Перейти на мобільну версію сайту


17.02.2017

ПРИЙНЯЛИ ПРОГРАМИ, ГОВОРИЛИ ПРО БЕЗПЕКУ

14 лютого пройшла позачергова сесія міської ради. На порядок денний було винесено лише 6 питань. 

Депутати затвердили програми «Теплий дім» та «Комплексну програму взаємодії регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькі області та Камянець-Подільської міської ради, її виконавчих органів щодо реалізації державної політики в сфері надання адміністративних послуг на 2017 рік». А також про відшкодування різниці між розміром ціни тарифу на послуги комунальних підприємств.

Було внесено зміни до бюджету на 2017 рік. Народні обранці підримали виділення на управління освіти і науки 3,1 млн грн на забезпечення стовідсоткової потреби на виплату заробітної плати педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів; 1 млн грн - на придбання меблів, обладнання та спортивного інвентарю в установи і заклади освіти; 555 тис. грн - капітальний ремонт даху ліцею, покрівель будівель НВК №9, ДНЗ №1 та фасаду із заміною віконних блоків; 500 тис. грн - капітальний ремонт покриття подвір’я ЗОШ №12 і вимощення навкруги будівлі та тротуарів ДНЗ №12; 355 тис. грн - капітальний ремонт системи теплопостачання і водовідведення ДНЗ №2, ДНЗ №18, ДНЗ №30; 400 тис. грн – реконструкція частини будівлі ПНВО під спортивний зал для скелелазіння на вул.Огієнка, 35а; 130 тис. грн - капітальний ремонт приміщення філії ДЮСШ №2 та 155 тис. грн – на придбання дитячих ліжок для садочків і шкільних парт та стільців для ЗНЗ.

На управління охорони здоров’я також передбачено 3 млн 870 тис. грн. Із цієї суми 1020 тис. грн - на придбання медичного обладнання для надання невідкладної допомоги міській лікарні №1; 1 млн грн – на придбання медичного обладнання для перинатального центру; 240 тис. грн - на придбання комп’ютерної техніки для амбулаторій сімейної медицини; 500 тис. грн – на реконструкцію приміщення міської поліклініки №1 по вул.Франка під розміщення лікувального діагностично-консультативного центру. Окремо додатково виділено 105 тис. грн на програму «Організація відпочинку та оздоровлення дітей Кам’янця-Подільського на 2013-2017 роки» та більше 461 тис. грн – на програму «Соціального захисту Кам’янця-Подільського на 2017-2021 рр.».

Також закладено кошти на поточний ремонт по об’єктах музею – 149 тис. грн, і на грошову допомогу чемпіону Паралімпійських ігор з футболу Віталію Трушеву – 60 тис. грн (зазначимо, що нещодавно було прийнято Положення, яке передбачає виплату стипендій кращим спортсменам і переможцям змагань Олімпійських та Всесвітніх ігор).

Також виділено фінансування на реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану пам’яток башта Водяна (159 тис. грн) та Кушнірської башти (379,2 тис. грн).

Розглянуто розподіл перехідних залишків коштів за минулий рік і на департамент ЖКГ. Депутати підтримали виділення грошей на капітальні ремонти покрівель (950,8 тис. грн), ліфтів, які відпрацювали 25 років (2 млн грн), тротуарів (700 тис. грн), внутрішньодворових проїздів (1 млн грн), мереж вуличного освітлення (200 тис. грн), автобусних зупинок (200 тис. грн), доріжок парку Героїв Євромайдану (1 млн грн), дитячих майданчиків (200 тис. грн), спортивних майданчиків (500 тис. грн), парків і скверів (200 тис. грн), оглядових майданчиків (100 тис. грн).

На будівництво громадських вбиралень передбачено 300 тис. грн, заміну газового устаткування в квартирах малозабезпечених громадян – 100 тис. грн, здійснення капітального ремонту житла, яке належить дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа - 100 тис. грн.

Окрім того, депутати погодили додаткові видатки в розмірі 112 тис. грн на Програму розвитку малого та середнього підприємництва в місті.

Наостанок народні обранці погодилися направити звернення до Голови СБУ, Генерального прокурора та Міністерства внутрішніх справ щодо криміногенної ситуації в місті. У ньому йдеться, зокрема, про те, що вони стурбовані високим рівнем злочинності в місті та замахом на життя депутата міськради.

До слова було запрошено начальника поліції Бориса Сушицького, який розвіяв міфи щодо криміногенної ситуації та повідомив, що спалений автомобіль депутата - це не інакше, як пошкодження майна, яке кваліфікується за ч.2 ст.194 ККУ. Наразі проводяться необхідні експертизи, які встановлять істину. Більшість депутаті проголосувала за те, щоб звернення направити.

А 16 лютого відбулася ще одна позачергова сесія з одним питанням порядку денного щодо перегляду окремих ставок плати за землю. З цього приводу звернулися до міського голови підприємці, адже за останні два роки плата за землю виросла в понад 2 рази. Особливо зростання відчувається в цьому році. В окремих випадках плата за землю виросла в порівнянні з 2016 роком на 100-130%.

Враховуючи підвищення розміру мінімальної зарплати та пов’язані з цим обов’язкові виплати, такий значний ріст обов’язкового платежу, яким є орендна плата за землю, призводить до збільшення навантаження, у першу чергу, на ті підприємства та фізичні особи, які ведуть свою діяльність прозоро та відкрито, не виводячи свої доходи «в тінь».

Міська рада в межах своїх повноважень може встановлювати розмір орендної плати. Для зменшення фінансового тягаря необхідно переглянути ці ставки в бік зменшення. Оскільки таке рішення повязане з регуляторною процедурою, підприємці просили не відкладати її та негайно скликати позачергову сесію для розгляду цього надто важливого питання. Депутати проголосували «За».

До народних обранців звернувся і голова правління ПАТ «Гіпсовик» Володимир Постовий. Володимир Ілліч занепокоєний ситуацією, яка склалася в економіці міста, зокрема тиску на підприємства. Через чиїсь чвари довелося призупинити роботу кар’єру і 21 працівника звільнити з роботи. Тому необхідно всім разом працювати над розвитком підприємств.Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.