Перейти на мобільну версію сайту


29.09.2017

У ПАНІВЦЯХ «МАХНОВЩИНА» НЕ ПРОЙДЕ

Прочитавши монолог-звернення до «Кам’янецького часопису Ключ» без імен і прізвищ «громади 450 підписів с.Панівці» за приєднання до Колибаївської ОТГ, я, як сільський голова, та орган місцевого самоврядування надам жителям та редакції пояснення.

Сільській раді й особисто мені було невідомо, що затіває групка людей, яка зрежесована зовні підпільним та обманним шляхом. Хто прочитав цю публікацію, то зрозумів. Я тільки допишу, які чутки вони розпускали, щоб отримати заповітні підписи: закриють школу, буде соціальний будинок, заберуть паї, на земельній ділянці за межами населеного пункту (яка передана в оренду на багато років під сонячні батареї) будуть будувати завод з переробки сміттєзвалища побутових відходів і так далі...

На рахунок ігнорування думки людей, очікування вказівки зверху, таємних домовленостей, то сільський голова та орган місцевого самоврядування не займається подібним, що підтверджує рішення 30-ої позачергової сесії сільської ради від 11.07.2015 р., де громада сіл виявила бажання та депутати сільської ради прийняли рішення про приєднання до Устянської сільської ради.

А тепер про що пишуть закони: Закон України про місцеве самоврядування ст.9, пункт 2 «Порядок внесення місцевої ініціативи на розгляд ради визначається представницьким органом місцевого самоврядування або статутом територіальної громади». Ст.51 – місцеві ініціативи реалізуються через ініціативні групи. Ініціативні групи створюються з громадян, які постійно проживають на території даної територіальної громади і складаються в кількості не менш, як 20 громадян, що мають право голосу на виборах депутатів сільської ради, і далі по тексту..., ст.52 – розгляд питання, винесеного в порядку місцевої ініціативи, здійснюється на відкритому пленарному засіданні сільської ради з обов’язковою участю членів ініціативної групи.

Ініціативна група, члени та їхня кількість мені невідомі. У сільській раді не були, ні в мене, ні в секретаря ради, ніхто не приносив заяв.

Пропозицій, заяв від очільників громад, до яких ми б могли приєднатися, до сільської ради не надходило. Якщо були приватні розмови зі мною, я говорив, що не на часі, ми самодостатня громада і доки нам дає Закон, ми будемо самостійними, а прийде час, то будемо визначатися трьома населеними пунктами, а рішення приймуть депутати сільської ради.

Р.S. На рахунок погроз ДНЗ, СБК, то працівники сільської ради цим не займалися, а ЗОШ підпорядкована відділу освіти РДА.

Бережіть себе, бережіть своїх близьких.

З повагою, сільський голова Анатолій КОСТЮК.


Теги: нам пишуть, с.Панівці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.