Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2019

СВОБОДА СЛОВА НА ICTV З ЮЛІЄЮ ТИМОШЕНКО ВІДКРИЛА ЇЇ БАЧЕННЯ ЗМІН У ДЕРЖАВІ

ЮляКількість охочих поборотися за президентське крісло є абсолютним рекордом за всю історію виборів в Україні. Претенденти на посаду Глави держави почали активно діяти. Що пропонуватимуть кандидати? Чи кожен з них матиме план дій по виведенню країни із затяжної кризи та війни? І чи всі з них готові відкрито озвучувати свої наміри?

Проте є кандидати, які ще до офіційного старту виборчої кампанії розпочали відкрито та конкретно давати відповіді на ті запити в суспільстві, що наразі існують. Черговий раз публічно виступила лідер президентських рейтингів Юлія Тимошенко. У своїй промові в ефірі політичного шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV лідер «Батьківщини» коротко та доступно представила основні тези «Нового курсу», який розроблявся сотнею провідних фахівців: економістів, правників, військових експертів. 

Юлія Тимошенко акцентувала увагу на необхідності забезпечення гідного рівня життя для українців. Зокрема, вона зауважила на необхідності введення обов’язкової страхової медицини. Ця давно розповсюджена у європейському світі практика дозволить громадянам отримувати якісне лікування та медикаменти, незалежно від матеріального становища.

Крім того, Юлія Тимошенко запевнила, що ціни на газ цілком можливо знизити, адже власного природнього газу Україні вистачає для забезпечення ним населення та підприємств.

Також лідер партії «Батьківщина» розповіла і про те, яким чином можна вирішити проблему масової міграції людей за кордон. Нею було представлено практику мікрофінансування замість кредитування під непосильні відсотки, що дозволить українцям започаткувати власну справу.

Але, на мою думку, найголовніше, що наразі прозвучало із вуст лідера партії «Батьківщина» – це необхідність не допустити міжконфесійних конфліктів. На превеликий жаль, вони можуть бути ймовірними через те, що на сьогодні доволі сакральна для народу тема все більше стає елементом жорстокої політичної гри та маніпуляцій. Наразі стає все більше і більше штучно створених роз’єднуючих факторів і це прикрі реалії…

Проте, є надії, що ми зможемо об’єднатися навколо них, а не проти...

Владислав ДЗІВІДЗІНСЬКИЙ, політолог.


Теги: Владислав ДЗІВІДЗІНСЬКИЙ про виступ Тимошенко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.