Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Проблема

У КАНЬЙОН КИНУЛИ СМЕРТЬ
Відтепер у Кам’янці-Подільському розпочинається боротьба з використаними люмінесцентними і енергозберігаючими лампочками, які можуть бути надзвичайно шкідливі.
Нині цих енергозберігаючих лампочок накопичилося дуже багато. І якщо за кордоном у вартість такого енергопристрою входить і його подальша спеціальна утилізація, то у нас цей процес носить хаотичний характер.  Утилізацією таких ламп в Україні займається лише одне підприємство Донецької області.
Дуже добре, що ми навчилися рахувати і втілювати в життя різні сучасні технології, зокрема енергозберігаючі. Але головна небезпека люмінесцентних ламп - їх вміст.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

МИ ТЕЖ КАМ’ЯНЧАНИ, І МИ - НЕ ПРОЗОРІ...
Шановна редакціє газети «КлюЧ»! Хочу через Вашу газету від імені мешканців Білановецької набережної звернутися до міських посадовців і повідомити, що кам’янчани живуть не лише в центрі міста. Ми, як і всі люди, працюємо на благо держави, платимо податки, беремо участь у суспільному житті міста. Але про нас посадовці чомусь не дбають. До речі, зарплату вони отримують з наших відрахувань. Усі дні, поки йшов сніг, я бігала різними інстанціями, щоб нам на Білановецьку набережну хоча б пробили дорогу. Врешті-решт не витримала, найняла трактор, заплатила гроші із власної кишені, і дорогу нам прочистили.

ЯК НЕ ПОЗДИХАЛИ ВІД КІНЦЯ СВІТУ, ТО ХАЙ ПОДУШАТЬСЯ ВІД РЕМОНТУ У ПІД’ЇЗДІ
Ось так говорять майстри, що роблять ремонт у під’їзді будинку №48, що по вулиці Червоноармійська. Самі обнюхані ригають від фарби, а двері в під’їзд зачиняють, щоб часом не простудилися. А те, що діти хворі вдома не мають чим дихати, їм все одно, У них робота.
Навіть, пригрозили, що якщо ми будемо відчиняти двері до під’їзду, то вони будуть фарбувати і 31 грудня.
У горлі першить та душить. Звернулися до санстанції, там сказали що їх (такої структури) вже не існує. Так що гуляй наповну сморід та безлад і нікому за тебе заступитися!

СЕРВІС ПО-ОРІОНСЬКИ
Усі ми зараз переживаємо не кращі часи, адже таке явище, як криза, певною мірою ускладнює життя кожному. Все менше й менше з'являється підстав для свята, особливо, якщо це пов'язано з виробничою діяльністю. Тому, коли така нагода випадає, виникає запитання, де провести захід?
Закладів харчування сьогодні сила-силенна, так би мовити, на різний смак. І коли в нашого колективу з'явилася така потреба, то за порадою знайомих наш вибір упав на кафе «Оріон», яке розмістилося в житловому будинку на розі вулиць Лесі Українки та Драй Хмари.

СНІГОПАД. ТРЕТЯ СЕРІЯ
Минулі вихідні продемонстрували чергову серію серіалу під назвою «Снігопад».
Звичайно, дітям - воля: можна покататися на санчатах, побігати на лижах, погратися у сніжки, будувати снігові фортеці та тунелі, а от для дорожніх та комунальних служб снігопад став справжнім страхіттям.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА / Руслана МЕЛЬНИК

ХТО Ж НАСПРАВДІ СТУКАЄ У ВАШІ ДВЕРІ?
або Чого бояться кам’янчани?
Протягом останніх декількох тижнів нашу редакцію «штурмують» телефонними дзвінками схвильовані кам’янчани. Їх турбують питання про те, що це за люди дзвонять у їхні помешкання, чому розпитують про добробут сім’ї, про дітей, чи останні відвідують дитсадки і школи, чи працюють їхні батьки тощо. Одна жінка, за її словами, на момент таких відвідин відлучилася всього на декілька хвилин у крамницю, а дітей залишила вдома самих. «Тепер у мене відберуть дітей?» - схвильованим голосом запитала вона у нас. Багатьом такі відвідини не до душі через підозрілі погляди сусідів, які чомусь упевнені, що якщо вже з «органів» прийшли розпитувати про дітей, значить у сім’ї не все гаразд.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ГІРШЕ НЕ СТАНЕ. ТА ЧИ СТАНЕ КРАЩЕ?
Реформування медичної галузі поступово докотилося і до району. Вже з нового 2013 року районну медицину чекають карколомні зміни. Та чи сприятимуть ці зміни покращенню надання медичної допомоги селянам? Про це ми запитали головного лікаря Кам’янець-Подільської Центральної районної лікарні Якова Цуглевича.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

