Перейти на мобільну версію сайту


29.05.2020

ЗВЕРНЕННЯ ФРАКЦІЇ ВО «БАТЬКІВЩИНА» В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Сьогодні наше місто Кам’янець-Подільський переживає непростий час в умовах карантину. Пандемія, яка охопила світ, змусила всіх посилити засоби безпеки, дотримуватися певних правил, аби убезпечити себе і навколишніх від поширення хвороби COVID-19.

Із кожним днем кількість хворих зростає. А в нашому місті лише за останні кілька днів майже 20 підтверджених випадків коронавірусу. А скільки ще не підтверджених контактних осіб та невизначених хворих.

Незважаючи на це, без дотримання протиепідеміологічних норм 22 травня була скликана сесія міської ради. І це за умови, що коронавірус підтверджено в секретаря міської ради і в працівниці. Замість того, щоб депутатів та чиновників відправити на вимушену самоізоляцію, їх «збирають» на сесію та ще звинувачують у безвідповідальному ставленні до своїх обов’язків та небажанні голосувати за виділення коштів для медиків і навчальних закладів, дитсадків.

Такі звинувачення не інакше, як маніпуляція зі сторони міського голови і його команди та намагання, прикриваючись соціально-важливими питаннями, «підсунути» на розгляд депутатів міської ради деякі одіозні питання, менш нагальні для міста, але потрібні для окремих осіб для вирішення їхніх подальших інтересів.

Фракція ВО «Батьківщина» в Кам’янець-Подільській міській раді офіційно заявляє, що ми завжди стояли і будемо стояти на захисті інтересів медиків та освітян, особливо у такий час. Якщо питання медицини та освіти настільки нагальні, то потрібно не займатися істерією, а варто було на розгляд сесії міської ради винести тільки їх, та провести засідання з дотриманням усіх карантинних вимог – дистанція між присутніми в 1,5 м, забезпечення антисептиками, температурний скринінг та обов’язкова наявність масок.

Замість того, щоб працювати злагоджено, депутатів починають безпідставно звинувачувати та втягувати в брудні політичні ігри. Не думаємо, що зараз час займатися підготовкою до виборів.
У зв’язку з тим що в Кам’янці-Подільському зростає кількість хворих на COVID-19 і основною причиною, на нашу думку, є недостатнє тестування мешканців міста, а ті, що проводяться в обласній лабораторії, від здачі до отримання результатів проходить значний час від 5 до 7 діб. На превеликий жаль, не всі хворі на період очікування результатів самоізолюються. Маємо прикру статистику із працівниками ДП «Заводу точної механіки».

Тому фракція ВО «Батьківщина» в Кам’янець-Подільській міській раді вимагає на період карантину виносити на розгляд сесії міської ради лише нагальні та невідкладні питання. Виділити кошти на закупівлю відповідного лабораторного обладнання для проведення ПЛР тестування. Управлінню охорони здоров’я якомога швидше запустити роботу відповідної лабораторії. Звертаємось до міського голови і депутатів вирішити проблему з тестуванням і поставити на голосування рішення щодо виділення необхідної суми коштів.

Фракція ВО «Батьківщина» 
в Кам’янець-Подільській міській раді.

Теги: ВО "Батьківщина", коронавірус, Олег Ткач, звернення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.