Перейти на мобільну версію сайту


18.03.2016

У ТРАВНІ ОБЕРУТЬ ЩЕ ШІСТЬОХ СТАРОСТ

До виборів старост дозріли і Китайгородська та Колибаївська сільські ради об’єднаної територіальної громади. Як повідомив сільський голова Китайгородської ОТГ Юрій Безродний, на сесії сільської ради, яка пройшла на початку березня, було прийнято рішення провести перші вибори 15 травня. Наразі необхідні документи та план заходів має затвердити ЦВК.

Китайгородська громада обиратиме п’ять старост. Старостуватимуть у с.Рогізна; сс.Калічківці і Субіч; сс.Демшин і Патринці; с.Колодіївка; сс.Дерев’яни, Бровари, Гелетина і Привітне.

- Щойно ЦВК завтердить дату, будемо готуватись до виборів, - каже Юрій Безродний. - Наразі селяни вже думають, кого обрати старостою в те чи інше село.

Жителі Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади прийдуть на вибори 29 травня. За словами очільника громади Михайла Желізника, тут обиратимуть лише одного старосту, який куруватиме села Ходорівці, Островчани та Княгинин.

Наразі на офіційному сайті ЦВК можна ознайомитися із планом заходів із виборів старост, запланованих на 15 та 29 травня.

Теги: вибори старост, вибори-2016

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.