 СНІГОПАД. ПОКИ ЩО ДВІ СЕРІЇ
У селах району відчувається дефіцит продуктів харчування
Зважаючи на величезну кількість снігу, яка випала впродовж останніх днів, дехто почав жартувати, що кінець світу наступить не у вигляді всесвітнього потопу, а снігового замету. Як кажуть у таких випадках, у кожному жарті є доля правди.
Синоптики ще за два дні до настання снігопаду попереджали, що нашу державу може зачепить циклон з Балкан, який принесе із собою сильні опади у вигляді снігу. Так і сталося.
Головним чином найбільший сніжний удар припав на три регіони держави – Хмельницьку, Тернопільську та Чернівецьку області. На Хмельниччині ж найбільше опадів прийшлося саме на Кам’янеччину.

Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

УЛЬТИМАТУМ ВІД ГАВРИЛІВЧАН
Цього тижня до нашої редакції звернулося декілька мешканців села Гаврилівці, яких вкрай обурює ситуація щодо постійного відтерміновування підключення газу в їхньому селі. Люди скаржаться, що влада обіцяла їм підключити газ ще до різкого похолодання. Селяни витратили чимало коштів (майже по 15 тисяч гривень з кожного обійстя) на обладнання і оплату роботи працівникам, сподіваючись, що цю зиму зустрінуть у комфорті та теплі. А натомість вони змушені мерзнути, бо не всі забезпечили себе достатньою кількістю дров та вугілля, вірячи обіцянкам про газове благо. Селяни попросили нас надрукувати їхнього листа-звернення, сподіваючись, що високопосадці нарешті почують їх. А якщо ні, то...
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

«МАМО МОЯ, ...НЕ ЗАЛИШАЙ МЕНЕ НІКОЛИ!»
Як живеться заробітчанським дітям?
17-річну Надію мама залишила зовсім маленькою: дівчинці заледве виповнилося 3 рочки. Поки матір заробляла євро в Італії, дитиною опікувався молодший брат заробітчанки (їхні батьки загинули в аварії). Уперше жінка приїхала додому, коли Надійці вже було 7 років. Дитина не впізнала її, навіть підійти не наважувалася. Сяк-так якийсь контакт вдалося налагодити, аж тут минув місяць - заробітчанці час повертатися. Наступного разу мати приїхала через два роки. Час минав. Надійка усвідомлювала, що за кордоном живе її віртуальна мама, яка щотижня телефонує, щомісяця висилає гроші та передачі, але вона зовсім не любить свою доньку. «Якби любила, давно б повернулася, - стверджує нині дівчина. - Чого їй ще бракує? Влітку приїдить у відпуску, покрутиться і знову збирає валізу, бо, мовляв, у Кам’янці немає що робити. Але ж тут живу я, її дитина! Хіба так можна!?»
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ЗАПАХ БАРДИ ЗРУШИЛИ З МЕРТВОЇ ТОЧКИ
Хоча би вийшли на старт усі учасники забігу. Принаймні, так можна охарактеризувати ситуацію навколо знешкодження смороду барди з Довжоцького спиртзаводу.
1 грудня за круглим столом зібралися усі сторони.
Народний обранець Володимир Мельниченко, який отримав від громади міста наказ виборців, разом з секретарем міськради Василем Сенюком згуртували навколо цього «смердячого» питання зацікавлених людей. Цього разу окрім директора Центру інновацій, інвестицій та міжнародних зв’язків НАНУ Володимира Єговкіна, генерального директора словацької компанії Василя Стойки (запропонувала місту нові технології щодо боротьби з бардовідходами та займається комплексною програмою очистки і дезінфікації питної, технічної та стічної вод), директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука, еколога міста Наталії Татаріної, активістів руху проти смороду в місті, завітав на зустріч навіть (!) директор ДП «Довжоцький спиртовий завод» Олексій Мельник.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

