Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Проблема

РЕПОРТЕР КРОКУЄ ПУШКІНСЬКОЮ
Цього тижня репортер крокує вулицею Пушкінською. Її перша назва Богадільницька – від богадільні (притулку), яка розміщувалася на цій вулиці. На початку ХХ ст., у зв’язку з будівництвом Пушкінського народного дому, вилиця отримала ім’я російського поета Олександра Пушкіна. У будинку за адресою Пушкінська, 31 працював лікарем, згодом відомий письменник Михайло Булгаков.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

У НІГИНІ ЗІШТОВХНУЛИСЯ ПАСАЖИРСЬКИЙ І ВАНТАЖНИЙ
На світанку, 27 травня, за 250 метрів до станції Нігин сталося зіткнення пасажирського потягу «Київ - Кам'янець-Подільський» з вантажним, який стояв під завантаженням вапняку.
139-ий пасажирський потяг із 14 вагонів прямував із Києва до Кам'янця-Подільського і вранці зіштовхнувся з вантажним, що виїхав назустріч. У потязі перебував 541 пасажир, з них 104 дітей, які прямували на екскусію до Кам'янця. Четверо дітей одразу було доправлено до лікарні, а також жінку, яка вистрибнула з потяга і зламала ногу. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

РЕПОРТЕР КРОКУЄ ВУЛИЦЕЮ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
Цього тижня репортер крокує вулицею Червоноармійська. Після декомунізації вона отримала назву Героїв Небесної сотні. Первісна назва цієї вулиці – Семінарська, пов’язана з тим, що вулиця розпочиналася біля Подільської духовної семінарії.  28 грудня 1927 року загальні збори членів житлово-будівельного кооперативу «Стройкооп» ухвалили просити президію міської ради назвати вулицю «Стройкопа», проте прохання залишилося без розгляду. 9 лютого 1928 року вулицю перейменовано на Інститутську, а 9 квітня 1936 року – на Червоноармійську.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЯКІ НЕЛЮДИ ПЕРЕОРАЛИ ХЛІБ?!
Сказати, що це ганебний вчинок - нічого не сказати. Уявіть, хтось узяв і переорав 15,2 га засіяної учнями ДНЗ «Подільський центр ПТО» озимої пшеници та ячменю, ярого ячменю, гречки та сої у с.Зіньківці, яка з 1983 р. виділена закладу профтехосвіті на правах постійного користування для навчально-дослідних цілей.  Пшениця вже навіть пішла в колос і ще недовго залишалося до збору врожаю. Але тепер його не буде, бо вранці 13 травня, коли працівники ДНЗ побачили, що все поле стало чорним...
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

БУЛА ПОЛЬОВА, ТЕПЕР - ПИЛОВА
Після того, як у с.Кам’янка відкрили аеропорт, жителі однойменної вулиці та сусідньої Франка не мають спокою. І зовсім не через літаки, що час від часу здійснюють польоти, а через хмари пилу, які з’явилась там разом із «новою» дорогою.
- Після того, як відкрили аеропорт, польову дорогу, яка йшла повз наші будинки, всипали вапняковим щебенем, - скаржиться тамтешня жителька Таїса Адамовська.  
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

РЕПОРТЕР КРОКУЄ ПІВНІЧНОЮ
Нині репортер крокує колись останньою північною вулицею міста. Тому її й присвоїли назву Північна. 17 лютого 1967 р. вулицю перейменовано на Жовтневої революції, а вже 1 червня 1992 р. їй повернуто історичну назву - Північна. Як і Тімірязєва, Північна має довжину 3,2 км. Починається вона теж від каньйону, але початок вулиці дуже жахливий, адже вона має нахил у бік каньйону, куди валить уся вода з міста.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

КРОКУЄМО ПО ТІМІРЯЗЄВА
«КлюЧ» продовжує рубрику «Репортер крокує містом», але в дещо зміненому форматі. Раніше ми показували окремі моменти, які вражали в хорошому чи негативному аспектах, коли вони траплялися на очі. А тепер ми будемо крокувати вулицями нашого міста й показувати нашій владі, над чим потрібно працювати, адже ремонти, оновлення й перетворення зазвичай дістаються тим вулицям, яким пощастило бути в центрі міста чи на шляху туриста. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

«ДАВАЙ, ДО СВІДАНІЯ?!»
За тиждень-другий відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади директора спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка», а вже наприкінці травня депутати обласної ради затвердять нового керівника закладу.
На сьогодні відомі дві кандидатури, які претендуватимуть на директорське крісло - нинішня очільниця Олена Козлова, яка чомусь вже рік, як перебуває у статусі в.о., та директор СЗОШ №1 Валентина Судець. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ІЛЮЗОРНІ СПОДІВАННЯ
Про своє здоров’я кожна людина повинна дбати сама. Але так сталося, що в радянські часи цей обов’язок поклали на дільничних лікарів. Це вони мали ходити по підприємствах та установах, читати лекції про шкоду від куріння, алкоголю, ненажерства... Окрім того, що лікар мав приймати хворих у поліклініці, де за правилами повинен прийняти 15 пацієнтів за 3 години, тобто вислухати, обстежити і зробити запис у карточці за 12 хвилин, а це просто нереально, то доводилося їм приймати в рази більше (в одному кабінеті приймало декілька змін лікарів і через 3 години маєш звільнити кабінет), бо всі люди працювали, і хворим потрібен був лікарняний лист. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПРИЙШЛА ГРУШКА З КОРОВАЄМ, А ОТРИМАЛА ГАРБУЗ
Знову в районі заговорили про добровільне об’єднання громад, принаймні окремі очільники населених пунктів почали інтенсивно ворушити мізками й викручувати реформу децентралізації, шукаючи там максимальну вигоду. Пропозицію добровільного об’єднання цього тижня гаряче обговорювали в селищі Стара Ушиця. Запрошення влитися в одну велику громаду надійшло жителям Староушицької селищної ради від сусідньої Грушківської сільської ради. Також остання надіслала пропозиції про об’єднання поближнім Подільській, Нефедівській, Крушанівській та Чабанівській сільським радам.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

