Перейти на мобільну версію сайту


01.09.2017

Є УХИЛЯНТИ

військомПершу партію резервістів у понеділок, 28 серпня, було відправлено з Кам’янець-Подільського об’єднаного міськрайонного військкомату на навчання на військових полігонах. 

– Майже 100 кам’янчан місяць навчатимуться захищати Батьківщину та шліфуватимуть свою майстерність, – зазначив військовий комісар Володимир Возний. – Служба у військовому резерві запроваджується з метою планомірної підготовки резервістів для комплектування Збройних сил України та інших військових формувань особовим складом у мирний та воєнний час шляхом набуття та підтримання на належному рівні вмінь і навичок за військово-обліковою спеціальністю. Час і строки проведення навчальних зборів військовозобов’язаних та резервістів визначаються Генеральним штабом Збройних сил України та органами управління іншими військовими формуваннями, відповідно до цього Закону.

Військовозобов’язані, яким надійшла повістка районного (міського) військового комісаріату на прибуття для призову на збори, зобов’язані прибути в пункт і в строк, зазначені у повістці.

Проте проігнорував цю святу справу і не з’явився на відправку з офіцерів Віктор Сеник. Він перед самою відправленням захворів і замість себе послав жінку про це повідомити. Проте, чи це його дружина, документ не було надано. Тим паче чоловік знаходився на лікуванні в денному стаціонарі, а це означає, що він не лежачий хворий, швидше за все, побоявся зайти у військкомат, адже там є свої лікарі. Також не з’явилися із невідомих причин Андрій П’ятілетов з Кам’янця та Олександр Бурденюк з Кульчіївців. За неприбуття на відправку на ухилянтів було складено поліцейськими протоколи.

На відміну від боягузів-чоловіків, служити за контрактом відправилися три жінки – Аліса Григораш, Єлизавета Веселовська та Тетяна Бабійчук. Вони разом із ще сімнадцятьма чоловіками виявили бажання служити у війську і стояти на захисті своєї держави. Навчання проходитимуть у навчальному центрі «Десна» та Кам’янці-Подільському.


Теги: військкомат, резервісти

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.