Перейти на мобільну версію сайту


03.07.2020

ПРОБЛЕМУ ВИРІШИЛИ. ЧЕКАЄМО ВІДКРИТТЯ

Скільки себе пам’ятаю, галузь спорту для мене була особливо привабливою. Я з надзвичайною повагою завжди ставився до наших українських спортсменів, їхніх тренерів. Завжди з гордістю розказую про спортивні здобутки наших кам’янчан. 

Адже з самого дитинства і по сьогодні я впевнено можу сказати, що спорт виховує, насамперед, законослухняність, дисципліноване ставлення до свого тіла, розпорядку життя. Він вчить взаємодіяти з іншими людьми, дружити, конкурувати за правилами, співпрацювати. Спорт стає джерелом радості, спілкування і досвіду. Він відволікає від шкідливих звичок, надмірного перебування за комп’ютером що на сьогодні є дуже великою проблемою серед молоді. Саме тому, я як меценат, і, коли був обраний двічі народним депутатом України, завжди підтримував спортивну галузь і в місті і в районі. Щоб молодь проводила нормальне дозвілля, оздоровлювалася, приносила гарні результати під час різних змагань, їй необхідно для цього мати спеціально облаштовані приміщення.

Більше року тому до мене звернувся президент бійцівського клубу «Гуни» та старший тренер Кам’янець-Подільської ДЮСШ №2 Юрій Нестеровський з проханням допомогти знайти приміщення, де б діти могли займатися цим видом спорту. На сьогодні він є дуже популярним як Україні так і в світі. Всіх дітей і дорослих теж їхня спортивна школа вмістити не може. Потрібно було їм терміново розширятися, щоб було, де тренуватися. 

Розумію, що сама по собі спортивна школа через відсутність належного фінансування не могла собі цього дозволити зробити самотужки. До того ж, зважаючи на те, що наше місто туристичне, дійсно виникла проблема в приміщенні. Але нам вдалось його знайти. Щоправда воно було в дуже занедбаному стані, ремонтували з нуля. І на сьогодні, маже 120 дітей мають можливість займатися в гарних умовах. На сьогодні майже завершено ремонт одного залу, встановлені душові і санвузли. Роботи тривають на повну потужність. Приємно, що долучився до цієї гарної справи. Допоміг з будівельними матеріалами, встановленням металопластикових вікон, придбав їм великий килим, груші, багато іншого необхідного спортивного інвентаря. Коли дивишся, як захоплено займаються діти в цьому залі, розумієш – такою має бути нормальна європейська нація. В планах Юрія Євгеновича зробити ще кілька залів, де могли б займатися цілі родини. Діти тренуватися, батьки займатися просто в тренажерних залах фітнесом. Ідеї дуже гарні і правильні. З особливим нетерпінням буду чекати повного відкриття цього комплексу. Обіцяю і надалі долучатися якомога більше до розвитку спорту в нашому регіоні.
Працюємо і багато гарних справ зробимо разом!
Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО, 
народний депутат VII-VIIIскликання, 
голова ГО «Ми – кам’янчани».

Теги: Володимир Мельниченко, спорт, спортзал

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.