Перейти на мобільну версію сайту


10.08.2020

З ВИБОРАМИ ДО ГРОМАД ВИЗНАЧИЛИСЯ

10Центральна виборча комісія постановою №160 від 8 серпня 2020 року ухвалила проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, які пройдуть 25 жовтня.

У новоутвореному Кам'янець-Подільському районі вибори пройдуть в 15 громадах. У частині ОТГ, де більше 10 тисяч виборців - за пропорційною системою, в решті - за мажоритарною. Голів та депутатів відповідних рад обиратимуть у Гуківській сільській, Гуменецькій сільській, Жванецькій сільській, Китайгородській сільській, Маківській сільській,  Орининській сільській, Слобідсько-Кульчієвецькій сільській, Закупненській селищній, Новодунаєвецькій селищній, Новоушицькій селищній, Смотрицькій селищній, Староушицькій селищній, Чемеровецькій селищній, Дунаєвецькій міській та Кам’янець-Подільській міській територіальній громадах. Отож, у районі обиратимуть двох міських голів, шість селищних голів та сім сільських голів.

Кам'янець-Подільського міського голову та депутатів обиратимуть жителі: м.Кам'янець-Подільський, с.Вільховець, с.Довжок, с.Зіньківці, с.Княгинин, с.Колибаївка, с.Лісківці, с.Нагоряни, с.Острівчани, с.Рихта, с.Смотрич, с.Ходорівці, с.Червона Чагарівка.

Дунаєвецького міського голову та депутатів обиратимуть жителі: м.Дунаївці, с.Антонівка, с.Велика Кужелева, с.Велика Побійна, с.Великий Жванчик, с.Вихрівка, с.Воробіївка, с.Ганнівка, с.Гірчична, с.Голозубинці, с.Городиська, с.Гута-Блищанівська, с.Гута-Яцьковецька, с.Дем'янківці, с.Держанівка, с.Дубинка, с.Заголосна, с.Залісці, с.Заставля, с.Зеленче, с.Іванківці, с.Катеринівка, с.Кривчик, с.Ксаверівка, с.Лисець, с.Ліпини, с.Мала Кужелівка, с.Мала Побіянка, с.Малий Жванчик, с.Миньківці, с.Млаки, с.Мушкутинці, с.Нестерівці, с.Панасівка, с.Пільний Мукарів, с.Притулівка, с.Рахнівка, с.Рачинці, с.Руда-Гірчичнянська, с.Сивороги, с.Синяківці, с.Січинці, с.Слобідка-Гірчичнянська, с.Сокілець, с.Соснівка, с.Степок, с.Трибухівка, с.Чаньків, с.Чимбарівка, с.Ярова Слобідка, с.Яцьківці.

Староушицького селищного голову та депутатів обиратимуть жителі: смт Стара Ушиця, с.Гораївка, с.Грушка, с.Гута-Чугорська, с.Каштанівка, с.Крушанівка, с.Липи, с.Лисківці, с.Лучки, с.Нефедівці, с.Подільське, с.Рункошів, с.Чабанівка.

Чемеровецького селищного голову та депутатів обиратимуть жителі: смт Чемерівці, с.Андріївка, с.Антонівка, с.Бережанка, с.Біла, с.Велика Зелена, с.Вигода, с.Вишневе, с.Вишнівчик, с.Вікторівка, с.Гайове, с.Демківці, с.Діброва, с.Драганівка, с.Жердя, с.Завадівка, с.Залісся, с.Залуччя, с.Зарічанка, с.Збриж, с.Кормильча, с.Кочубіїв, с.Красноставці, с.Криків, с.Кугаївці, с.Летава, с.Мала Зелена, с.Михайлівка, с.Нова Гута, с.Нове Життя, с.Почапинці, с.Ружа, с.Садове, с.Свіршківці, с.Слобідка-Скрипчанська, с.Слобідка-Смотрицька, с.Сокиринці, с.Степанівка, с.Теремківці, с.Хропотова, с.Чагарівка, с.Черче, с.Чорна, с.Шидлівці, с.Юрківці, с.Ямпільчик.

Смотрицького селищного голову та депутатів обиратимуть жителі: смт Смотрич, с.Балин, с.Балинівка, с.Криничани, с.Лисогірка, с.Михівка, с.Ріпинці, с.Рудка, с.Стара Гута.