ЗАМІСТЬ «ШВИДКОЇ» - «ЕКСТРЕНА»
...Та чи зміниться сума від перестановки доданків?
20 листопада на черговій сесії міськради депутати прийняли рішення про ліквідацію Кам’янець-Подільської міської станції швидкої медичної допомоги.
Такий крок був необхідний для того, щоб до 1 січня перевести цей медичний заклад на баланс області. Про те, що ж то за пертурбації з міською та районною станціями швидкої допомоги, на прес-конференції журналістам пояснювали заступник міського голови Василь Сукач та начальник міського управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк.
Відповідно до Закону України «Про екстрену медичну допомогу» від 5 липня 2012 року та розпорядження голови Хмельницької ОДА «Про організацію системи екстреної медичної допомоги у Хмельницькій області» від 29 жовтня 2012 року, в області створюється Єдиний центр медицини катастроф з надання екстреної медичної допомоги.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

БЕЗ ПРОКУРОРСЬКОГО ДОЗВОЛУ НА КЛАЩОВИЩЕ - ЗАСЬ!
Позаминулого номера ми повідомили вам, що разом з прийняттям нового Кримінально-процесуального кодексу, який набув чинності 19 листопада, почав діяти й новий підхід для проведення судово-медичної експертизи та дозволу на поховання небіжчика (ст.238 КПК «Огляд трупа»). Щодо роз’яснення цього нововведення 15 листопада в Хмельницькому обласному бюро судово-медичної експертизи відбулася спільна координаційна нарада, на якій були присутні співробітники прокуратури, МВС та судмедексперти області. Побував на ній і завідувач Кам’янець-Подільського міжрайвідділення судово-медичної експертизи Володимир Ільницький.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ВОЛОДИМИР АНТОНЮК: «НАМ ВЖЕ НЕМАЄ ЧОГО ВТРАЧАТИ - ПІДЕМО ДО КІНЦЯ!»
16 жовтня у Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про перевезення на таксі та перевезення на замовлення», який ініціювала та розробила ВГО «Українська таксомоторна асоціація». Наразі цей законопроект поки що тільки вивчається у комітетах, але галасу навколо нього чимало. Поки законотворці чешуть лоби, міркуючи, що залишити, а що викинути із запропонованого документа, таксисти в один голос заявляють, що прийняття цього Закону поставить хрест на їхній діяльності: тисячі годувальників родин залишаться без роботи, а їхні сім’ї - без шматка хліба! Та чи настільки страшний вовк, як його малюють? Спробуймо з’ясувати.
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ОПАЛЕННЯ ПІД ЗНАКОМ «Пі»
Тисячі кам’янчан, які користуються централізованою системою опалення, перебувають у розпачі. Місто реально опинилося перед загрозою замерзання. Те, що ми наближаємося до колапсу, стало помітно, коли в останні дні температура повітря почала знижуватися, натомість батареї опалення ставали більш холодними.
Сотні телефонних дзвінків, скарг посипалися на адресу влади та комунального підприємства «Міськтепловоденергія». Люди були обурені тим, що, окрім чергового зникнення гарячої води, зникла звична для цього часу температура батарей опалення.
Автор:  Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ


Статті 676 — 690 з 794
Початок | Поперед. | 44 45 46 47 48 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Інше

Качественные подставки для косметики из пластика. Смотреть в каталоге.
http://promplastic.com/content/29-podstavka-dlya-kosmetiki


 

КОНТРОЛЬ, ЯК КІСТКА В ГОРЛІ
КОНТРОЛЬ, ЯК КІСТКА В ГОРЛІ На 27 році незалежного життя в країні ми нарешті можемо говорити про громадські інституції, як про дієвий механізм контро­лю влади. І нехай останні від цього не в захваті, проте факт існування перших залишається беззаперечним. Якщо тебе критикують чи вказують на недоліки, вмикається інстинкт самозбереження, мовляв, яке твоє псяче діло? Беззаперечно, він має право на існування, але якщо це стосується приватного життя. Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.