Перейти на мобільну версію сайту


05.10.2012

ВІД ЧОРНОЇ МАГІЇ ДО ЧОРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

На кону поставлено все: душа, совість, порядність. Головне, будь-яким чином перемогти. Засоби виправдовують ціль.
Про неймовірні речі, які творяться в окружній виборчій комісії, говорено переговорено. Бажання більшості членів ОВК підім’яти під себе і під «того хлопця» закон виходять за всі реальні межі. Але й цього, як виявилося, замало. Адже навіть за таких обставин перемога далеко не в їхній кишені. Це вони добре усвідомлюють. Дійшло навіть до такого: щоб вивести з рівноваги членів комісії та голову ОВК, які відстоюють право громади на чесні вибори і чесний підрахунок голосів, у кабінетах комісії з’являються якісь елементи «чорної магії»: волосся та хрести із солі й землі, спалені свічки тощо.ярема 1.jpg
Усе це вкотре доводить твердження, що влада боїться чесних виборів і здатна йти на будь-які маніпуляції, аби лишень отримати перемогу.
Цих людей можна критикувати, звинувачувати у недотриманні слідувати закону Божому та земному, але найкраще у цій ситуації, - помолитися за них. Щоб їхні помисли та душа звільнилися від полону гніву, заздрощів та користолюбства. Наша молитва не лише врятує їх, але й врятує їхніх дітей, онуків та правнуків.
Потрібно усвідомлювати, що там, де гріх, там і зло. І тільки щиросердне каяття дозволить врятувати себе та наступні покоління.
Та на «чорній магії» влада не зупинилася. Слідом за цим пішли «чорні технології».
ярема2.JPGНа початку цього тижня на проспекті Грушевського з’явився «фальшивий» намет із символікою об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина». Молоді люди, нічого не відаючи, яким дали, а, можливо, і не дали кілька гривень, роздавали компрометуючі газети на лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко. Також біля намету поставили плакат, на якому було написано, що саме тут здійснюється збір підписів на відкликання єдиного кандидата від об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Ростислава Яреми. От тільки чомусь ніхто не поспішав брати газети та ставити свій автограф. Люди стомилося від брехні та чорноти.
Не стало несподіванкою, що навколо цього намету метушився та знімкував відомий «політик і бізнесмен» пан Гільовський. А от отримав дозвіл на встановлення намету «відданий патріот і прихильник» Юлії Тимошенко, бувший член її партії, Станіслав Сімаковський. Для чого він це робить відомо тільки йому, тому що бувшим однопартійцям якихось чітких пояснень він дати так і не зміг.
До виборів залишається менше місяця, і владу та провладних кандидатів сильно непокоїть різке зниження їхніх рейтингів. Аби якось цьому зарадити, вони готові на все. От тільки вони забувають, що людей, їхню віру та душу, вони не зможуть купити.

Політична реклама


Теги: Ростислав Ярема, вибори-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.