Перейти на мобільну версію сайту


31.03.2017

РИНОК ГУРТУЄТЬСЯ

ринокЗібрання підприємців Центрального ринку з нещодавно обраним керівництвом профспілкової організації ринку відбулося 28 березня. Голова профспілкової організації «Центральний ринок м.Кам’янець-Подільський» Ольга Мельник розповіла про кроки, на які керівництво ринку підштовхнуло підприємців, а ті, в свою чергу, профспілковий комітет.

Мова йде про необгрунтоване підвищення орендної плати за торгове місце. Вона в Кам’янці найвища по Україні і становить 91 грн за кв.м. Члени правління вже звернулися до міського голови Михайла Сімашкевича із листом-проханням про втручання в ситуацію, яка нині склалася на ринку в зв’язку з необґрунтованим підвищенням тарифу без надання регуляторного акту, орендної плати торгового місця. 

Люди вимагають інвентаризації та надання калькуляції ринку. У зв’язку з кричущими порушеннями орендарем ТОВ КВЗП «Камянець-Подільський» умов обслуговування земельної ділянки, правління профспілки просить розглянути питання щодо скасування «Державного акту» про передачу земельної ділянки в безоплатне користування для обслуговування ринку і переведення її на баланс міста.ринок1

Директору ТОВ КВЗП «Кам’янець-Подільський» Сергію Чернявському було надано меморандум для вивчення. Також відбулася зустріч з нардепом Володимиром Мельниченком, на якій порушувалося питання підвищення орендної плати за торгове місце

Голова профспілки зустрічалася з головою Облспоживспілки В.Філіпенком, який надав тарифну сітку, у якій значиться, що Кам’янець-Подільський ринок, який належить Укрспоживспілці, є найбільшим у Хмельницькій області, тому й тут найбільша плата - 91 грн. На інших ринках, які не належать до Укрспоживспілки, ціна менша: ринок «Привоз» у Хмельницькому – 65 грн, у Шепетівці – 30 грн, Дунаївцях - 25 грн.

Крім того, підприємці обурювалися з приводу жахливих умов праці на ринку, зокрема, відсутності рукомийників, стоків на ринку, нормальних, цивілізованих туалетів тощо.

Нещодавно пройшла інвентаризація на ринку, в ході якої виявлено 37 земельних ділянок, неоформлених під об’єктами. Отже, підприємці ринку більше не терпітимуть такого свавілля з боку КВЗП і обіцяють вдаватися до різних акцій, аби захистити своє робоче місце.


Теги: Центральний ринок, підприємці, профспілка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.