Перейти на мобільну версію сайту


06.03.2020

НА КАМʼЯНЕЧЧИНІ ВІДНОВЛЯТЬ 44 ГЕКТАРИ ЛІСУ

лісиОскільки була аномально тепла й безсніжна зима, лісівники ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство» терміново проводять лісокультурні роботи. Для забезпечення відновлення лісів на площі 44 га в розсадниках підприємства вирощено достатньо садивного матеріалу – дуба звичайного, модрини європейської, горіха чорного, сосни кримської, ялини звичайної та інших лісових порід.

У траншеї було закладено на зимове зберігання для висіву на лісокультурні площі тисячу кілограмів жолуддя дуба звичайного. Восени минулого року на ділянках, що вийшли з користування, підготовлено ґрунт плугом ПЛ-2-75М на площі 24 га. Наразі ведеться підготовка ґрунту на зрубах осені 2019 та зими 2020 року.

Лісівники викопують садивний матеріал у розсадниках, готують субстрати в теплицях і коробах, перевіряють стан насіння, що зберігається в зимових траншеях та в стратифікації.

21 березня, у Всесвітній день лісівництва стартує Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом». Впродовж тижня плануємо висадити близько 50 тисяч дерев із залученням громадськості, учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, органів влади.

Тим, хто хоче придбати саджанці, лісгосп може їм реалізувати сіянці лісових порід, укоріненні живці та саджанці різновидів туй, ялівців, кипарисовиків, а також саджанці листяних декоративних порід.


Теги: ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство», відновлення лісів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.