Новоушицького селищного голову та депутатів обиратимуть жителі: смт Нова Ушиця, с.Антонівка, с.Балабанівка, с.Березівка, с.Борсуки, с.Браїлівка, с.Бучая, с.Вахнівці, с.Виселок, с.Вільховець, с.Глибівка, с.Глибочок, с.Глібів, с.Губарів, с.Гута-Глібівська, с.Джуджівка, с.Жабинці, с.Заборознівці, с.Загоряни, с.Заміхів, с.Зелені Курилівці, с.Іванівка, с.Іванківці, с.Івашківці, с.Капустяни, с.Каскада, с.Косиківці, с.Кружківці, с.Куражин, с.Куча, с.Любомирівка, с.Мала Стружка, с.Мала Щурка, с.Маціорськ, с.Миржіївка, с.Нова Гута, с.Новий Глібів, с.Отроків, с.Песець, с.Пижівка, с.Пилипи-Хребтіївські, с.Пилипківці, с.Рудківці, с.Садове, с.Слобідка, с.Слобода, с.Соколівка, с.Ставчани, с.Стара Гута, с.Струга, с.Тимків, с.Філянівка, с.Хворосна, с.Хребтіїв, с.Цівківці, с.Шебутинці, с.Шелестяни, с.Щербівці, с-ще Загродське.

Новодунаєвецького селищного голову та депутатів обиратимуть жителі: смт Дунаївці, с.Варварівка, с.Гамарня, с.Гута-Морозівська, с.Лошківці, с.Малий Карабчіїв, с.Маліївці, с.Міцівці, с.Морозів, с.Підлісний Мукарів, с.Слобідка-Маліївецька, с.Списівка, с.Ставище, с.Тернова, с.Тинна, с.Томашівка, с.Удріївці, с.Харитонівка.

Закупненського селищного голову та депутатів обиратимуть жителі: смт Закупне, с.Боднарівка, с.Вівся, с.Вільхівці, с.Голенищеве, с.Гусятин, с.Дубівка, с.Івахнівці, с.Йосипівка, с.Кузьминчик, с.Кутківці, с.Лисогірка, с.Романівка, с.Рудка.

Гуменецького сільського голову та депутатів обиратимуть жителі: с.Абрикосівка, с.Великозалісся, с.Вербка, с.Голосків, с.Гуменці, с.Дубинка, с.Думанів, с.Залісся Друге, с.Карачківці, с.Киселівка, с.Колубаївці, с.Корчівка, с.Лисогірка, с.Малозалісся, с.Нігин, с.Привороття Друге, с.Пудлівці, с.Слобідка-Гуменецька, с.Супрунківці, с.Тернавка, с.Улянівка, с.Цикова, с-ща Сахкамінь.

Слобідсько-Кульчиєвецького сільського голову та депутатів обиратимуть жителі: с.Баговиця, с.Боришківці, с.Велика Слобідка, с.Врублівці, с.Зубрівка, с.Калиня, с.Кам'янка, с.Княжпіль, с.Кульчіївці, с.Мала Слобідка, с.Мукша-Китайгородська, с.Оленівка, с.Панівці, с.Слобідка-Кульчиєвецька, с.Станіславівка, с.Суржинці, с.Тарасівка, с.Устя, с.Фурманівка, с.Цвіклівці Другі, с.Цибулівка, с.Шутнівці, с.Яруга.

Орининського сільського голову та депутатів обиратимуть жителі: с.Адамівка, с.Добровілля, с.Залісся Перше, с.Кадиївці, с.Кізя, с.Ніверка, с.Нововолодимирівка, с.Оринин, с.Параївка, с.Підпилип'я, с.Подоляни, с.Привороття, с.Ріпинці, с.Суржа, с.Теклівка, с.Чорнокозинці, с.Шустівці.

Китайгородського сільського голову та депутатів обиратимуть жителі: с.Броварі, с.Вихватнівці, с.Гелетина, с.Демшин, с.Дерев'яне, с.Калачківці, с.Китайгород, с.Колодіївка, с.Ленівка, с.Патринці, с.Привітне, с.Рогізна, с.Субіч.

Жванецького сільського голову та депутатів обиратимуть жителі: с.Бабшин, с.Брага, с.Вільне, с.Вітківці, с.Гаврилівці, с.Гринчук, с.Жванець, с.Завалля, с.Збруч, с.Ісаківці, с.Каветчина, с.Кізя-Кудринецька, с.Кудринці, с.Ластівці, с.Малинівці, с.Межигір, с.Мілівці, с.Руда, с.Слобідка-Малиновецька, с.Слобідка-Рихтівська, с.Сокіл, с.Цвіклівці Перші, с.Червона Діброва.

Маківського сільського голову та депутатів обиратимуть жителі: с.Блищанівка, с.Маків, с.Михайлівка, с.Слобідка-Балинська, с.Слобідка-Залісецька, с.Слобідка-Рахнівська, с.Чечельник, с.Шатава.

Гуківського сільського голову та депутатів обиратимуть жителі: с.Бурти, с.Гуків, с.Долинівка, с.Жабинці, с.Мала Бережанка, с.Мар'янівка, с.Пукляки, с.П'ятничани.

Щодо виборів до районних рад, то в цьому питання ситуація поки що не визначена. ЦВК звернулася до профільного Комітету Верховної Ради України і Міністерства розвитку громад та територій України щодо призначення перших виборів депутатів районних рад на 25 жовтня 2020 року. На думку Комісії, на сьогодні залишається певна правова невизначеність щодо призначення перших виборів депутатів районних рад.

Теги: вибори-2020, громади

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.