Перейти на мобільну версію сайту


05.10.2012

ВІД УСПІХУ ЛЮДИНИ – ДО УСПІХУ КРАЇНИ

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко 3 жовтня завітав на Хмельниччину, в рамках всеукраїнського туру. В ході зустрічей Віталій Кличко охоче поспілкувався з виборцями Кам’янець-Подільського, Дунаєвець, Староконстянтинова та обласного центру, а також представив програму партії: «Від успіху людини – до успіху країни».
- Покращити життя в державі можливо лише за умови запровадження прозорих і єдиних правил для всіх, – переконаний _MG_5246.jpgВіталій Кличко. – Адже тотальна корупція у всіх сферах створює умови збагачення лише певної групи людей, в той час, як пересічний громадянин знаходиться на межі прірви. Вирішення цієї болючої проблеми єдине – повна люстрація влади. Для цього в нас є п’ять УДАРів: по бідності, корупції, безвідповідальності влади, нерівності та по безправ’ю місцевих громад.
Партійці переконані, що потрібно мінімізувати взаємодію громадянина з чиновником та створити умови, за яких використання адмінресурсу ними буде неможливим.
- Потрібно змінити якість політики, – запевнив Віталій Кличко. – Перш за все, це принципи, яким відповідають і за якими діють самі політики. Адже в Україні склалася традиція закритої, підкилимної політики. Коли б’ють у спину, брешуть у очі і думають виключно про свій інтерес. Коли понад усе бояться людей, бояться постати перед оцінкою і судженням громадян. Ми стверджуємо, що політика може бути відкритою.
У ході свого візиту Кличко наголосив, що діюча влада дискредитувала себе в очах виборців, і запевнив, що в майбутньому парламенті з такими поличним силами УДАР не працюватиме. Він зауважив також, що й у чесності підрахунку голосів є великі сумніви. Особливо, зважаючи на те, що до окружних та дільничних виборчих комісій «проштовхують» тільки представників провладної партії або політичних сил, що є її сателітами.
Кличко переконаний, що в програмі партії окреслені цілком реальні й досяжні цілі, а УДАР впевнено крокує до перемоги самостійною і самодостатньою командою.
- Наша ціль – реалізовувати інтереси більшості, а не купки людей, а першочергове завдання – подолати тотальну корупцію! – заявив Віталій Кличко. - Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Політична реклама

Теги: Василь Товкайло, вибори-2012, Віталій Кличко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.