Перейти на мобільну версію сайту


03.08.2012

«РЕВІЗОР» НЕ ЗОВСІМ КОМПЕТЕНТНИЙ, АЛЕ СМОРОДУ ЦЕ НЕ ЗАВАЖАЄ

На проблему «з бородою» та вічним смородом, здається, звернули увагу у верхах. Але, в результаті виявилося, що так, як вони звернули увагу, то хай би взагалі не знали...
Звернення від депутатів міської та районної рад на ім’я Президента та Прем’єр-міністра щодо проблеми ДП «Довжоцький спиртовий завод» не так давно потрапило до адресатів. Після розгляду, як часто буває, його «косяком» направили на вивчення чиновникам нижчої ланки. Таким чином директиву «спустили» до області. Днями у місто завітала начальник IMG_4754.JPGуправління харчової промисловості в Хмельницькій області Катерина Алєніна. Разом з начальником агропромислового розвитку РДА Ігорем Гаєм вони відвідали ДП «Довжоцький спиртовий завод», аби на власні очі побачити проблему.
Та, як з’ясувалося, особливо у справу обласна чиновниця не вникала, зазначивши, що не надто копмпетентна у «бардопитанні». Вона навіть не глянула на списки, зібрані Громадською радою, в яких невдоволення смородом, що йде з бардополів спиртзаводу, висловили майже 11 тисяч кам’янчан.
Навпаки, Катерина Миколаївна стала на бік керівництва спиртзаводу, мовляв, якщо ви позиціонуєте себе як туристичне місто, то віднайдіть гроші, аби допомогти ДП «Довжоцький спиртовий завод». Одним із варіантів вирішення цієї проблеми наразі розглядають використання місцевих очисних споруд для очищення барди. Але, подейкують, що поки ні влада, ні керівництво заводу не можуть зійтися в ціні.
Чи доцільним буде «перегін» барди через очисні споруди, пообіцяв роз’яснити директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук.
А поки все залишається на своїх місцях: чиновниця поставила «галочку» і відчиталася за відрядження, директор спиртзаводу вкотре з полегшенням зітхнув, а громада, як завжди, залишилася з носом...

Теги: барда, сморід, Довжоцький спиртзавод

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.