Перейти на мобільну версію сайту


31.03.2017

КРИКУНИ ХОВАЮТЬСЯ ЗА СПІДНИЦІ

Не перестаю дивуватися окремим активістам-майданівцям та патріотам. Вважаю, якщо людина має свою позицію, то відстоює її у той спосіб, який вважає за потрібне, зокрема, декларує привселюдно про патріотизм, про те, як треба боротися з ворогами нашої держави. Приємно, коли є такі люди, якби не одне але. Як декларувати, то декларують, а от коли самому потрібно йти захищати, то вдаються до різних не лише хитрощів, а й злочинів, аби власна шкіра не постраждала. Добре, коли це інші роблять, а от я піду й буду ідейним натхненником та посиджу під жіночою спідницею в теплій оселі.

Таке явище вразило і кам’янчанина Харламова: на майдані він був досить активним, а от коли його, лейтенанта, призвали на військову службу під час мобілізації, на особовий період 14 січня 2015 р., то направили для проходження служби у Львів до академії сухопутних військ ім.Сагайдачного. Після підготовки його перевели у військову частину Новоград-Волинського. Командир частини призначив вже старшого лейтенанта на посаду заступника командира автомобільної роти підвозу пального та мастильних матеріалів по роботі з особовим складом.

З 25 травня до 9 червня 2016 р. Харламов перебував у відпустці через хворобу. Проте з 10 червня, коли вже мав бути на службі, він звертається до кам’янецького військкомату, щоб повідомили телеграмою його керівництво в Новоград-Волинській військовій частині, що в нього пневмонія. При цьому він наддав довідку №1 з міської поліклініки, хоча за законом лікарі не можуть видавати жодних довідок військовослужбовцям, а мають відправляти лікуватися в госпіталь, або хоча би в стаціонар.

Отже, слідством встановлено, що невідомі особи, які надали довідку, діяли умисно в інтересах Харламова, і вони передали йому підробний документ міської поліклініки №1, а саме «Довідку №1» про те, що він знаходиться на амбулаторному лікуванні. А це означає, що старший лейтенант під час перебування з 10 червня 2016 р. порушив статті Конституції України, Статут внутрішньої служби ЗСУ і Дисциплінарний статут та діяв з прямим умислом, з метою тимчасового ухилення від проходження військової служби, усвідомлюючи, що він має служити, адже «Довідка №1» є підробною. 

Крім того, він звернувся з письмовим запитом до військкомату з метою підтвердження того факту, що він перебуває на лікуванні, що підтвердив довідкою. Цією дією він фактично і незаконно припинив виконувати свій конституційний обов’язок по захисту Вітчизни в умовах особливого періоду, шляхом обману ухилився від несення обов’язків військової служби та проводив час на власний розсуд до 08:00 26 липня 2016 року. Саме тоді він повернувся у військову частину та надав підроблений документ «Довідка №1». Тоді командир частини наказом зазначив, що вибув у чергову щорічну відпустку з 29 липня до 15 серпня. І знову за старою схемою він отримує «Довідку №6» у тій же поліклініці, а також «Выписку из медицинской карты амбулаторного, стационарного (подчеркнуть) больного».

Окрім того, на ухилянта від військової служби ще й сусіди постійно жалілися за п’яні дебоші, які він влаштовував під час перебування вдома.

24 січня 2017 р. старший слідчий військової прокуратури Житомирського гарнізону Єфімцев склав повідомлення про підозру Харламову у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.409 ККУ.

Напрошується висновок, що кричати на майдані легше, аніж захищати Батьківщину від ворога, точніше, забезпечувати тих, хто захищає там, на сході, у пеклі війни, у спеку та морози. Зрозуміло, що краще грітися в теплій домівці і ховатися за спідниці.

Теги: активісти-майданівці, Харламов, підробні довідки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.