Перейти на мобільну версію сайту


28.03.2014

ПРАВИЙ СЕКТОР ЗАЙНЯВСЯ РЕКЕТОМ?

25 березня власник ТМ «ВікноПлюс+» Сергій Ведерніков під час прес-конференції повідомив, що 24 березня, о 10.10, до його робочого кабінету увійшло троє озброєних людей у військовій формі з нашивками «Правий сектор».
- Один із них - мій колишній працівник Олександр Кравченко, який представився керівником «Правого сектору» в місті, - зазначив Сергій Леонідович. - Він звинуватив мене у тому, що я якDSC_0733.JPG колишній член Партії Регіонів спонсорував партію і «тітушок», тож повинен відповідати за це перед судом народу на Майдані. Я попросив його надати з цього приводу докази, та почув, що він не зобов’язаний нічого доводити. Олександр сказав, що питання можна вирішити, вирвав з мого настільного календаря листок і написав на ньому суму «500,000 Є». Якщо гроші до 18.00 йому передадуть, то конфлікт буде залагоджено.
О 18.34 Кравченко зателефонував і запитав: «Ну, що?». Я сказав, що грошей не дам. У відповідь почув: «Ну, дивись».
Я не перший, кому погрожують у нашому місті, але люди просто бояться розповідати про такі випадки, оскільки їх залякують. Не потрібно мовчати, ми повинні об’єднатися, щоб захистити своє місто і не допустити, аби люди зі зброєю заходили на приватну територію, бо завтра таке може трапитись із будь-ким з кам’янчан.
Мені немає чого приховувати, я готовий пройти так звану люстрацію, але разом із політичними керівниками. Я можу надати всю інформацію про свої доходи, сплату податків, та чи готові це зробити лідери політичних партій? Нехай покажуть, що вони зробили в цьому місті? Хто дає робочі місця людям? І хто ховається за політичними гаслами?
І ще, щоб розставити всі крапки над «ї», зазначу: Олександр свого часу працював на нашому підприємстві досить сумлінно, але потім щось з ним сталося, він почав сачкувати від роботи, ховався в туалеті, щоб грати в ігри на телефоні. До його робочої дисципліни мали претензії головний інженер, начальник виробництва. Він не виконував норму, тож його звільнили. Тепер він вирішив помститися і привів із собою озброєну банду?
Про цей випадок Сергій Ведерніков повідомив міськвідділ міліції, СБУ, прокуратуру. Нині за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст.189 ч.2 ККУ (вимагання), проводиться перевірка.
У свою чергу, Олександр Кравченко також провів прес-конференцію, під час якої розповів про ситуацію на підприємстві «ВікноПлюс» та діяльність «Правого сектору».
- Ми прийшли на підприємство без зброї, - зауважує Олександр. - Мали намір нагадати, що всі, хто несе відповідальність за жертви на Майдані, хто підтримував репресивну машину під назвою «Партія Регіонів», не уникнуть відповідальності ні за законом людським, ні за законом Божим.
Я пішов до Сергія Ведернікова з особистої симпатії, оскільки поважав цю людину. Йому не погрожував, просто розповів про те, що є вже багато випадків, коли люди, які були в Партії Регіонів приносили свої вибачення на Майдані. До Ведернікова я йшов як людина до людини, як «Правий сектор» до політика, а не як перевіряючий чи караючий орган до порушника. Ми не вимагали грошей як про нас говорять. На листочку я написав свій номер телефону для зв'язку.

Теги: Сергій Ведерніков

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.