Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Проблема

ШУКАЄШ СМЕРТІ? СТАНЬ ПІД БАЛКОНОМ
Декілька днів тому разом з 4-річним сином виходжу з магазину «Прометей-17», що на вул.Шевченка, 11, і чую за плечима гуркіт. Повертаюся... і ледве не втрачаю свідомість: у двох метрах від нас лежить величезна брила штукатурки, яка обвалилася з балкону другого поверху.
ХОДІННЯ ПО МУКАХ
На той гуркіт з магазину вибігає прибиральниця.
- Та скільки ж можна це терпіти?! - бідкається молодиця. - Нікому немає діла до того, що майже в центрі міста житловий дім розсипається. Та вже хай би там розсипався, якби ж під ним не ходили постійно турми людей.
Біля нас зібралося декілька перехожих, серед яких і мешканці цього будинку, які, зокрема, зазначили, що вже неодноразово зверталися і у міськвиконком, і у КП «ЖЕК №2», на балансі якого знаходиться будинок, але ніхто нічого не робить.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ВІД ДОМОФОНА ВЖЕ ФОНИТЬ, або Хто ж насправді перекручує факти?
Зранку минулого четверга в редакцію газети надійшов лист від директора департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури міста Сергія Середюка, в якому Сергій Миколайович розкритикував статтю «А ви отримали «листи щастя»? Якщо ні, то ви досі неодомофонені» (надрукована 10 липня). Позицію департаменту ЖПДІ щодо цього питання редакція надрукувала у минулому номері. Її назва «Суспільна думка одного під’їзду - суспільна думка всього міста».
Лист від міського виконавчого органу ми отримали буквально у день друку газети, а тому не мали змоги підготувати конструктивну відповідь. Тільки з цієї причини пропонуємо вам, шановні читачі, зокрема і співробітники департаменту ЖПДІ, прочитати її сьогодні.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ЯКЩО АПТЕКИ - ЦЕ МІСЦЕ ДЛЯ ДОСЛІДІВ, То ми з вами піддослідні...
Не лише у нашому місті, а й у всіх регіонах України аптечний бізнес набуває чималих обертів, а отже контролювати його стає все важче. Як наслідок, майже половина ліків, які реалізуються в аптечній мережі, - фальсифікат. Щоб хоч якось покращити ситуацію, МОЗ України планує ввести обмеження на кількість аптек, встановивши норму з розрахунку одна аптека на 5 тисяч міського населення. Що ж до районних центрів, то там кількість аптек регулюватиметься відстанню у 400 м між ними.   
Така практика для багатьох європейських країн вже давно є нормою. Зокрема, у Данії одна аптека обслуговує 17 тисяч населення.
Я поцікавилася в начальника міського управління охорони здоров’я Юрія Пливанюка, скільки аптечних закладів функціонує у Кам’янці. За його словами, понад 60 одиниць. А отже майже 40 аптек зовсім скоро можуть зникнути з мапи міста. Цікаво лише, хто проводитиме «природний відбір» і скільки коштуватиме «відібраним» власникам аптек можливість й надалі реалізовувати свою продукцію.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

Доброго дня вам, шановна редакціє газети «Ключ»!
Я - ваш прихильник з дня вашого початку! Купував кожен номер, а тепер вже з’явилась можливість виписати.
Шановна редакціє, хочу написати вам про проблему бджільництва, так як 19 серпня на Яблуневий Спас припадає ще й День пасічника. Бджільництвом я самостійно занявся ще у 14 років. Від людей похилого віку наслухався, як колись сильно й стрімко в колгоспах розвивалося бджільництво, яка шалена була кількість бджолосімей.
У мене прадід займався бджільництвом і, проживаючи в Молдові, возив кіньми мед аж до Чернівців! Зараз же одиниці пасік знаходяться у приватних підприємців, решта - в любителів. Дотація пасічникам від держави мізерна, закупівельні ціни на цукор, ліки та інвентар - високі. Але все ж таки є у цій країні оптимісти-бджолярі, які сподіваються на краще життя й допомогу від держави, хоч попередній Президент «перший пасічник України» навіть оком не моргнув у бік цієї галузі.

