Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2012

ПРЕС-РЕЛІЗ

25 вересня, о 15.00, у прес-центрі Кам'янець-Подільської міської ради відбулася прес-конференція членів Окружної виборчої комісії №193. Висловити думку більшості членів комісії стосовно процесу організації виборів в нашому окрузі ОВК доручила Остафійчук Тетяні Володимирівні та Віктору Михайловичу Пилипчуку.
Представники ОВК розповіли про процеси, які відбуваються у комісії та з якими проблемами зустрічаються при організації роботи виборчих комісій. А також надали відповідь стосовно обвинувачень на їхню адресу від окремих політиків.
Виступаючі зазначили, що сьогодні відбувається намагання скомпрометувати членів комісії та поставити під сумнів питання про її легітимність. Нещодавно головою ОВК було призначено Мазурик Н.Г., яка зіткнулася із низкою проблем після заміни свого попередника. Завдяки їй комісія вже розпочала працювати більш організовано. Проте є певні недоліки, адже члени комісії інколи вимушені робити зауваження із приводу організації роботи комісії, на які голова не завжди реагує, з приводу чого було прийнято відповідну постанову ОВК.
Для прикладу, коли членами ОВК були виявлені заяви кандидатів у члени ДВК, які містили ознаки підробки, Мазурик Н.Г. проігнорувала знахідку. І це попри ствердження людей про факт фальшування їх підписів. У цій ситуації голова ОВК надала пропозицію відкласти знайдені заяви в сторону. Через таку пасивну позицію Надії Мазурик, проінформувати органи внутрішніх справ про фальсифіковані документи довелось уповноваженим особам. Тобто, голова ОВК відверто проігнорувала порушення законодавства. Окрім того, представників комісії дивує те, що часто прийняття рішень голова ОВК узгоджує не колегіально, а із невідомим співрозмовником по мобільному телефону.
Проте, незважаючи на все, сьогодні комісія працює у конструктивному руслі, про це свідчить факт прийняття 25 постанов. Навіть попри намагання уповноваженими особами ВО «Батьківщина» та партії «УДАР Віталія Кличка» скасувати деякі з них, рішення ОВК визнані судом законними та залишені в силі. Організація виборчого процесу вже далеко не знаходиться під загрозою зриву.
Досить критично спікери заходу віднеслись до окремих висловів на прес-конференції уповноваженої особи від ВО «Батьківщина» Сергія Акимовича. Незрозумілим для них є звинувачення висунуті вищезгаданою особою стосовно того, що він знає про «факт масштабних фальсифікацій», який невідомий нікому, окрім нього. Також члени комісії не розділяють некоректне висловлювання Сергія Георгійовича стосовно ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, за що попросили вибачення у людей, яких вважають справжніми героями України.
Саме тому більшість членів комісії закликала робити менше галасу навколо роботи ОВК, яка працює і надалі працюватиме винятково у правовому полі, дотримуючись вимог законодавства України. Адже з окремих публікацій складається враження, що відбувається цілеспрямоване намагання посіяти в думках виборців сумніви щодо законності виборів та майбутніх їх результатів.


Теги: ОВК, вибори-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.