Перейти на мобільну версію сайту


15.04.2016

ДОРОГОВАРТІСНІ НЕДОПАЛКИ

Напевне, ми наближаємося до європейців, а точніше нас наближають. І найдієвішим способом потрапити в Європу стали гаманці кам’янчан.

11 квітня відбулася адмінкомісія, на якій було розглянуто майже три десятки справ про адміністративні правопорушення. Члени комісії під головуванням Вадима Савчука наклали штрафи на тих, хто ігнорує правила благоустрою, зокрема, хто за багато років свого життя не втямив, куди потрібно кидати недопалки, обгортки. За викинутий недопалок пані з Нігинського шосе отримала штраф 340 грн. Декількох правопорушників виявили патрульні на залізничному вокзалі. Вони також спустошать свої кишені на таку ж суму.

Тоншими стануть гаманці в чоловіків, які не знають, що пляшки від міцних напоїв слід утилізувати у сміттєві баки, а не викидати на газони. За таку недбалість вони заплатять по 340 грн. Пані Мозолюк, яка не дає можливості відпочивати сусідам і після опівночі вмикає музику на повну котушку, заплатить за своє задоволення 285 грн, у таку ж суму обійдуться галасливі «розборки» пану Присяжнюку.

А багатодітну маму з селища Смирнова, яка випускала фекалії зі свого будинку на дорогу, пожаліли й не дали за це максимального штрафу, але вона має сплатити 280 грн. Проте максимальне покарання отримав пан  Дружбіцький із Лесі Українки за те, що без будь-яких дозволів проводив земельні роботи (перекоп) і намагався врізатися в міський водопровід. Чоловік вирішив спочатку провести роботи, а вже потім узаконити цей факт.

Уже вкотре до адміністративної відповідальності притягують ще одного Мозолюка, але вже з вул.Тімірязєва, який знову порушує правила благоустрою. Цього разу він склав будівельні матеріали не на свої прибудинковій території, а біля дитячого клубу. А коли поліцейські складали протокол, він їм погрожував. Але чомусь він отримав стягнення в 1360 грн. Хоч це і максимальне покарання, відповідне до статті про адміністративне порушення, він мав би ще відповісти за погрозу правоохоронцям. Крім того, незрозуміло, чому ще досі не виконано рішення міськвиконкому про демонтаж незаконного благоустрою, який не вписується в загальну концепцію сусідніх об’єктів та не звільнено земельну ділянку від самозахоплення.

За словами Вадима Анатолійовича, кошти за адміністративні правопорушення люди мають сплатити за два тижні, інакше після зазначеного терміну сума автоматично подвоїться і складатиме 2720 грн. Крім того, несплата тягне за собою неможливість надалі проводити будь-які дії щодо автотранспорту, нерухомості і дозвільного характеру.

Теги: штраф

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.