ЯК КІСТКА У ГОРЛІ
Епопея навколо магазину «Еталон», що на вул.Драгоманова, 14а, триває вже не перший рік. Нарешті мешканцям будинку, в якому знаходиться цей магазин, увірвався терпець. Вони написали колективну скаргу у міськвиконком з проханням навести лад щодо режиму роботи цього закладу.
З 2009 року цей магазин працює з 06.00 до 24.00. Але, як зазначають жителі, саме опівночі й починається справжнє життя торговельного закладу. Там навіть відбувається заборонена після 23.00 торгівля алкогольними напоями. Постійні крики, сміх, лайка, гучна музика під вікнами людей продовжуються чи не до ранку, а двір будинку перетворився на справжнісінький притон. Батьки, які зранку виводять малюків на прогулянку, біля лавочок натикаються на порожні пляшки, недопалки, використані шприци й, навіть, презервативи.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

СУСПІЛЬНА ДУМКА ОДНОГО ПІД’ЇЗДУ – СУСПІЛЬНА ДУМКА ВСЬОГО МІСТА?
«Редакції газети «Ключ».
10.08.2012 року в №28 у рубриці «Життя й гаманець» вашої газети було розміщено матеріал «А Ви отримали «листи щастя»? Якщо ні, то ви досі неодомофонені», присвячений темі домофонів у багатоквартирних житлових будинках.
Зважаючи, що питання житлово-комунального господарства відносяться до компетенції департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури міської ради, пам’ятаючи минулорічну епопею з питання «супротиву» мешканців житлових будинків щодо влаштування енергозберігаючих дверей з системою домофон та однозначною позицією міського голови Михайла Сімашкевича та заступника міського голови Сергія Бабія із встановлення дверей із домофонами лише за згодою мешканців, - дана публікація викликала бажання з’ясувати: хто ж «підігріває» це питання і чи воно взагалі існує.

ШКОЛА ЖИВЕ ДОТИ, ДОКИ У НІЙ ЛУНАЄ ДИТЯЧИЙ СМІХ
У семи школах району він зник. Сподіватимемося, що не назавжди...

Серпень вже перевалив за середину, а отже саме пора готуватися до школи. А наскільки готова школа до зустрічі з дітьми? Комусь із школярів вона підготувала приємні сюрпризи, а комусь - не дуже.

Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

 ЗА АФРИКАНСЬКОЮ СПЕКОЮ - АФРИКАНСЬКА ЧУМА?
Агровиробники, жителі сіл, зокрема власники підсобного господарства, сьогодні із острахом спостерігають за інформацією щодо розповсюдження вірусу африканської чуми свиней.
Нещодавно ветеринарна служба нашої держави повідомила, що в Запорізькій області зафіксовано захворювання свиней цим надто небезпечним вірусом. Такий розвиток подій загрожує колосальними збитками, починаючи від знищення свиней навколо вогнища захворювання та завершуючи зменшенням продажу м'яса та зерна. Експерти зазначають, якщо нашій державі вдасться обійтися «легким переляком» і вогнище захворювання буде швидко локалізовано та ліквідовано, то втрати селян та загалом економіки будуть незначними. Однак якщо ситуація буде розвиватися за гіршим сценарієм, то вірус пошириться на інші регіони нашої держави.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

БЕЗ АТРАКЦІОНУ – АТРАКЦІОН
Я, Мінаков Дмитро Олександрович, молодий підприємець, звернувся в міськвиконком до заступника міського голови Василя Сукача з проханням дозволити мені відкрити атракціон («Зорбінг») в Старому місті. На моє переконання, цей атракціон сприяв би розвитку Старого міста та поповнював міський бюджет. Заступнику міського голови ця ідея сподобалася. Він сказав, щоб я написав відповідну заяву на ім’я міського голови.
24 квітня 2012 року я написав і подав заяву. Її прийняли. 10 травня я отримав відповідь від першого заступника міського голови Григорія Горшунова, в якій мені дозволялось встановити атракціон. З цією згодою я пішов до директора історичного музею-заповідника Віктора Травінського. Йому теж сподобалась ця ідея. Уклав з музеєм-заповідником договір про оренду території, на якій буде розміщений атракціон. Своїми власними коштами та силами прибрав територію Нової фортеці (Польські вали). Встановив там тимчасовий дерев’яний поміст.

 МІСЬКІЙ РАДІ ПРИМІРЯЮТЬ РОЛЬ РЕЙДЕРА?
Ситуація навколо незавершеного будівництва 6-поверхового 30-ти квартирного житлового будинку, що знаходиться на вул.Пушкінська, 53-а, нині є дзеркальним відображенням усього правового нігілізму, який має місце в Україні.
Цього тижня до нашої редакції звернувся відомий в місті адвокат, депутат міської ради минулого скликання Володимир Бокуліч із фактом, який в нормальній правовій державі викликав лише жах. Ось, що нам розповів Володимир Петрович:
«Згідно із довіреністю, я представляю інтереси Євгена Миколайовича Телесницького. Суть цієї справи полягає в наступному. 26 жовтня 2007 року Євген Телесницький нотаріально посвідчує договір купівлі-продажу незавершеного будівництва 6-ти поверхового 30-ти квартирного житлового будинку, що знаходиться на вул.Пушкінська, 53-а. Інакшими словами, він стає його єдиним та законним власником. Його право власності офіційно зареєстровано Кам’янець-Подільським МБТІ у Реєстрі прав власності на нерухоме майно.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

