Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2012

РОЗКОЛУ ОПОЗИЦІЇ НЕМАЄ. Є ПРОВОКАЦІЯ

За словами лідера міського осередку ВО «Батьківщина» Сергія Акимовича, саме такий висновок напрошується після заяви тепер уже колишнього «бютівця» Станіслава Сімаковського.
Нагадаємо, минулого тижня депутат міської ради член ВО «Батьківщина» Станіслав Сімаковський скликав прес-конференцію. На ній депутат міської ради заявив, що однопартійці та виборці обурені фактом висунення кандидатом у народні депутати від об’єднаної опозиції по №193 одномандатному виборчому округу Ростислава Ярему. Як аргумент бют.jpg«бютівець» навів факти, що Ростислав Тарасович не є членом жодної політичної сили, яка ввійшла до складу об’єднаної опозиції, що він нібито негативно ставився до «Батьківщини», перебуваючи на посаді голови райдержадміністрації, знаходиться в родинних стосунках з деякими членами уряду Азарова тощо.
Зважаючи на це, пан Сімаковський звертається до Юлії Тимошенко, аби та посприяла скликанню позачергового з’їзду об’єднаної опозиції, на якому було би ухвалено рішення про відкликання Ростислава Яреми як кандидата у народні депутати. Цю ініціативу підтримав і голова громадської організації «Ніхто крім нас» Олег Гільовський.
бют (1).jpgНа такі дії «бютівця» не міг не відреагувати лідер цієї політичної сили в місті Сергій Акимович. На початку цього тижня він скликав прес-конференцію, на яку прийшли і пан Сімаковський, і пан Гільовський.  
У першу чергу, Сергій Георгійович повідомив, що наприкінці минулого тижня відбулося засідання бюро міського осередку ВО «Батьківщина», на якому розглядалася поведінка депутата міської ради, члена партії Станіслава Сімаковського. У зв’язку із порушенням Статуту партії, пана Сімаковського було одностайно виключено із ВО «Батьківщина» .
- Це звернення пана Сімаковського є його особистою думкою і не більше. Такі заяви носять провокаційний характер і не мають нічого спільного з реальністю. Нікому не вдасться посіяти розбрат у рядах опозиції.
Прикриваючись ім’ям Тимошенко, пан Сімаковський вирішує власні сімейні питання. Ви запитайте у нього, скільки разів він брав участь в акціях на підтримку Юлії Володимирівни? Скільки разів їздив до столиці, аби підтримати Тимошенко? Жодного. Це підло й нечесно, якщо не вдаватися до більш гострих слів, - зазначив лідер міського осередку «Батьківщини» Сергій Акимович.
Також Сергій Георгійович відмітив, що процес об’єднання дуже складний. І цей рух один назустріч одному, а не навпаки.
- Заради нашої країни, заради того, аби здолати цей режим, ми повинні відкласти на другий план власні амбіції. В нас є кандидат, якого ми повинні підтримати і зробити усе для його перемоги, - додав керівник міського осередку ВО «Батьківщина».
Такі заяви та демарші Сергій Акимович схильний розцінювати, як своєрідне очищення опозиції від людей, що не змогли втриматися перед спокусами, залякуваннями з буку представників влади.
- Це природній процес. Хоча дії цих людей виглядають ганебними та неетичними, - заявив Сергій Георгійович.
Він не виключає, що до кінця виборів один-два члени опозиції можуть вдатися до подібних заяв та дій, але вони тільки знищать себе, а не кандидата від опозицію чи саму опозицію.

Політична реклама

Теги: вибори-2012, Сергій Акимович, Ростислав Ярема

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.