Перейти на мобільну версію сайту


02.09.2016

ЛИШЕ ГРИВНЕЮ МОЖНА НАВЕСТИ ЛАД

контейнер (2)У середу вранці двірники підпалили сміття біля контейнерного майданчика на вул.Космонавтів, 2.

Величезну купу різного мотлоху щоразу зносять до майданчика мешканці приватного сектора Біланівки. Вони, окрім твердих побутових відходів, звалюють туди траву, гілля, будівельне сміття та послід від домашніх тварин. Поки «газди» користувалися контейнерами для ТПВ, жителі з Космонавтів мовчали, але вже терпець увірвався після такої варварської поведінки, і вони покликали на допомогу депутата свого виборчого округу Андрія Мастикаша та «Інспекцію з благоустрою та санітарного стану міста». Депутат пообіцяв вирішити питання, а інспектори - оштрафувати винних, але їх спочатку потрібно спіймати.

Обговоривши цю проблему, прийняли рішення звернутися до керівництва КП «Спецкомунтранс», щоб на Біланівці встановили контейнери.

По коментар ми звернулися до директора КП «Спецкомунтранс» Сергія Гжебовського, на що він відповів: «Ніхто в приватному секторі не буде встановлювати контейнери. Раз на тиждень проходить сміттєвоз, який збирає винятково тверді побутові відходи. Негабаритні, великогабаритні, токсичні відходи з контейнерних майданчиків збирають ЖЕКи, вони за це з міського бюджету отримують гроші».

У місті ця проблема існує, і її дуже важко побороти, але вихід є. У місцях, де постійно звалюють непотріб, слід встановити таблички, що сміття складати не можна, і встановити камеру. Тоді всіх, хто це робить, легко буде оштрафувати, а це - поповнення міського бюджету. Дві-три камери для інспекції, які будуть мігрувати від одного звалища до другого, погоди в міському бюджеті не зіграють, а можливо, й почнуть добре заробляти.

До речі, ще однією статтею заробітку є штрафування за паління сміття, особливо в приватному секторі. Незважаючи на спекотне літо, тут спалюють усе, що може горіти. Як не намагайся пояснити людям, що цього робити категорично НЕ МОЖНА, все одно роблять. Але й на цьому можна заробляти. Яким чином? Просто. Сусіди бачать, хто це робить, вони повинні викликати інспектора з благоустрою. Але вв інспектора робочий день обмежений, тому ввечорі його не дочекатися, і про це знають люди. Отже, палять ввечорі, вночі, на світанку, і їм байдуже, що в когось маленькі діти чи хтось не переносить диму, а хтось хворіє. Головне - очистити територію від непотрібу. Тому є цілодобові служби (рятувальники і поліцейські), які би могли надавати додаткові послуги – прибути на виклик і оштрафувати. А пожежники взагалі можуть загасити багаття і взяти за таку послугу плату.

І от коли буде відчутно власній кишені, тоді замислиться кожен, хто не дотримується правил суспільного життя.


Теги: сміття, контйнери

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.