, зрештою, чого це раптом, заплативши гроші за послуги, ти маєш ходити пекельними колами? Дайте людям номерок із зазначеним часом, і нехай вона не висиджує зайняту здосвіта чергу!
Байдужість і небажання відпрацьовувати гроші платників податків нині час викорінювати. Медикам варто було би більш уважніше ставитись до людей, подбати про пацієнтів, щоб здорові й хворі, щонайменше, не перетиналися, особливо під час вірусних хвороб. Хоча й без вірусів з поліклініки виходиш «притрушеним» від сервісу та ставлення.
Обурює й те, що все життя з твоєї зарплати вираховували податки, які йшли на утримання бюджетників (до яких медики й відносяться), а тут кілька разів довелося звернутися до медичного закладу і до тебе ставлення, як до якогось непотребу.
І ще – про соціальну несправедливість. Є люди з різним здоров’ям, які все життя не займалися спортом, мали шкідливі звички, одним словом, за собою не слідкували. За це їм держава оплачувала постійні лікарняні листи, виписували безкоштовні ліки, вони постійно займали ліжко-місця в лікарнях, де їх безкоштовно годували, оформляли інвалідність, відправляли на безкоштовне лікування. Окрім того, виплачувалася зарплата медикам, виділявся різний медичний інвентар, який купувався з податків тих, хто працював. Нібито немало твоїх кровно зароблених пішло, якщо це все взяти до уваги. Але після того, коли тобі потрібно звернутися до медичного закладу, проклинаєш усе на світі.
Радує лише одне, що ти, слава Богу, здорова людина, хоч це і не гарантія, що з медзакладу ти вийдеш здоровою людиною після такого нервомотання.

Теги: міська поліклініка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.