Перейти на мобільну версію сайту


19.01.2021

У СЕСІЙНУ ЗАЛУ ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ ТАК І НЕ ПУСТИЛИ

Питання обрання секретаря міської ради в Кам’янці-Подільському 18 січня вкотре піднялося низкою депутатів, які ініціювали проведення сесії. Звернення було офіційно оприлюднене, але чинна влада так і не відреагувала на нього у законом визначений спосіб. Натомість були зачинені двері до сесійного зали міської ради, супротив щодо відкриття пресцентру. Фактично міський голова здійснив дії по перешкоджанню роботі депутатам міської ради. 
19-мельнич.jpg
Робота була запланована на 10:00, 18 січня, але так і не відбулася. Причина, чому депутати не змогли потрапити до сесійної зали – немає ключів. Ініціативна група з депутатів та громади не знайшли порозуміння з відділом обслуговування міської ради і були вимушені звернутися до міського голови особисто, що викликало шквал незадоволення. Депутатів та їх позицію були вимушені вислухати, але з хвилею негативних емоцій і перешкоджань. 

Своєю нахабною поведінкою мер демонстрував, що йому байдуже до того, що він порушує закон. 
Депутат Сергій Самсонюк був обурений тим фактом, що його звернення під час сесійної роботи не беруться до уваги, не проводяться роз’яснення та відчувається повна відсутність діалогу між міським головою і депутатами. Михайло Посітко на це звернення не зреагував, а сказав, що депутати, які прийшли, йому заважають працювати. Депутати Василь Кобильник, Михайло Желізник, Юрій Нестеровський наголосили Михайлу Володимировичу, що міська рада – це не приватне підприємство, а він міський голова, а не генеральний директор. Після такого діалогу депутати виявили бажання поспілкуватися з місцевою пресою, але й тут був супротив. Якби не громадські діячі, то пресцентр так і не відкрили. 

Депутати висловилися чітко. Найперше це те, що за весь період існування міської ради такої зневаги і неповаги не бачили.  Також депутати вказали, що в діях міського голови вбачають дії, які підпадають під ч.1 ст.351 Кримінального кодексу України - перешкоджання діяльності депутата міської ради. 

Для того, аби був позитивний результат від роботи, для якої всі сидять в сесійній залі, має бути конструктив з обох сторін. Керівник міста має бути, насамперед, господарником і дбати про розвиток міста. Зокрема, Михайло Желізник, як керівник Колибаївської ОТГ, яку приєднали до міста, сказав: «Жодне питання, яке стосується не лише кадрової політики, а й життєдіяльності міста, не має бути прийнято силою. Міський голова має розуміти, що він є нинішня влада, а не опозиція. І рішення мають прийматися обґрунтовано і виважено, незважаючи на партійні приналежності. Люди не мають бути розділені на категорії. Вони для міської влади мають бути всі однакові».

До такого висловлення позиції, напевно, спонукав той факт, що «за досягнення» перед громадою Михайло Посітко отримує понад 50 тис.грн. заробітної плати, а пропрацювавши три дні водій Михайла Володимировича отримав 13-ту зарплату.

Чи розуміє мер, що він систематично почав порушувати закон і регламент, покаже час, але за час його мерства досягнень для громади від його роботи - нуль. Не маючи управлінського досвіду, він виглядає доволі безпорадно й не здатний організувати ні роботу виконкому, ні депутатського корпусу.

Теги: сесія міської ради, Михайло Посітко, Сергій Самсонюк, Василь Кобильник

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.