Перейти на мобільну версію сайту


01.04.2020

РУКИ НЕ ДОХОДЯТЬ - ОТРИМУЙ ПРАПОРЕЦЬ

Цьогоріч кампанію електронного декларування 2020 продовжили до 1 червня. Але вже сьогодні на сайті НАЗК можна знайти декларації, вчасно подані народними обранцями. Хтось із декларантів перестраховується, щоб не отримати штраф, а хтось тягне до останнього, в результаті заробляючи штрафні "червоні прапорці".

01.jpeg Червоний прапорець уже встиг заробити і нинішній народний депутат по 193-му округу Ігор Марчук, який вчасно не подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Нагадаємо, це потрібно було зробити у 10-денний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку.

 На початку року нардеп задекларував отримання девідендів від ТОВ "Муравей-Україна" у розмірі 615 695 грн. Проте "забув" у відповідний термін задекларувати придбання частки в уже згаданій компанії в розмірі 10%, вартість якої склала 569971 грн. За даними сайту www:youcontrol.com.ua Ігор Марчук наразі володіє 70% ТОВ "Муравей-Україна".

Про решту статків народного обранця наразі невідомо, хоч Ігор Петрович мав би подати декларацію одразу після того, як став народним депутатом. Але, як він пояснював нашим колегам журналістам, до цього процесу в нього руки не доходять.

Отож, щоб не отримувати "червоні прапорці", нагадуємо: 17 березня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», згідно з якими у 2020 році продовжено до 1 червня термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення.
Крім того, суб’єкти декларування, які у період до 1 червня 2020 року не мали можливості подати декларацію перед звільненням або повідомлення про суттєві зміни у майновому стані у зв’язку із встановленням на території їх проживання карантинно-обмежувальних заходів, звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання такої декларації чи повідомлення у зазначений період.

Теги: Ігор Марчук, народний депутат, декларація

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.