Перейти на мобільну версію сайту


05.09.2014

КАНАЛІЗАЦІЯ НЕ ДЛЯ ОГІРКІВ, А ДЛЯ...

Уявіть собі, три відра свіжих огірків витягнули працівники аварійної служби КП «Міськтепловоденергія» з каналізаційних труб 25 серпня.
Більше двох годин знадобилося, аби пробити каналізацію в одному з будинків мікрорайону Жовтневий. Іншого шляху потрапляння туди овочів як із домашньої каналізаційної труби немає. Яких це зусиль треба докласти, щоб стільки огірків проштовхнути в каналізацію?
- Таких випадків за день безліч, - розповідає бригадир аварійної служби. - Нам доводиться витягати з труб труси, рибу, поліетиленові пакети, іноді навіть з клеєм. Якось у суботу на Соборній токсикомани нюхали клей, а пакети спускали в унітаз. Як результат - забилася каналізація. Наступного дня, за цією ж адресою, якась «газдиня» викинула кастрюлю яблук з компоту, і знову довелося чистити каналізацію. Щойно розпочинається пора консервацій, як люди перетворюються у варварів - усі побутові відходи скидають у каналізацію.
Ми часто обурюємося з приводу неналежної роботи КП «Міськтепловоденергія», але свої подекуди ганебні вчинки не хочемо помічати.

Теги: КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.