Перейти на мобільну версію сайту


05.04.2019

ПОВЕРНУЛИСЯ ДО ТЕЩИНОГО ЯЗИКА ТА БЕЗПЕКИ

тещинХтось може подумати, що це першоквітневий жарт, але ні. Продовжується капітальний ремонт Тещиного язика, ділянки автодороги Н-03 Житомир-Чернівці у селі Гуменці (269-275 км).

Підрядним підприємством ТОВ «Енергетично-дорожнє будівницво» відновлено будівельні роботи. Зокрема на 274 км одразу після містка через річку Мукша у напрямку Кам’янця-Подільського проводяться земляні роботи для розширення проїзної частини додатковою смугою на підйом. Вартість капітального ремонту ділянки складає 124281200 грн. Фінансування ремонтних робіт здійснюватиметься у рамках реалізації бюджетної програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення». Уряд планує витратити 302 481,438 грн на ремонт 9,6 км автодороги Н-03 Житомир-Чернівці. У 2018 році розмір фінансування становив 186 981 210 грн. Але цих коштів не вистачило, а точніше не зуміли правильно підрахувати потреби. Тож довелось вишукувати в бюджеті ще близько 15 мільйонів, які не були закладені в проект. Через прорахунки проектантів постраждала і друга черга об’їзної дороги у Кам’янці-Подільському. Гроші перекинули на Тещин язик.

Також обіцяє бути набагато безпечнішим ще один кілометр Тещиного язика. Дорожники встановили бар’єрне огородження типу «Нью Джерсі» на аварійно-небезпечній ділянці автодороги. Це залізобетонні блоки, довжиною від 2 до 6 м для відокремлення напрямків потоків та неможливості виїзду транспортного засобу на зустрічну смугу.

У службі автодору кажуть, що після завершення ремонтних робіт такі обмежувачі будуть змонтовані по всій протяжності Тещиного язика. Адже ця система бар’єрного огородження вже довела свою ефективність, спрацювавши в аварійній ситуації, яка сталася взимку під час заносу великоваговика на крутому повороті, зберігши життя учасникам дорожнього руху. Бетонний блок, витримавши силу удару, не зазнав пошкоджень та заблокував виїзд вантажівки на зустрічну смугу.

тещинДо речі, ушкодження транспортного засобу були мінімальними і водій зміг далі продовжити рух, – додали в автодорі.

Виготовляються блоки на ТДВ «Хмельницькзалізобетон», отже і це підприємство відповідає за якість своєї продукції. Блоки сучасні, складаються з конструктивних елементів із пластичного бетону, що сприяє значному зменшенню наслідків аварій на автодорогах. Огородження типу «Нью-Джерсі» більше 50 років застосовують на автомобільних дорогах країн Європи, Америки та Австралії.


Теги: Тещин язик, обїздна, ремонт доріг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.