РИХТІВСЬКЕ САМОУПРАВСТВО
4 квітня в Рихті розгорівся справжнісінький скандал. Місцевий житель, син колишнього чиновника, знахабнів настільки, що взявся за самозахоплення тамтешнього пасовища. Свої дії аргументував тим, що земля належить йому, і він має право викорчовувати дерева та визначати її межі. Аби остаточно заплутати всіх, землю, а це 50 га, віддав в оренду аграрію з сусідньої області з фірми «Нове життя», пану Сливці, з яким вже минулоріч були скандали в районі. Односельчани зчинили бунт, адже в цьому місці роками випасали худобу, а тепер до пасовища не матимуть доступу.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПОТРІБЕН РУМУН ІЗ НАГАЙКОЮ
Минулої п’ятниці муніципальна поліція провела рейд у каньйоні в районі Польських фільварок та частині Біланівки. Члени рейдової групи виявили стихійні звалища сміття на вул.Смотрицька. Здебільшого ці смітники влаштували мешканці верхніх вулиць Польських фільварок – Зіньковецької, провулка Київський. Вони себе поводять, м’яко кажучи, не як люди. Адже не можна біля своєї господи прибирати, а десь гадити. Крім того, немає можливості зібрати сміття на крутих схилах, тому воно роками там висить. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ПІД БІЛУ ХАТУ ЗНЕСЛИ ШИНИ
Те, що в нашому місті дуже погані дороги, не секрет ні для кого. Особливо це відчувають автомобілісти. Усі знають і хочуть цій ситуації покласти край. Тому, аби це питання зрушити з місця, на площі перед білою хатою з ініціативи автомобільного клубу «Streeter.UA» та за підтримки Молодіжної ради відбулася мирна акція, щоб влада почула крик душі. Автомобілісти привезли до дверей міської ради зіпсовані на дорогах колеса та деталі. Проте на площі зібралися й такі, хто навіть не знав, чого він туди прийшов і власних автівок немає.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

КРИКУНИ ХОВАЮТЬСЯ ЗА СПІДНИЦІ
Не перестаю дивуватися окремим активістам-майданівцям та патріотам. Вважаю, якщо людина має свою позицію, то відстоює її у той спосіб, який вважає за потрібне, зокрема, декларує привселюдно про патріотизм, про те, як треба боротися з ворогами нашої держави. Приємно, коли є такі люди, якби не одне але. Як декларувати, то декларують, а от коли самому потрібно йти захищати, то вдаються до різних не лише хитрощів, а й злочинів, аби власна шкіра не постраждала. Добре, коли це інші роблять, а от я піду й буду ідейним натхненником та посиджу під жіночою спідницею в теплій оселі.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

РИНОК ГУРТУЄТЬСЯ
Зібрання підприємців Центрального ринку з нещодавно обраним керівництвом профспілкової організації ринку відбулося 28 березня. Голова профспілкової організації «Центральний ринок м.Кам’янець-Подільський» Ольга Мельник розповіла про кроки, на які керівництво ринку підштовхнуло підприємців, а ті, в свою чергу, профспілковий комітет.
 Мова йде про необгрунтоване підвищення орендної плати за торгове місце. Вона в Кам’янці найвища по Україні і становить 91 грн за кв.м.  
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 61 — 75 з 676
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


 1. ВИБОРИ 29 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ
  17.10.2017 15:50:00 - 26.10.2017 15:50:00
  Голосів: 3
  1. 29 жовтня відбудуться перші місцеві вибори Слобідко-Кульчиєвецької об’єднаної територіальної громади.
   На посаду сільського голови балотуються п’ятеро кандидатів. За кого б ви віддали голос, якщо би голосували?
   Ігор Гай (Аграрна партія України)
    2 (67%)
    
   Не підтримую жодного з кандидатів.
    1 (33%)
    
   Олег Стебницький (ВО "Свобода).
    0 (0%)
    
   Руслан Нестеров (БПП "Солідарність")
    0 (0%)
    
   Руслан Мельник (ВО "Батьківщина)
    0 (0%)
    
   Михайло Мікшанський (самовисування)
    0 (0%)
    


 

ТАКИ НАС ОБКРАДАЮТЬ
ТАКИ НАС ОБКРАДАЮТЬ Моє покоління прожило щасливе дитинство, юність, становлення на ноги, а от що буде зі старістю?
Ми, діти радянського часу, мали можливість відві­ду­вати дитячі садочки і з наших батьків не здирали гроші на влаштування, на тарілки. Потім йшли до школи й отримували безкоштовні підручники, всі отримували рівні знання і що таке твій учитель – репетитор не знали, бо це було ганебним явищем. Пізніше ми могли вступити до вишу, технікуму, ПТУ – хто на що був гаразд, і отримати безкоштовну освіту. У нас...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.