Перейти на мобільну версію сайту


12.08.2020

Є КОМУ РАХУВАТИ ГОЛОСИ

Центральна виборча комісія утворила та сформувала склад 
532 територіальних виборчих комісій.

O9Розглянувши відповідні подання місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, Комісія утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України.
Отож, хто рахуватиме голоси в місті та районі?

Кам’янець-Подільська міська територіальна виборча комісія. Голова комісії – Данилишина Наталія Василівна ("СЛУГА НАРОДУ"). Заступник голови комісії – Хімяк Олена Миколаївна ("Солідарність жінок України"). Секретар комісії – В’юнова Людмила Іванівна ("ГОЛОС").
Члени комісії: Белінський Віталій Миколайович ("ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"), Беркута Світлана Вікторівна ("СЛУГА НАРОДУ"), Дехтієвська Олена Дмитрівна ("ДОВІРЯЙ ДІЛАМ"), Добровольський Марк Ігорович ("За Майбутнє"), Дражньовська Наталія Василівна ("РУХ ЗА РЕФОРМИ"), Дрозд Юлія Вікторівна ("Свобода"), Загоруйко Валентина Опанасівна ("Батьківщина"), Мосьондз Ігор Володимирович ("ГОЛОС"), Остафійчук Тетяна Володимирівна ("ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"), Охота Борис Борисович ("ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"), Підскоцький Олег Іванович ("ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"), Стремедловська Людмила Іванівна ("НОВА ПОЛІТИКА"), Трасіух Сергій Володимирович ("Батьківщина"), Хоменчук Людмила Василівна (Ліберальна партія України), Ялоха Станіслав Йосипович ("Наш край").

Кам’янець-Подільська районна територіальна виборча комісія. Голова комісії – Іванов Геннадій Павлович ("Солідарність жінок України"). Заступник голови комісії – Слиз Ярослав Анатолійович ("ГОЛОС"). Секретар комісії – Фабіянська Тетяна Михайлівна ("СЛУГА НАРОДУ").
Члени комісії: Безродна Майя Олександрівна ("ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"), Варік Ольга Євтихіївна ("ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"), Гаврилюк Валентина Олександрівна ("За Майбутнє"), Гаврилюк Іоланта В’ячеславівна ("ВІДРОДЖЕННЯ"), Гайка Тетяна Євгенівна ("КОМАНДА ДНІПРА"), Грушанський Олександр Іванович ("СЛУГА НАРОДУ"), Драган Іван Олександрович ("РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"), Ільчишин Іван Іванович ("ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"), Кармаш Ірина Вікторівна ("СЛУГА НАРОДУ"), Ковальська Оксана Михайлівна ("ГОЛОС"), Мазурчак Микола Миколайович ("Батьківщина"), Малахов Дмитро Васильович ("ОШУКАНІ УКРАЇНЦІ"), Овчарук Ольга Дмитрівна ("ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"), Ткачук Лариса Михайлівна ("Батьківщина"), Шумляковська Галина Петрівна ("ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ").

Теги: вибори-2020, склад виборчих комісій

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.