ХЛІБ КОШТУВАТИМЕ ДОЛАР?
Ситуація щодо ціни на хліб сьогодні набула величезної інтриги. Хлібопекарі чи не в один голос заявляють, що хліб неодмінно подорожчає. Натомість представники влади у відповідь на такі заяви говорять, що підстав для здороження головного атрибуту українського столу немає.
КОМУ Ж ВІРИТИ?
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

«РЕВІЗОР» НЕ ЗОВСІМ КОМПЕТЕНТНИЙ, АЛЕ СМОРОДУ ЦЕ НЕ ЗАВАЖАЄ
На проблему «з бородою» та вічним смородом, здається, звернули увагу у верхах. Але, в результаті виявилося, що так, як вони звернули увагу, то хай би взагалі не знали...
Звернення від депутатів міської та районної рад на ім’я Президента та Прем’єр-міністра щодо проблеми ДП «Довжоцький спиртовий завод» не так давно потрапило до адресатів. Після розгляду, як часто буває, його «косяком» направили на вивчення чиновникам нижчої ланки. Таким чином директиву «спустили» до області. Днями у місто завітала начальник управління харчової промисловості в Хмельницькій області Катерина Алєніна. Разом з начальником агропромислового розвитку РДА Ігорем Гаєм вони відвідали ДП «Довжоцький спиртовий завод», аби на власні очі побачити проблему.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЧИ ТІЛЬКИ СПЕКА ПЕРЕТВОРИЛА ГОЛОВНУ ДОРОГУ В ЛИЖНЮ?
Схоже, що спеку не витримує не лише людський організм, але й інфраструктура, зокрема, дороги. Висока температура, яка накрила наш регіон та і всю державу, завдає значної шкоди.
За декілька тижнів головну автотрасу, що з’єднує наше місто із Хмельницьким та Чернівцями, просто не впізнати. По ній на «низькому» автомобілі не проїхати. А якщо хтось і наважиться на цей відчайдушний крок, то має всі шанси залишити свого залізного коня без днища.

Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

УВАГА! КУПАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО! НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЖИТТЯ!
Утім нам, як Нікулінським зайцям, - все одно!

Літо вже перевалило за середину, а отже попереду нас чекає найкомфортніша оксамитова пора. Не кожен може дозволити собі провести відпустку на морі, а у когось тієї відпустки взагалі влітку немає. Тому вихідні більшість кам’янчан проводять на берегах місцевих річок. І мало хто з них задумується, яку небезпеку приховують у собі каламутні води Кам’янеччини...
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

«ЧОМУ НАС ВИКИДАЮТЬ НА ВУЛИЦЮ?»
На адресу редакції надійшов лист від декількох кам’янчан, стурбованих тим, що їм, як безробітним, у Центрі зайнятості не пропонують роботу за спеціальністю, а за відмову стати двірниками знімають з обліку. Зокрема, в листі зазначено:
«...Чому на біржі безробітним після шести місяців пропонують роботу не за спеціальністю? Якщо людина відмовляється, її після другої відмови знімають з обліку. Співробітники Центру зайнятості пропонують людям, які все життя проробили чи то електриками, чи водіями, чи операторами котелень, йти в двірники або вчитися. За півтора роки до пенсії вчитися?! 
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК


Статті 676 — 690 з 760
Початок | Поперед. | 44 45 46 47 48 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЗРОБИ ДОБРО, ЩЕ Й ВИННИМ ЗАЛИШИШСЯ
ЗРОБИ ДОБРО, ЩЕ Й ВИННИМ ЗАЛИШИШСЯ Життя так влаш­товане, що є люди добрі і злі, є небайдужі й аморфні та прикро, що небайдужі, дієві зазвичай, страждають, бо вони незручні ні для кого.
Минулого тижня мешканець Тімірязєва, 86 вкопав біля бордюру шину і пофарбував її, щоб автівки не заїжджали на зелену зону прибудинкової території. Але сусідам це не сподобалося, бо навпроти під’їзду він постійно ставить машину і понівечив траву. На тому місці навіть утворилася яма, яка наповнюється водою і потім за колесами з багнюкою розвозиться...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.